Ім’я: Олександр Сєров

Дата народження: 24 березня 1954 р. (62 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: с. Ковалівка, Україна

Діяльність: співак, композитор

Вага: 80 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олександра Сєрова

Дитинство і родина Олександра Сєрова

Сашко з’явився на світ у Миколаївській області, на Україні. Він був маленьким, коли з родини пішов батько. Мама опановувала фах, працювала цілими днями начальником цеху на одному з миколаївських комбінатів. З-за цього хлопчик жив у Ковалівці зі своєю бабусею.

Інтерес до музики він виявляв зі шкільного віку. Олександр був учасником ансамблю, де грав на альті. Пізніше він сам почав навчатися грі на фортепіано. Відомо, що пізніше він навіть підробляв грою на цьому інструменті, виступаючи в кафе. Кумиром у той час Сашко вважав Тома Джонса і Елтона Джона.

Олександр Сєров в молодості

Хлопчик твердо вирішив пов’язати свою професію з світом музики. В Миколаєві було училище культури, яке він закінчив по класу кларнета. Після училища його призвали в армію. Служба проходила на Військово-морському флоті і тривала три роки. Навіть у цей час він продовжував грати, експериментувати і співати, причому здебільшого англійською мовою. Майбутня зірка естради навіть мав намір організувати джазовий колектив, але затія не вдалася.

За час служби на флоті молодий чоловік побував у Франції і Сирії, був учасником навчань, командував відділенням электроторпедистов і був не раз відзначений командуванням. Його останній рік служби проходив у Миколаєві, де він співав у Будинку офіцерів гарнізону.

Вища музична освіта Сєров отримував у місті Краснодар. Це був Інститут культури. Його спеціальність – «керівник естрадних оркестрів».

Початок музичної кар’єри Олександра Сєрова, перші пісні

За фахом молодий чоловік працював у філармонії Краснодара, а пізніше був учасником ВІА в рідному місті. На екрані він з’явився перший раз ближче до тридцяти років і звернув на себе увагу виступом з Ольгою Зарубиной. Дуетом вони виконали пісню «Круїз». Пізніше він з’явився з піснею «Міжміську розмову», яку заспівав разом з Тетяною Анциферової.

Далі слідувала робота в ансамблі «Черемош» протягом двох років, аж до 1984-го року. Олександр був керівником ансамблю. У 1984-му він випустив свій дебютний альбом, його назва – «Світ закоханих». В тому ж

Перші диски Олександра Сєрова

Коли співак випустив диск «Мадонна», він став по-справжньому популярним. Крім того, за рік до цього Сєров зненацька для багатьох переміг на що проходив у Чехословаччині фестивалі.

Час минав, і індивідуальний стиль співака став впізнаваним. Він підкорив серця багатьох і в Росії, і за кордоном. У нього почалися великі гастролі, йшла запис кліпів, відомі композитори спеціально для нього писали пісні.

Відео Олександра з назвою «Ти мене любиш» влітку дев’яностих років сколихнуло всю країну. Нововведенням було те, що в його кліпі взяла участь професійна актриса. Таке сталося вперше і виявилося досить виправданим.

Ти мене любиш — Олександр Сєров У 1991-му році відбулася масштабна презентація другого диска-гіганта співака «Я плачу». Майже вся естрадна еліта була присутня на цьому заході, так як в той час це була велика рідкість.

Починаючи з 1992-го року, протягом шести років Сєров багато гастролював. У нього вийшов альбом «Ностальгія по тобі» і альбом «Сюзанна». Крім того, слухачі відмінно прийняли його хіти «Я люблю тебе до сліз» та «Зорепад».

Олександр Сєров сьогодні

Починаючи з 1998-го, творчість співака стало не настільки динамічним. Він зник майже на п’ять років, ніхто не чув його нових пісень. Багато хто пов’язує це з тим, що у нього стався серйозний конфлікт з композитором, який написав для нього чимало хітів – Ігорем Крутим. Саме з піснями Крутого Олександр впевненими кроками піднявся до слави. Після конфлікту він час від часу виступав, однак на концертах були лише його старі пісні. Треба зазначити, що, не дивлячись на це, публіка завжди їх із задоволенням згадувала і підспівувала. Наступний альбом Сєрова порадував його шанувальників у 2000-му році. Він називався «Мішель». Цей альбом був представлений, як «Нове та найкраще».

Олександр Сєров з новою подругою співачкою Єлизаветою Семичастної

Після примирення з Ігорем Крутим, і після деякого часу, співак виконав кілька нових пісень, музику до яких написав популярний композитор. У 2004-му році особливо помітним та яскравим подією у творчості був вихід нового кліпу. Він отримав назву «Давай один одного вкрадемо». Звання Народного Артиста співак отримав в кінці 2004-го року. Останній випущений альбом Сєрова називається «Романси», він з’явився в 2012-му.

Особисте життя Олександра Сєрова

Олександр довго і наполегливо надавав знаки уваги гімнастці Олені Стебеневой. Його життя змінилося, коли вона дала згоду стати його дружиною. Після одруження Олена взяла прізвище чоловіка. Незабаром у родині народилася дівчинка. Її назвали Мішель.

Олександр Сєров і його дочка Мішель

Разом пара прожила дев’ятнадцять років. Зараз вони в розлученні. Під час шлюборозлучного процесу обоє несхвально і відкрито говорили один про одного. Зараз донька співака живе з мамою і отримує вищу освіту.

Останнім часом у Сєрова розвиваються відносини з Єлизаветою Семичастної. Вона теж співачка, правда, починаюча. Вони почали зустрічатися в 2013-му році.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: