Ім’я: Олександр Збруєв

Дата народження: 31 березня 1938 р. (78 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 72 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олександра Збруєва

Олександр Збруєв – це актор, ім’я якого відоме, мабуть, усім шанувальникам російського кінематографа. У його фільмографії значиться величезна безліч найрізноманітніших кінострічок, а тому відшукати в списку його робіт ті картини, які припадуть до душі, напевно, зможе кожен. Адже наш сьогоднішній герой – це незвичайний актор. Він легко приміряє на себе різні образи.

Але наскільки багатогранною є його повсякденне життя? Які цікаві моменти можна відшукати в його біографії? І що за таємниці приховує в собі його минуле? Відповісти на ці питання ми постараємося в рамках нашої нової статті.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Збруєва

Олександр Вікторович Збруєв з’явився на світ у місті Москва 31 березня 1938-го року.

Його батько – Віктор Олексійович – був заступником наркома зв’язку в СРСР, а згодом працював головою будівельного управління Наркомсвязи.

Біографія актора Олександра Збруєва почалася в Москві

Мама нашого сьогоднішнього героя також була вельми примітною особистістю. Більшу частину життя вона пропрацювала актрисою, а в останні роки працював на кінофабриці їм. Чайковського. Вельми примітно, що по лінії матері наш сьогоднішній герой має дворянське коріння.

Можливо, саме ця обставина разом з вельми ліберальними поглядами і стало головною бідою їх сім’ї. У 1937 році батька майбутнього актора, Віктора Збруєва, заарештували, а через півроку його растреляли. Після цього мама нашого сьогоднішнього героя з грудним сином на руках була вислана в Рибінськ. Лише п’ять років їм вдалося знову повернутися в свою квартиру на Арбаті. Проте в ній родині актора вже належала лише одна кімната. В інших частинах комуналки жили інші мешканці.

У шкільні роки Олександр був не самим зразковим учнем. Його двічі залишали на другий рік, а якісь більш-менш стоять результати він показував тільки в професійному спорті. Так, зокрема він домігся непоганих успіхів у боксі, а також отримав перший юнацький розряд з гімнастики. Вельми примітно, що багато шкільні приятелі Збруєва згадують його як першого хулігана, якого «на районі» знали під прізвиськом «Інтелігент». Лише в 1958-му році, коли майбутній актор закінчив школу,

його життя стала поступово змінюватися. За порадою однієї з подруг своєї матері наш сьогоднішній герой подав документи в театральне училище імені Щукіна, в якому незабаром став вчитися на курсі Володимира Етуша. За роки, проведені в театральному Вузі, Олександр Збурев став зовсім іншою людиною. Він перестав хуліганити, почав приділяти серйозну увагу навчанню, а також захопився мистецтвом, яке згодом стало невід’ємною частиною його життя.

До ювілею Олександра Збруєва «Щукінському училищі він займався під керівництвом Володимира Етуша. Саме його Збруєв неодноразово називав своїм учителем і наставником.

Зоряний шлях актора Олександра Збруєва

Закінчивши ВУЗ, наш сьогоднішній герой поступив на роботу в театр Ленінського комсомолу. У 1961-му році він вперше почав з’являтися перед публікою в рамках вистав Марка Захарова та Анатолія Ефроса. Згодом саме ці постановки принесли йому перший успіх.

У 1962-му році Олександр Збруєв зіграв разом з молодим Андрієм Мироновим в картині «Мій молодший брат», яка принесла великий успіх обом акторам. Після цього були нові фільми і нові театральні вистави. Органічно поєднуючи кінематограф і театральне мистецтво, молодий актор зумів домогтися успіху в обох галузях.

Його цінували режисери, а глядачі буквально обожнювали героїв Збруєва, втілених ним у картинах «Два квитки на денний сеанс», «Чисті ставки», «Велика перерва».

Відеозвернення Олександра Збруєва В цей період часу наш сьогоднішній герой грав переважно романтичних героїв. У його персонажах тонким чином межувала хлоп’яча безпосередність і витончена привабливість. Вельми примітно, що не втратити ці якості Олександр зумів навіть з плином часу. Навіть, залишивши позаду палкі роки своєї юності, цей чудовий актор все одно залишився собою – талановитим, чарівним і трохи хуліганським.

У більш зрілому віці він виконав ролі в картинах «Ти у мене одна», «Бідна Саша», «Все буде добре». У цих картинах глядачі могли в черговий раз побачити звичного і знайомого Збруєва – таким, яким вони знали його раніше. Серед найбільш незвичайних робіт актора варто виділити роль Сталіна в інтернаціональному фільмі «Ближнє коло», роль психолога російських спецслужб у фільмі «Шизофренія». Крім того, у даному контексті варто згадати також фільми «Філер», «Убити дракона», «Маестро злодій». Кожна з названих стрічок також вельми примітна своєю особливою стилістикою і незвичайною атмосферою. Серед робіт актора є мелодрами, комедії, бойовики, історичні фільми і навіть мюзикли. Подібний спектр екранних робіт заслуговує на повагу.

За свій внесок з радянський і російський кінематограф у 1989-му році наш сьогоднішній герой був удостоєний звання Заслуженого артиста РРФСР. Згодом у його особистій колекції стали з’являтися і інші престижні нагороди. Державна премія Росії, Орден Пошани, два Ордени «За заслуги перед вітчизною» (3 і 4 ступеня). Подібні нагороди є яскравим прикладом визнання заслуг відомого актора.

Олександр Збруєв і одна з його дружин Людмила Савельєва

В останні 10-15 років Олександр Збруєв з’являється на екранах не так часто, як раніше. Серед його найбільш яскравих стрічок можна відзначити романтичну стрічку «Північне сяйво», фільм-вистава «Ва-банк», а також вельми драматичний фільм «Шкіра саламандри». На даний момент останньою роботою Збруєва є фільм «Вишневий сад», який є адаптацією раніше поставленого вистави.

Олександр Збруєв зараз

В даний час Олександр Збруєв відійшов від справ. Він закрив належить йому «Театральний ресторан акторів Москви», став рідше з’являтися в кіно і на театральній сцені. Сьогодні Олександр Вікторович веде тихе і спокійне життя.

Особисте життя Олександра Збруєва

Актор був одружений два рази. Перша дружина — актриса Валентина Малявіна. Вдруге він одружився на іншій актрисі Людмилі Савельєвої. Обидва шлюби розпалися. Від другого шлюбу у актора є дочка — Наталка. Друга дочка Тетяна від позашлюбного зв’язку з актрисою Оленою Shanina.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: