Ім’я: Олександр Семчев

Дата народження: 16 квітня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Вишній Волочек

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 170 кг

Зріст: 170 см

Біографія Олександра Семчева

Олександр Семчев – це прославлений російський актор, який відрізняється не лише незвичайною фактурою, але і величезним талантом. Практично все своє життя наш сьогоднішній герой доводив всім і вся, що гідний долі популярного актора. За свою кар’єру він виконав незліченну безліч прекрасних ролей у театрі, в кіно і на телебаченні. Саме тому сьогодні цей яскравий актор чудово відомий всім шанувальникам російського кінематографа.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Семчева

Олександр Семчев з’явився на світ 16 квітня 1969 року в невеликому містечку Вишній Волочек (Тверська область). Ще в шкільні роки він зарекомендував себе як великий любитель гумору і пантоміми. Спочатку він розігрував сценки перед своїми друзями та однолітками, а потім став також займатися в спеціалізованій ляльковому кружку, де виконував невеликі театралізовані вистави.

Іноді у пресі з'являється інформація про те, що актор Олександр Семчев сильно схуд

Через деякий час Олександр Семчев з’явився на сцені вже сам. Як зазначає актор, його першої зіграною роллю була роль Баби-Яги в одній з постановок шкільного театру.

Олександр Семчев і музика

В юності ще одним захопленням актора стала музика. Він виступав перед однолітками на дискотеках, де переважно грав в якості ді-джея. Крутити платівки у нашого сьогоднішнього героя завжди виходило непогано, однак, незважаючи на це, театр і акторське ремесло залишалися для Олександра на першому місці.

Перші ролі актора Семчева

Закінчивши школу і відслуживши в армії, Семчев повернувся в рідний Вишній Волочек, де незабаром влаштувався на роботу в міський драматичний театр. Незважаючи на відсутність професійної освіти, в цьому місці наш сьогоднішній герой дуже скоро став одним з провідних акторів. Він брав участь практично в кожній популярної постановці, а тому вже зовсім скоро перетворився в живий символ провінційного театру.

«Хай говорять». Олександр Семчев Під час одного з виступів акторська гра Олександра Семчева привернула увагу визнаних майстрів Щукінського училища. Після вистави відомі метри підійшли до молодого актора і запропонували йому переїхати в Москву для того, щоб продовжити розвивати свій талант в театральному Вузі. Олександр погодився і вже незабаром став одним з студентів на курсі Валентина Ніколаєнко.

Паралельно з навчанням Семчев продовжував виступати на театральній сцені – на цей раз сцені театру «Современник». Після цього був недовгий період виступів у театрі «Сатирикон», а потім і в Московському художньому театрі імені Чехова. Саме тут Олександр зумів по-справжньому розкрити свій талант.

Завдяки своїй яскравій грі, наш сьогоднішній герой дуже скоро став одним з провідних артистів всього театру. А тому після закінчення Щукінського училища Семчев міг не хвилюватися з приводу працевлаштування.

Творчий шлях актора Олександра Семчева: театр і фільмографія

За час виступів у МХТ імені Чехова талановитий провінційний актор зіграв безліч самих різних ролей. Він виконав центральні ролі в спектаклях «Кабала святош», «Тартюф», «Качине полювання», «Старосвітські поміщики», «Біла гвардія». Комічна роль Лариосика в останній з названих постановок принесла акторові престижну премію «Чайка», а разом з нею і достатьню популярність і славу.

Олександр Семчев — Лісовий олень На початку двохтисячних років актора запросили в польський фільм «Перший мільйон», в який його рекомендував особисто Кшиштоф Зануссі. Після цього наш сьогоднішній герой став часто з’являтися також і в російських стрічках. На перших порах молодий актор грав переважно другорядні ролі. Однак його персонажі були настільки колоритними і яскравими, що Олександр Семчев дуже швидко став справжньою зіркою російського кіно. Крім того, чимало вістів додало акторові також і виконання ролі головного героя в рекламі пивоварної марки «Три товстуни». Ця невелика робота згодом стала справжньою візитною карткою нашого сьогоднішнього героя. Актора часто стали ототожнювати з цією роллю, а в 2000-му році і зовсім назвали «Рекламним обличчям року».

Як це не дивно, сам актор не любить згадувати про роботу в рекламі «Три товстуни». Так, саме після неї нові пропозиції про зйомки стали приходити акторові одне за іншим. Однак, за словами Олександра Семчева, більшість з цих ролей були «прохідними», а тому пишатися в них абсолютно нічим. Наш сьогоднішній герой знімався дуже і дуже часто. Але в більшості своїй грав п’яниць, продажних міліціонерів, корумпованих чиновників та інших не приємних персонажів.

Однак саме ці ролі і зробили актора справжньою зіркою. У якийсь момент популярний актор отримав можливість самостійно вибирати сценарії і екранні образи, а тому формат його ролей почав плавно змінюватися в кращу сторону. «Залізничний романс», «Колгосп інтертейнмент», «Ділянка», «Козеня в молоці», «Золоте теля», «12 стільців», «Біла гвардія» — ці, а також багато інші телевізійні ролі стали одними з кращих робіт в обширній фільмографії актора.

Семчев — режисер

У 2006-му році Олександр Семчев представив глядачам свою першу і єдину режисерську роботу – детективну комедія «Дівчата». Даний проект вийшов не надто вдалим, а тому згодом наш сьогоднішній герой більше ніколи не працював в якості режисера.

Олександр Семчев в серіалі Ділянку

Кращі фільми з Олександром Семчевым

Зосередившись на акторських ролях, Олександр Семчев «видавав» за кілька робіт кожен рік. А тому завжди залишався одним з найбільш колоритних і улюблених акторів на російському телебаченні. «Зачарована дільниця», «Ліквідація», «День виборів», «Я не я», «Наша Russia. Яйця долі» — кожна з цих картин стала справжнім хітом і принесла акторові чималу славу. В останньому фільмі зіграли такі зірки сучасного російського гумору як Сергій Свєтлаков, Михайло Галустян, Віктор Вержбицький. Олександру Семчеву також довелося працювати разом з Миколою Басковим.

Олександр Семчев в даний час

В даний час Олександр Семчев все також продовжує зніматися в кіно, представляючи глядачам все нові і нові роботи. «Синдром дракона», «Лімузин», «Sex, кава, сигарети» — названі картини на даний момент є останніми в фільмографії відомого актора. Про нові проекти Семчева поки нічого не повідомляється.

Особисте життя Олександра Семчева

Олександр Семчев одружений. Його дружину звуть Людмила Воронова. У пари є одна дитина. У повсякденному житті актор захоплюється моделюванням і створює моделі автомобілів і мотоциклів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: