Ім’я: Олександр Тютін

Дата народження: 25 листопада 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Подольськ, Московська обл.

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 178 см

Біографія Олександра Тютін

Дитинство та юність Олександра Тютін

Батьки Олександра були інженерами. Сам він з дитинства захоплювався точними науками. Найбільше любив математику і фізику, вигравав олімпіади з цих предметів. Закінчив музичну школу по класу фортепіано і сам навчився грати на гітарі. Про те, щоб стати актором, Саша і не думав. У старших класах перейшов зі звичайної школи в спецшколу-інтернат при МДУ.

Після школи Олександр поступив в Московський енергетичний інститут. І там вперше вийшов на театральну сцену. У Вузі була дуже сильна драматична секція. Студентський театр їздив з гастролями по всій країні, не раз ставав лауреатом всесоюзних премій. Олександр виявився багатогранним актором. Міг виконати пантоміму, заспівати в мюзиклі і зіграти справжню драму.

Параграф 78 — трейлер фільму з Олександром Тютиным Коли після інституту Олександр йшов в армію, він вже точно знав, що хоче бути актором. Після демобілізації поступив в театральне училище імені Щепкіна, але не на акторський, а на режисерський факультет. Зате потрапив на курс знаменитого педагога Маріанни Тер-Захарової. Училище він закінчив у 1992 році.

Кар’єра актора Олександра Тютін в театрі

Працювати за професією Олександр почав ще під час навчання. З 1987 року грав на сцені театру «Гравці» , який заснував керівник студентського театру. Пізніше став не просто актором, але й режисером. Грав у спектаклях «Шляхом взаємного листування», «Чорта». Брав участь в антрепризі «Пані міністерша». У цій постановці він зіграв відразу двох персонажів. На початку 90-их років трупа театру багато гастролювала по світу.

Фільмографія Олександра Тютін

Першу роль у кіно Олександр отримав ще в 1982 році завдяки студентському театру. Трупу запросили зніматися в масовці фільму «Однолюби». Студенти повинні були зображати бригаду будівельників. У перервах між зйомками Олександр грав на гітарі. Режисер картини помітив талановитого юнака і спеціально для нього додав у фільм епізод, де молодий будівельник співає пісню під гітару. Тоді Олександра перший раз вписали в титри. Після цього була ще одна епізодична роль, а потім перерва на кілька років. В цей час Олександр присвятив себе театру. Активно зніматися в кіно він почав тільки в середині 90-их років.

Актор Олександр Тютін починав свою кар'єру в театрі

Режисери побачили в Олександрі Тютине ідеального лиходія – жорсткого, харизматичного і справедливого. Погані хлопці в його виконанні завжди були неоднозначними. Потім в Олександрі розгледіли позитивного героя. У серіалі «Секунда до» він навіть зіграв архангела Михайла. Але як зізнається актор, зовсім вже позитивні персонажі нудні, адже в житті ідеальних не буває. Часто акторові доводилося грати військових і поліцейських начальників. Це завдяки харизмі та солідної зовнішності. У Олександра навіть є подарунок з ФСБ – годинник. «Значить, визнали за свого», — жартує актор.

У фільмографії Олександра Тютін близько 100 повнометражних картин і серіалів. Першою своєю серйозною роллю актор вважає роботу в серіалі «Баязет» 2003 року разом з Олексієм Серебряковим та Ольги Будіної. Після цієї ролі кіно стало для Олександра не просто хобі, а професією.

Олександр Тютін в ролі Леніна Знімався в серіалах «Каменська» з Оленою Яковлевою, «Далекобійники» з Владиславом Галкіним, «Next» з Олександром Абдуловим, «У колі першому», «Маргоша» і багатьох інших. А ось від ролі в культовому серіалі «Бригада» актор відмовився. Тоді йому запропонували зіграти роль другого плану. Актор не став зніматися з-за занадто маленького гонорару – всього 40 доларів за знімальний день. На одному з форумів про Олександра Тютін написали: «Той самий актор, який убив Єсеніна». Це про його роботу в серіалі «Єсенін» разом з Сергієм Безруковим.

Кращі фільми Олександра Тютін

Найбільш відомі кінороботи Олександра Тютін командир з «Параграфа 78», злодій в законі Колган з «Антикілера» і Зефірів з «Адмірала».

Актор Олександр Тютін з родиною

Театр і кіно не завжди приносили Олександру хороший дохід. Одного разу актор вирішив зайнятися бізнесом. Разом з братом він відкрив у Москві кілька точок з продажу касет і дисків з класикою світового кінематографа. Одна з них була в Будинку Актора. Майже весь асортимент був легальним, але іноді братам доводилося злегка «піратствували». Бізнесменом Олександр Тютін був не довго. Він повернувся в кіно, як тільки з’явилися пропозиції від режисерів. А брат Олександра, який раніше не мав ніякого відношення до кіно, так перейнявся творчістю, що вступив на вищі режисерські курси до Олексію Герману.

Особисте життя Олександра Тютін

Олександр одружився вдруге. Зі своєю дружиною Іриною Каширської він познайомився в театрі «Гравці». Вона працювала там помічником режисера. Спочатку у них були тільки ділові стосунки. Роман спалахнув у Канаді під час гастролей. Більше 10 років Олександр та Ірина жили в цивільному шлюбі. Потім вирішили офіційно оформити стосунки.

Маргоша — трейлер серіалу з Олександром Тютиным Романтика тут ні при чому. Просто зі штампом у паспорті було простіше оформити документи на квартиру.

Зараз Ірина працює директором з підбору акторів у великій кінокомпанії. А Олександр називає себе шевцем без чобіт. Як правило, ролі у фільмах, які виробляє компанія дружини, йому не дістаються. Дітей у Олександра та Ірини немає. Подружжя спочатку переживали з цього приводу, потім змирилися. Обидва дуже зайняті на роботі, щоб повністю присвятити себе родині. Проте в одному з останніх інтерв’ю Олександр зізнався, що вони з дружиною іноді обговорюють тему усиновлення, але поки не зважилися на такий крок. Олександр любить готувати. Може легко спекти «Наполеон» або «Пташине молоко». Правда часу на це практично не залишається.

Зараз готуються до виходу нові фільми за участю актора. Крім того, Олександр вирішив спробувати себе в новій ролі. У березні 2014 року він дебютував в якості ведучого ранкового випуску новин на телеканалі «7».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: