Ім’я: Олександр Стриженов

Дата народження: 6 червня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: режисер, продюсер, телеведучий

Вага: 95 кг

Зріст: 185 см

Біографія Олександра Стриженова

Народжений, щоб грати

Червень 1969 року видався надзвичайно спекотним, але не таким радісним і приємним, оскільки в родині акторів Олега Стриженова і Любові Земляникиной, 6 числа з’явився первісток – Олександр Стриженов. Хлопчик не міг не заразитися тією атмосферою театральності, яка панувала в родині, саме тому після школи він став студентом Школи-студії МХАТ, яку закінчив у 1990 році, навчаючись акторської майстерності в майстерні А. Калягіна.

Олександр Стриженов у дитинстві

Ще в студентські роки Стриженов молодший пробував себе в московському театрі «Школа сучасної п’єси», а після закінчення навчального закладу став актором театру Антона Чехова. Але акторський дебют та перші ролі в театрі і кіно Олександра Стриженова відносяться до набагато більш раннього періоду – 1984 році, коли він виходив на сцену з дитячими ролями у виставах МХАТ, а також у телеспектаклях «Йдучи, озирнись», «Кілька крапель», а також у фільмі «Лідер».

До найбільш яскравим театральним робіт Стриженова, який і сьогодні грає у виставах театру Антона Чехова, відноситься роль Ларта в «Гамлеті», Крістіана в «Сірано де Бержерак», але своєю найулюбленішою роллю актор по праву вважає Джуда у виставі «Вшанування».

Узи шлюбу понад усе — Особисте життя Олександра Стриженова

Як і будь-яка творча людина, Олександр Стриженов досить влюблива людина, але в його випадку ця любов одна і на все життя. Зі своєю дружиною Катериною Олександр познайомився ще у віці 14 років на зйомках того самого фільму «Лідер» і дав собі обіцянку, що через деякий час обов’язково одружиться на «он тій дівчинці». Так і сталося рівно через чотири роки.

Олександр Стриженов представив фільм Самогубці Це по-справжньому обдуманий шлюб за згодою двох сторін. Доказом того є таємний обряд вінчання, який був переповнений молодими людьми за тиждень до весілля під страхом бути викритими, що може призвести до виключення з лав комуністичної партії. З першого курсу інституту пара живе в мирі і злагоді сімейного благополуччя. Сьогодні пара виховує двох дочок – старшу Анастасію і молодшу Олександру.

Олександр Стриженов з дружиною Катериною

Кінематографічний і телевізійний світ Стриженова

З 1994 року почалася активна робота Олександра Стриженова на телебаченні в якості ведучого програми «Кінематограф», яка регулярно виходила на «ОРТ», а потім разом з дружиною – з 1997 по 2005 рік – Стриженов вів «Добрий ранок» на «Першому каналі». До 2002 року відноситься перший кінематографічний досвід Олександра Стриженова. Це був дуже успішний фільм «Впасти вгору», слідом за яким буде не менш успішна комедійна історія «Від 180 і вище».

Олександр Стриженов з донькою

А в 2007 році на екрани виходить перша частина комедії-трилогії «Любов-морква», яку в 2009 році затьмарить трилер Стриженова «Юленька», який є справжньою протилежністю комічного стилю режисера в кіно. Серед акторських робіт Олександра в кіно налічується більше 16 різнопланових образів у фільмах різних режисерів і різних жанрів.

Вільний від роботи час Олександр Стриженов любить проводити з сім’єю, грати в теніс, кататися на роликах або їздити верхи в одному з кінноспортивних клубів Москви.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: