Ім’я: Олександр Шульгин

Дата народження: 25 серпня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Іркутськ

Діяльність: продюсер, композитор

Вага: 73 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олександра Шульгіна

Свій перший вірш Олександр написав у початковій школі. І воно, природно, було присвячено мамі.

У шостому класі Сашко захопився музикою. Він почав брати у старшокласників музику і переписувати її на бобіни. Виходило так, що на одній стороні були записи «АВВА», на іншій – пісні «Led Zeppelin». У 12 років Шульгін грав у складі шкільного ансамблю. Життя наповнилася грою на гітарі, піснями і постійними репетиціями.

Спочатку шкільний колектив грав ті пісні, які входили в загальноприйнятий шкільний репертуар того часу. Наприклад, композиції групи «Самоцвіти», потім у хід пішли іноземні пісні, а так само музика «Машини часу» і «Воскресіння».

На випускному вечорі колектив вже грав власні пісні. Природно, в той час у хлопців не було апаратури. Учасникам ансамблю батьків купили гітари, а ось підсилювача хлопці робили самі з підручних засобів.

Один крок до кримінальної справи

Одного разу влітку старші хлопці потягли з міського парку мегафон. Через нього стали пропускати бас гітару. Ансамбль репетирував з будівлі держустанови і його директор побачив у музикантів мегафон. Коли він дізнався про його походження, то тут же звернувся в поліцію. В результаті, всім хлопцям дали по два роки умовно. Олександру ж із-за віку до суду не залучали – йому було менше 14 років.

Від музики цей інцидент не змусив відмовитися. Хлопці почали конструювати колонки, а потім і зовсім змінили техніку. В цей час Шульгін з головою пішов у твір музики. При цьому, він встигав добре вчитися в школі. До речі, в сьомому класі майбутній композитор навіть представив Іркутськ на математичній олімпіаді і повернувся з перемогою.

Олександр Шульгін - продюсер і композитор

Після школи Сашко вступив в інститут, але музику не закинув. Іноді він разом з музикантами виступав на міських танцмайданчиках.

Круїз

Одного разу в Іркутськ приїхала група «Карнавал». Музиканти познайомилися з Олександром Шульгіним і запросили в Москву. Молодий чоловік відправився в столицю і познайомився там з групою «Круїз». В той час саме з’явився указ про заборону рок-колективів. Олександр почав ходити по інстанціях і домігся того, що програму «Круїзу» держкомісія прийняла. Музиканти назвалися камерно-інструментальним ансамблем, який грав класику в сучасній обробці. У той час власні пісні були під суворою забороною. Після низки концертів хлопці опинилися в Німеччині. Там вони прожили чотири роки. Ну а після «Круїз» перестав існувати. Відносини в колективі з-за амбіцій зіпсувалися.

Олександр Шульгин і Валерія

Шульгін залишився в Німеччині і почав дізнаватися всю систему шоу-бізнесу. Він працював зі світовими знаменитостями в студії, реалізував кілька локальних проектів і повернувся в Москву. І в російській столиці Шульгін почав займатися підприємництвом: відкрив фірми і спільні підприємства.

Однак, про творчість Олександр Шульгін не забував. Він продовжував писати. Музика і слова народжувалися і відклались в пам’яті.

Валерія

Як раз в той час для реалізації проекту в Москву приїхали іноземні фахівці. Запросити їх можна було лише в одне місце – бар на Таганці. Саме його відвідували всі іноземці і дипломати. Шульгін бував там часто і відмінно знав, хто там працює. До речі, там співали Ігор Матвієнко і Сергій Мазаєв.

Олександр з партнерами прийшли в клуб і побачили молоду співачку, яку Шульгін не знав. Колеги звернули увагу, що у дівчини був дуже гарний голос. Після концерту музикант набрався сміливості і підійшов до артистки. Він залишив свій телефон і пояснив, що хотів би співпрацювати. Цією дівчиною виявилася майбутня дружина Олександра співачка Валерія.

На наступний день артистка подзвонила, і вже через пару тижнів вона записувалася в студії. Втім, спочатку спрацюватися не вийшло, бо як були вічні творчі суперечки. З гріхом навпіл робота була закінчена, до речі, в завершенні співробітництво йшло як по маслу.

Олександр Шульгін на відео Далі Валерія і Олександр Шульгин записали альбом російських романсів у сучасній обробці. Платівка «Побудь зі мною» добре продавався в 36 країнах світу, а так само в Росії.

І на цьому етапі Валерія і Саша зрозуміли, що цікавляться один одним не тільки як партнерами по роботі. У підсумку, Шульгін зізнався в любові. У той час співачка була заміжня, але через два місяці розлучилася і стала жити зі своїм вчорашнім колегою. Ще через кілька місяців Валерія завагітніла. Народилася донька Аня.

З боку шлюб здавався ідеальним. Але пізніше Валерія розповіла, що пережила за роки. Незрозуміла агресія дружина почала проявлятися, як тільки дружину з донькою виписали з пологового будинку. Одного разу за вечерею Олександру, говорить Валерія, здалося, що вона щось не те сказала. Шульгін тут же встромив їй ножа в коліно так, що в усі сторони бризнула кров.

Але після такого інциденту Валерія не пішла від чоловіка. Її тримали почуття, потім новий альбом. Під час підготовки пластинки як раз з’ясувалося, що артистка другий раз вагітна сином Артемом.

«Досі не можу забути, — каже Валерія, — як маленького Артема закачало в машині. Шульгін його вдарив по обличчю так, що у однорічного малюка почорніло вухо. Більше того, батько зачинив сина у вольєр з собакою – покарання. Тоді він називав дитину не інакше, як «шматок лайна».

Олександр Шульгін. Поки всі вдома 2001 В листопаді 1998 року у Шульгиных народилася третя дитина Арсеній. До речі, ще будучи вагітною Валерія подавала на розлучення. Тоді Олександр не жив з сім’єю і нічого не знав про третю дитину. Як тільки він дізнався про вагітність дружини, почав благати повернутися. Тоді вони уклали шлюбний контракт – Шульгін обіцяв виправитися. Але цього не сталося і Валерія разом з дітьми вирушила до батьків. До речі, сам Шульгін заперечує всі звинувачення колишньої дружини.

І в цей час на Шульгіна посипалася маса запрошень. Його, зокрема, покликали в проект «Стань зіркою». Пізніше його звинуватили в тому, що він покинув колектив фабрикантів «Інші правила». Шульгін витримав близько 50 суден і ряд скандальних публікацій, в тому числі і одкровень співачки Валерії.

Зараз Олександр Шульгін управляє своєю групою компаній «Прізвище». Вона працює в сфері new media, індустрії розваг, видавничому бізнесі.

А в 2008 році Шульгін представив «Триптих». Це три альбоми інструментальної музики власного виробництва. «Триптих» представляє з себе поєднання традиційного урбаністичного джазу і сучасну стилістику чіл-ауту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: