Ім’я: Олександр Якін

Дата народження: 8 червня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Чехів, Московська область

Діяльність: актор

Вага: 60 кг

Зріст: 165 см

Біографія Олександра Якіна

Дитинство Олександра Якіна

Олександр народився в Підмосков’ї в звичайній родині. Мама – працівник місцевої адміністрації, тато інженер. До школи у хлопчика було типове для початку 90-их дитинство. Він любив грати з хлопцями у дворі, ходив в танцювальний гурток. У хореографічній студії маленького Сашу і помітив режисер місцевого дитячого театру. Так хлопчик потрапив в акторську студію. За кілька років він став одним з провідних акторів, зіграв у багатьох виставах. Дитячий театр часто виїжджав на гастролі, брав участь у фестивалях.

Саша Якін для Школи Спритності Талант Олександра цінували і в школі. Він брав участь у всіх мистецьких заходах, концертах, конкурсах читців. За це йому багато чого прощали. Через вистав і репетицій Олександр часто пропускав уроки. Особливо в старших класах, коли почав зніматися в кіно. Незважаючи на це школу він закінчив без трійок.

Олександр Якін ніколи не стикався з проблемою вибору професії. Він просто з самого дитинства був актором.

Фільмографія Олександра Якіна

Вперше на знімальному майданчику Олександр Якін виявився ще в школі. Талановитого актора дитячого театру зауважив режисер Валерій Ахадов. Він запросив Сашка Якіна на головну роль у своєму фільмі «Парниковий ефект». Це зворушлива мелодрама про дружбу і кохання. Якін зіграв роль безпритульного Ернеста «Німого», професійного жебрака. Одного разу на вокзалі він знайомиться з провінціалкою Ритою, яка приїхала до свого нареченого. Але той обдурив дівчину. Німий Риті допомагає вижити в Москві.

Критики відзначили роботу молодого актора в картині. Сам фільм потрапив у фінал фестивалю «Кінотавр» у 2005 році, а в 2006 став лауреатом чеського міжнародного фестивалю фільмів для дітей та юнацтва.

Актор Олександр Якін в серіалі

У шкільні роки Алксанр Якін знімався і в інших картинах. Правда, ролі були невеликі, в основному епізодичні. «Професія-рятувальник», «Повелитель луж», «Ковчег», «Журавлинні поля назавжди». Глядачі навряд та звернули увагу на актора масовки в цих картинах. Але для школяра Якіна це був справжній успіх.

У 2006 році юного актора запросили знятися в серіалі «Герой нашого часу» Михайлу Лермонтову. Режисер Олександр Котт запропонував Олександру Якіну невелику роль хлопчаки-контрабандиста. На знімальному майданчику актор працював з Ігорем Петренком, Сергію Никоненко, Іриною Алфьоровою.

Після цього актор почав зніматися у популярних телесеріалах. В останні роки зіграв в багатосерійних фільмах «Квартирне питання», «Прокурорська перевірка», «Троє в Комі».

Гарні жарти: Олександр Якін і вибивання корів Олександр Якін має досвід озвучення. У 2013 році йому запропонували стати голосом мультфільму «Кіт Грім і зачарований дім».

Нові фільми з Олександром Якіним

Олександр Якін часто з’являється в популярних тепероектах. Він брав участь шоу «Битва Екстрасенсів», «Суперінтуіція», «Comedy Club», «Хороші жарти». І все ж поки визначальними для кар’єри Олександра Якіна є ролі в телесеріалах «Щасливі разом» і «Вісімдесяті».

Олександр Якін в серіалі «Щасливі разом»

У серіалі «Щасливі разом» Олександр Якін почав зніматися в 2006 році, будучи школярем. Коли погоджувався брати участь у проекті, актор навіть не думав, що роль Роми Букіна стане його штампом.

Олександр Якін і Наталія Земцова

«Щасливі разом» — ситком, калька з американського серіалу. Несподівано для всіх російська версія стала дуже популярна. Серіал виходив протягом 7 років, все відзнято 6 сезонів. «Щасливі разом» показували так само в Латвії, Білорусії, Казахстані, на Україні.

У серіалі знялися Віктор Логінов, Дарина Сагалова, Наталя Бочкарьова. В якості запрошених зірок в сіткомі брали участь десятки відомих акторів, співаків, телеведучих.

Олександр Якін грає в серіалі роль Роми Букіна. Хлопчик живе зі своїми божевільними батьками і безграмотною сестрою. Сам він розумний, добре вчиться, але жахливо закомплексований, ніяк не може знайти дівчину.

Заради ролі Роми Букіна акторові довелося відкласти вступ до вузу. Зйомки були настільки інтенсивними, що сил і часу для навчання не залишалося. Тільки через рік після школи Олександр Якін вступив в РАТІ ГІТІС. Після закінчення навчального закладу актор став працювати в Театрі Націй.

Олександр Якін вітає всіх жінок! Саме роль Роми Букіна принесла Олександру широку популярність. В якості героя ситкому «Щасливі разом» актор знявся в популярному серіалі «Універ». Він розповідав, що в реальності багато дівчат сприймали його саме як закомплексованого Рому. Трохи змінити ситуацію допомогла роль в іншому популярному серіалі.

Олександр Якін в даний час, серіал «Вісімдесяті»

«Вісімдесяті» — це історія про життя в СРСР перед перебудовою. З одного боку суворі закони і правила, з іншого – вітер змін. Герой Олександра Якіна студент Ваня Смирнов – типовий представник покоління вісімдесятих. Він зразковий студент, комсомолець. При цьому Ваня бере участь у дискотеках, квартирниках і закохується в іноземку, поведінка якої далеко від ідеалів радянської людини. На таких суперечностях і побудований серіал. «Вісімдесяті» вийшли на екрани в 2012 році, на даний момент відзнято 3 сезону. У серіалі знялися Марія Аронова, Олександр Половців, Дмитро Білоцерківський, Наталія Земцова.

Хоча Олександр Якін народився тільки в 1990 році, він блискуче виконав студента з вісімдесятих. Його гру в серіалі високо оцінили критики.

Особисте життя Олександра Якіна

Про особисте життя актора відомо мало, сам він воліє не говорити на цю тему. У 16 років Олександр поїхав до Москви, жив на знімній квартирі, тільки недавно придбав власне житло. Одружитися актор поки не планує, але у нього є дівчина.

Олександр Якін захоплюється спортом, вболіває за футбольний клуб «Спартак». З актором Дмитром Білоцерківським, який в серіалі «Вісімдесяті» грає товариша Вані, Олександр дружить не тільки на екрані. Вони разом грають у футбол.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: