Ім’я: Олександр Волошин

Дата народження: 3 березня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: політик

Вага: 75 кг

Зріст: 169 см

Біографія Олександра Волошина

Олександр Стальевич Волошин – голова наглядової ради АТ «Перша Вантажна Компанія», керівник групи з організації в столиці глобального фінансового центру, екс-керівник кремлівської адміністрації, багаторазово довів свою ефективність і економічну грамотність.

Олександр Волошин Стальевич

Він очолював колективні органи управління ГМК «Норільський Нікель», РАО «ЄЕС», входив як рядовий член в наглядові ради цілої низки комерційних структур, включаючи «Холдинг МРСК», «Уралкалий», «Системний оператор», «Федеральну мережеву компанію», «Яндекс».

Колишній високопоставлений чиновник був автором ідеї так званої «керованої демократії» в Росії, коли політичний режим поєднує демократичні й авторитарні інститути для вирішення виникаючих проблем. У 2002 році в оприлюдненому ним зверненні до співвітчизників «Керована демократія» – пряма дорога до диктатури і фашизму» визначив російські політичні реалії як планомірне знищення свободи, створення поліцейського режиму і повернення до тоталітаризму.

Дитинство і родина Олександра Волошина

Олександр з’явився на світ 3 березня 1956 року в російській столиці. Незабаром його батьки, Сталь Ісаакович та Інна Львівна, переїхали до Іжевська, де почали викладати іноземні мови в педагогічному інституті. Виїхати, за припущенням журналістів, їм довелося з-за проводилася в ті роки кампанії по боротьбі з космополітизмом, яка фактично була антисемітською.

Молодий Олександр Волошин

У 1961 році його батько помер в 36-річному віці. Мама з сином повернулася до «білокам’яної», викладала в Дипакадемії МЗС. Юнак, отримавши середню освіту, став студентом інституту інженерів транспорту, 5 років потому отримав диплом інженера-електромеханіка. Він не боявся ризикувати і виходити за рамки існуючих стереотипів, незважаючи на те, що ріс і виховувався в пристойній середовищі. Наприклад, одного разу побився об заклад, що зможе проїхатися в метро босоніж, і спір виграв. Хоча наслідки такого вчинку в ті роки могли бути дуже серйозними, якби хтось із пильних громадян викликав міліцію.

Кар’єра Олександра Волошина

Свій трудовий шлях майбутній політик розпочав у 1978 році в депо з ремонту та обслуговування локомотивів «Москва-Сортувальна». На даному підприємстві він займав різні посади – від машиніста тепловоза до вищої посадової особи в первинній організації ВЛКСМ.

Олександр Волошин став помічником президента

З 1983 по 1986 рр. Олександр Стальевич був студентом Академії зовнішньої торгівлі, пізніше працював на керівних посадах у науково-дослідному кон’юнктурному інституті. У 1993 році він зайняв посаду заступника президента підприємства «Аналіз, консультації та маркетинг», 1995-го – очолив фінансово-кредитну організацію «ЕСТА Корп.», у 1996-му – «Федеральну фондову корпорацію».

Олександр Волошин (на фото в центрі) з Б. Березовським і С. Доренко

Успішно просуваючись кар’єрними сходами, в кінці 1997 року Волошин перейшов на службу в адміністрацію глави держави, спочатку як помічник керівника, через рік – його заступник, з 1999 року – керівник АП і член Радбезу.

Олександр Волошин та Володимир Путін

У 2003 році він був звільнений з посади головного кремлівського чиновника. Його відставку у владних колах одні назвали звичайним оновленням кадрів, інші – великою помилкою, зазначивши, що з відходом таких блискучих управлінців, здатних вирішувати найскладніші задачі та створювали в країні демократію, приходять «силовики», які прагнуть відродити тоталітарний режим.

Виступ Олександра Волошина на Гайдарівському форумі Залишивши велику політику, екс-глава АП до 2008 року продовжував виконувати обов’язки голови колективного органу управління «ЄЕС Росії», у 2008-2010 рр. його обрали на аналогічний пост в «Норильському нікелі», 2010-2014 рр. – в «Уралкалії».

Особисте життя Олександра Волошина

Перший раз Олександр Волошин одружився, будучи 18-річним студентом. Його дружину звали Наталія Бєляєва. Жили вони скромно, знімали кімнату в комунальній квартирі. Коли молодим подружжям виповнилося по 20 років, з’явився на світ їхній первісток – син Ілля. Він отримав освіту в столиці Туманного Альбіону і працює заступником глави «Конверсбанку». За кордоном проживає і екс-дружина Олександра Стальевича. У глобальну мережу потрапили документи, які підтверджують, що в юності їх син був затриманий за шахрайство з кредитними картами.

Олександр Волошин одружився вдруге

Зараз колишній глава адміністрації президента одружений на Галині Тэймуразовой. У сімейної пари троє дітей: два сини, що народилися в 1995 і 2001 р., і донька 2005 року народження.

У 2000 році В’ячеслав Солтаганов, голова ФСНП, вручив керівнику АП в якості почесної нагороди персоніфіковане зброї – травматичний револьвер «Таурус».

Колеги по службі в Кремлі відзначали, що екс-чиновник був майстром інтриг, негласної політики, мав залізною волею, відрізнявся завзятістю та працьовитістю.

Олександр Волошин сьогодні

З 2010 року екс-чиновник був незалежним директором в ряді провідних вітчизняних підприємств та стартапів. Він був членом наглядової ради «Яндекса», в 2012 став на чолі керівництва «Першої вантажної компанії», увійшов до складу експертної комісії по роботі «Відкритого уряду». За пропозиції щодо функціонування даної доктрини держуправління Олександр Стальевич отримав подяку від Володимира Путіна.

Олександр Волошин про вибори в 2018 році В 2016 році колишній високопоставлений держслужбовець вклав особисті грошові кошти в медико-генетичну компанію Genotek і увійшов до її керівництво. Він – партнер венчурного фонду Genome Ventures, що інвестує капітал у медичні проекти і онлайн-середовище, включаючи ресурс консультацій «Педіатр 24/7», сервіс психометричної оцінки GetMyWay, сервіс для ветеринарів Pet-Doctor, продукт для створення IT-продуктів Geno6. В одному з інтерв’ю Олександр Стальевич висловив переконання, що сучасні досягнення генетики відкривають величезні можливості і мають блискучі перспективи для охорони здоров’я та підвищення рівня життя. У тому ж році за свою багаторічну роботу на благо держави він був удостоєний ордена «За заслуги перед Вітчизною».

Незважаючи на існуючі труднощі в економіці, він продовжує діяльність в частині організації московського міжнародного фінансового центру. Серед вже реалізованих результатів роботи в даній сфері – інтеграція бірж, впровадження клірингу, інших прогресивних правил торгівлі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: