Ім’я: Олександр Васильєв

Дата народження: 15 липня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: музикант, автор пісень

Вага: 80 кг

Зріст: 174 см

Біографія Олександра Васильєва

Олександр Васильєв – це лідер, вокаліст і ідейний натхненник відомої російської групи «Сплін». Даний проект приніс нашому сьогоднішньому герою величезний успіх, а разом з тим і велику любов слухачів.

Зараз Олександр Васильєв є одним з найуспішніших російських музикантів у своєму музичному стилі. Але що ще варто розповісти про це відомого артиста? Відшукати відповідь на це питання сьогодні ми спробуємо з вами разом.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Васильєва

Олександр Васильєв з’явився на світ 15 липня 1969 року в місті Ленінграді (Санкт-Петербург). Проте в місті над Невою наш сьогоднішній герой спочатку прожив зовсім недовго. Практично відразу після народження сина сім’я майбутнього музиканта переїхала в Сьєрра-Леоне, де батько Олександра разом з іншими радянськими будівельниками та інженерами займався будівництвом морського порту. У цей же період мама Олександра Васильєва викладала російську мову в одній з місцевих шкіл.

Олександр Васильєв - засновник групи Сплін

Після того як робота в Сьєрра-Леоне була закінчена, сім’я майбутнього музиканта на кілька років переїхала в литовське містечко Зарасай. Таким чином, у рідній для себе Ленінград наш сьогоднішній герой повернувся тільки в семирічному віці. В шкільні роки, як це ні дивно, Олександр був старанним учнем, якого часто ставили в приклад одноліткам. Перші сім років він навчався завжди на «відмінно», проте, починаючи з восьмого класу, раптом несподівано для всіх перестав приділяти належну увагу навчанню і почав серйозно захоплюватися музикою. У цей період Олександр Васильєв став методично освоювати гітару. Він грав для друзів і знайомих, складав перші пісні, а також мріяв про серйозну кар’єру на сцені.

Проте після закінчення школи наш сьогоднішній герой все-таки вибрав для себе дещо іншу спеціальність. Спочатку артист провчився кілька років у Ленінградському Інституті Авіаційного Приладобудування. У цей період Олександр разом з кількома однодумцями виступав у музичній групі «Мітра», яка, проте, досить скоро розпалася із-за того, що Васильєва забрали в армію.

Сплін — Виходу немає (Навала 2012) Олександр Ваасильев Після повернення додому, музикант знову поступив в інститут, але в цей раз вирішив обрати для себе економічну спеціальність. До речі сказати, цей ВУЗ музикант також не закінчив. Деякий час він працював монтувальником в Театрі комедії. А згодом знову зайнявся музичним творчістю. Зібравши навколо себе кількох старих друзів, Олександр Васильєв приступив до запису альбому «Пилова бувальщина», презентація якого відбулася у травні 1994-го року. Даний момент вважається офіційною датою утворення гурту «Сплін».

Зоряний шлях Олександра Васильєва, група «Сплін»

Перший альбом колективу приніс групі перший успіх. Творчість групи «Сплін» високо оцінили такі відомі російські музиканти як Борис Гребенщиков і Костянтин Кінчев. Останній і зовсім запросив молодий пітерський колектив виступати на його концертах на «розігріві».

Згодом група підписала кілька вигідних контрактів і стала працювати над новими платівками. У 1996-му році на прилавках країн СНД з’явився другий альбом групи — «Колекціонер зброї», а рік потому публіці був представлений третій диск – «Ліхтар під оком». Дані роботи були тепло прийняті публікою, проте справжню славу групи «Сплін» принесла їх четверта платівка, що отримала назву «Гранатовий альбом». Багато в чому завдяки їй, у кінці дев’яностих років музичний колектив, очолюваний Олександром Васильєвим, перетворився в одну з найбільш популярних російських рок-груп.

Сплін Романс. Олександр Васильєв Згодом «Сплін» не здавав позицій і залишався важливою одиницею на музичній сцені Росії. За багато років свого існування група випустила в цілому одинадцять альбомів, останній з яких був представлений публіці в 2012-му році. Група часто їздила на гастролі, знімала кліпи і записувала саундтреки для відомих російських блокбастерів.

Зокрема пісні Олександра Васильєва можна почути в таких відомих фільму як «Брат-2», «Живий», «Війна», «Гойдалки», «Денний дозор», «Іронія любові», а також в деяких інших кінематографічних фільмах. У цих фільмах знімалися Сергій Бодров, Костянтин Хабенський, Володимир Меньшов та інші. Крім того, пісні групи «Сплін» звучать у мультсеріалі «Масяня», а також у російськомовній версії популярної гри Grand Theft Auto IV.

Олександр Васильєв поза групи «Сплін»

Що стосується безпосередньо самого Олександра Васильєва, то в цьому плані варто відзначити, що крім музичної творчості артист довгий час захоплюється живописом. У листопаді 2008-го року в Москві в галереї Врублевської відбулася перша персональна виставка робіт художника.

Олександр Васильєв продовжує гастролювати з групою «Сплін»

До числа помітних «сольних» робіт музиканта варто також віднести його альбом «Чернетки», записаний окремо від групи «Сплін» і випущений в 2004-му році. Дана платівка отримала досить схвальні відгуки слухачів і критиків, проте великої популярності все-таки не отримала.

Олександр Васильєв сьогодні

В останні роки наш сьогоднішній герой продовжує працювати разом з групою «Сплін» над новими композиціями та альбомами. Група багато гастролює по Росії та іншим країнам СНД. На момент написання даної статті останньою яскравою роботою в особистій історії санкт-петербурзької групи став сингл «Мороз по шкірі», випущений в 2013-му році.

В даний момент група «Сплін» вважається самим популярним колективом, що працює в стилі «російський рок», за версією авторитетного російського інтернет-порталу Last.fm.

Особисте життя Олександра Васильєва

Ось вже багато років Олександр Васильєв одружений на жінці на ім’я Олександра. Дружина музиканта деякий час також займалася творчістю і співпрацювала з групою «Мітра», в якій працював наш сьогоднішній герой. В даний час сім’я постійно проживає в Санкт-Петербурзі, де виховує спільного сина Леоніда, який з’явився на світ в 2006-му році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: