Ім’я: Олександр Смирнов

Дата народження: 11 грудня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: Твер р.

Діяльність: фігурист

Вага: 78 кг

Зріст: 182 см

Біографія Олександра Смирнова

Дитинство Олександра Смирнова

Саша народився в Твері, і коли йому було чотири роки, мама записала його в секцію фігурного катання. До сімнадцяти років він займався в рідному місті одиночним катанням.

Як розповідає його мама, він був невисоким хлопчиком, сильно виріс тільки в чотирнадцять років. Через занять спортом, вільного часу було вкрай мало, навіть на дитячі ігри майже не залишалося часу. Коли він пішов до школи, з навчанням особливих проблем не було. Він добре займався, тренер надавав цьому чимале значення, тому мамі навіть не доводилося хвилюватися. Але треба зазначити, що тренування навчанні абсолютно не заважали. Тренувався юний фігурист два рази в день, майже щотижня їздив на змагання.

Із захоплень можна назвати малювання і ліплення в молодшому віці, коли став постарше – вирізав з жерсті солдатиків. А от читати він не любив. Тільки ставши старше, після переїзду в Пітер, приохотився до читання. Вплинуло те, що в орендованій квартирі не було телевізора.

Олександр Смирнов в парі з Юко Кавагуті

Переїзд Смирнова в Санкт-Петербург відбувся в 2001 році. Там його тренером була Людмила Смирнова, а через деякий час його став тренувати Микола Великов. Олександр почав пробувати себе в парному катанні, і Олександра Данилова була його першою партнеркою на льоду. Через короткий час Саша став у пару з Катериною Васильєвою. З нею у 2006 році на чемпіонаті світу вони були шостими серед юніорів. Незабаром після цього, Катерина на два сезони поїхала до Німеччини, де її партнером став Даніель Вінде.

В 2006 році Олександр отримав диплом. Його спеціальність — «Муніципальний менеджмент».

Початок кар’єри Олександра Смирнова, пара Юко Кавагуті

Від Великова надійшла пропозиція стати в пару з Юко Кавагуті – японської фігуристкою. У той час вона вже виступала за Росію. Коли хлопці почали тренуватися, стало зрозуміло, що пара вони відбудуться. У них майже відразу стало багато виходити. Для Олександра відкриттям виявилося те, наскільки можна відчувати партнерку.

Юко Кавагуті — Олександр Смирнов, Довільна програма 2013-14 За бажанням Юко, вони перейшли до Москвіної, продовжуючи тренуватися. Цей рік приніс сенсацію. Етап Гран-Прі Cup of Russia дав хлопцям «бронзу». Дивлячись на те, як впевнено вони виступали, виконуючи складну програму, ставало зрозуміло, що ця пара надовго увійшла в парне фігурне катання, і їх метою буде завжди тільки перемога.

У 2009 році хлопці отримали на світовій першості свою першу медаль. Це було третє місце. Від другого їх відділяли лише 0,13 бала.

А ось 2010 рік для Кавагуті і Смирнова слав воістину тріумфальним – вони завоювали своє «золото» на чемпіонаті Європи. Далі почалася підготовка до Олімпіади, яка повинна була пройти у Ванкувері.

У 2010 році Смирнов одружився. Його дружина – Катерина Гарус. Катерина – відомий стиліст-перукар, родом із Самари. Вона жила і працювала в Москві. Хлопці познайомилися в Америці на вечірці, де Катя була на роботі, а Олександр – як учасник чемпіонату світу. Не дивлячись на те, що вони планували скромне весілля, вона вийшла далеко не нечисленною, цікавою та веселою. Але через два дні Олександр і Юко продовжили тренуватися.

Олександр Смирнов отримав травму. Олімпіада у Ванкувері принесла парі всього лише четверте місце. Треба зазначити, що після виконання короткої програми, вони були на третьому місці, проте, виконуючи довільну програму, допустили ряд помилок, що відсунуло їх на четверту позицію. За високі досягнення на цій Олімпіаді, Смирнов отримав подяку від Президента Росії.

Олександр Смирнов зараз

Далі почалася підготовка до олімпійського сезону. Хореографи нових програм пари – Матвєєв і Чернишов. За словами Москвіної, про ускладнення програми в даний момент мова не йде, хлопці працюють над поліпшенням та якістю виконання всіх елементів.

Олександру Смирнову влітку 2013 року провели операцію на коліні (стався розрив власної зв’язки надколінка). В даний момент, він відновлюється. По вулиці Саша ходить, вже не надягаючи ортез, який фіксує ногу. А от тренуватися без нього поки не ризикує. Льодові тренування йдуть за графіком, два рази в день. Парні елементи поки не відпрацьовуються, Смирнов тимчасово катається один. Але в залі вони з Юко роблять підтримки і проходять макети.

Фігурист Олександр Смирнов відновлюється після травми

Хлопці готуються, не намагаючись форсувати події. Головне – відновити здоров’я. Про можливу участь у чемпіонаті Європи говорити передчасно. Головне завдання пари сьогодні – підготовка до сочинської Олімпіади.

Особисте життя Олександра Смирнова

Мама Олександра каже, що син не дуже любить розповідати про особисте. Навіть її він попросив не говорити про це в інтерв’ю. Тому, зустрічаючись з журналістами, вона частіше розповідає про тренуваннях сина, його плани, про дитинство.

Будинки Саша буває рідко. Але коли приїжджає, друзі обов’язково приходять до нього в гості. Навіть на весілля з Твері, крім родичів, приїхало кілька близьких друзів.

До весілля він приїжджав у рідну Твер, щоб познайомити сім’ю зі своєю обраницею. Весілля проходила в Санкт-Петербурзі. Сьогодні молода сім’я винаймає квартиру в Пітері.

З партнеркою Юко Кавагуті у Смирнова склалися дружні стосунки. Юко була запрошена на Сашкове весілля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: