Ім’я: Олександр Соколовський

Дата народження: 12 лютого 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Санкт-Петербург

Діяльність: актор

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Соколовського

Олександр Соколовський – це молодий актор, котрий встиг, незважаючи на свій юний вік, зробити неабияку кар’єру в російському кіно. У його фільмографії є справжні хіти, одним яких є популярний сьогодні серіал «Молодіжка». В рамках даного проекту актор грає головного героя, а тому сьогодні його популярність виходить на принципово нову висоту.

Але що ще нам відомо про актора, який став головним героєм цієї статті? Розповісти всі найцікавіші факти з життя Олександр Соколовського ми спробуємо сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Соколовського

Олександр Соколовський народився 12 лютого 1989 року в другому за величиною місті Росії – Санкт-Петербурзі. У його родині не було акторів, однак, перебуваючи під враженням від улюблених фільмів, наш сьогоднішній герой вже в дванадцятирічному віці вирішив для себе, що в майбутньому стане актором.

Ведений мрією, він вступив молодіжної театральної студії «Дует», в якій став займатися уже в шкільному віці. Подібні заняття і напівлюбительські постановки приносили йому велику радість. Однак, дорослішаючи Олександр Соколовський почав розуміти, що втілити в життя мрію про професійну акторську кар’єру буде неймовірно складно. Подібної думки дотримувались і його батьки, а тому вже в старших класах майбутній актор почав шукати для себе нові шляхи в житті. Таким чином, вибір став між економікою і журналістикою. Саме ці дві трудових стежки довгий час Олександр вважав для себе кращими.

Олександр Соколовський в серіалі Молодіжка

Він закінчив школу, однак, лише отримавши диплом, все-таки вирішив хоча б один раз спробувати пробитися в театральний ВУЗ. Діставши з скарбнички накопичені за останній рік кошти, молодий хлопець вирушив до Москви. У російській столиці Олександр Соколовський подав документи відразу в кілька навчальних закладів, серед яких був також відомий ГІТІС. У підсумку, на подив усім, молодий актор зумів справити хороше враження на екзаменаторів, які набирали курс. Навчені досвідом діячі театру повірили в нього, а тому зовсім скоро наш сьогоднішній герой приступив до занять в театральній студії Євгена Стеблова.

В період навчання у Вузі Олександр Соколовський зумів вперше пробитися у світ кіно. У 2005-му році він виконав одну з ролей в епізоді серіалу «Каменська-4». Після цього три роки потому молодий хлопець зіграв невеликі ролі у драматичних і неоднозначних картинах «Всі помруть, а я залишуся» і «Росія-88».

Крім того, вже на четвертому курсі Олександр Соколовський також дебютував на театральній сцені. Хоча в даному випадку потрібно відразу відзначити, що в професійний театр він так і не потрапив. Проект, в якому виступав Олександр, був студентським і носив аматорський характер. У театру не було постійного приміщення, зате були постійні проблеми з грошима. Подання будувалися на голому ентузіазмі. Однак, часом, саме в цьому і полягає справжнє мистецтво.

Прямий контакт. Олександр Соколовський На місцевій сцені наш сьогоднішній герой провів пару років, зумівши за цей час розвинути в собі тонке вміння виступати абсолютно на будь-якому майданчику. Разом з тим, Соколовський придбав необхідний досвід, а тому після закінчення Гітісу міг вважати себе сформованим професійним актором.

Однак, незважаючи на це, після отримання диплома деякий час Олександр працював не за фахом. Цікавих ролей просто не було, а тому довгий час молодий актор знаходився в такому стані фрустрації.

В період з 2009-го по 2011-й наш сьогоднішній герой грав виключно епізодичні ролі, більшість з яких навіть не варто згадувати.

Зоряний шлях актора Олександра Соколовського, фільмографія

Виправити становище вдалося лише в 2011-му році. У цей період Олександр Соколовський отримав досить помітну роль в телесеріалі «Розкол». Даний фільм, на думку самого актора, є його повноцінним дебютом у світі російського кіно.

У наступні роки молодий петербурзький актор почав зніматися значно частіше. У 2012-му році він зіграв одну з ролей в епізоді серіалу «Хвіст», а також відзначився в маловідомому телепроекті «Команда Че».

Олександр Соколовський сьогодні

Справжнім проривом у долі нашого сьогоднішнього героя став 2013-й рік. У цей період Олександр Соколовський зіграв в популярному серіалі «Вангелія», а також виступив в ролі одного з головних героїв в проекті телеканалу «Росія» «Пристрасті по Чапаю». В останньому з названих фільмів актор виконав роль Петра Ісаєва більш відомого в народному фольклорі як «Петька».

Backstage/ Олександр Соколовський / TOPBEAUTY Не збираючись зменшувати обороти, у тому 2013-му році петербурзький актор зіграв ще у двох серіалах – історичній стрічці Сергія Гінзбурга «Син батька народів», а також в російській адаптації американської комедії Джоша Бермана «До смерті красива».

Однак по-справжньому тріумфальної для Олександра Соколовського стали дві інші ролі – роль курсанта Єгора Аркадьєва в серіалі «Метод Лаврової-2», а також роль хокеїста Єгора Щукіна в проекті Федора Бондарчука «Молодіжка». Остання з названих акторських робіт стала особливо вдалою. Відразу після виходу проекту, серіал почали транслювати не тільки в Росії, але також і в Латвії, Ізраїлі, Казахстані, Естонії і навіть у Таїланді! Подібний прорив приніс Олександру Соколовському міжнародну славу. А значить, попереду у нашого сьогоднішнього героя, напевно, буде ще чимало творчих успіхів.

В даний час петербурзький актор працює над новими серіями проекту «Молодіжка», а також знімається в третьому сезоні телесеріалу «Скліфосовський», який повинен вийти в 2014-му році. У цьому серіалі глядачі побачать Максима Аверіна,Марію Куликову, Дмитра Міллера та інших зірок.

Актор Олександр Соколовський ще не влаштував своє особисте життя

Особисте життя Олександра Соколовського

В особистому житті Олександра немає сталості. За його ж визнанням за останній рік у нього змінилося безліч дівчат. А тому виділити якусь одну з них дуже складно.

У повсякденному житті актор любить екстремальні види спорту. Одним з його головних захоплень є вейкбол – дивний спорт, який представляє собою суміш водних лиж, скейта, сноуборду і серфінгу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: