Ім’я: Олександр Самойленко

Дата народження: 28 березня 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Ташкент, Узбекистан

Діяльність: актор

Вага: 105 кг

Зріст: 187 см

Біографія Олександра Самойленка

Олександр Самойленко – це людина, чий життєвий шлях нерозривним чином пов’язаний з російським мистецтвом. Він грав у театрі, знімався в кіно, а також брав участь у створенні фільмів як режисер і продюсер. Така багатогранність нашого сьогоднішнього героя робить його творчий шлях неймовірно цікавим. Адже справжні зірки ніколи не розчаровують глядачів.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Самійленко

Олександр Валеріанович Самойленко з’явився на світ 28 березня 1964 року в місті Ташкент в Узбекистані. Його батько був досить відомим вченим і навіть мав ступінь доктора гідробіологічних наук. Мама майбутнього актора в свою чергу працювала в школі вчителькою.

Актор Олександр Самойленко в молодості

Що стосується захоплення творчістю, то воно розвивалося в душі Олександра поступово. Спочатку він почав грати в шкільному гуртку акторської самодіяльності, а потім захопився радянським кіно. У ті далекі роки актори і актриси здавалися маленькому Саші справжніми небожителями. А тому магія кінематографа завжди по-особливому захоплювала і околдовывала його.

Саме тому в один прекрасний момент наш сьогоднішній герой вирішив стати актором. Зібравши нехитрі пожитки, Олександр відправився до батьків, щоб повідомити їм, що їде в Москву. Мама була проти виїзду, а от батько вирішив дозволити Олександру Самойленко самостійно вибирати свій шлях у житті. З його благословенням наш сьогоднішній герой і відправився в російську столицю.

Незважаючи на великий конкурс і величезна кількість інших абітурієнтів, вчинити Самойленко вдалося вже з першого разу. На початку вісімдесятих він став студентом Вищого театрального училища імені Щукіна. Згодом саме цей навчальний заклад надав молодому акторові пропуск в безкрайній світ радянського кіномистецтва.

Творчий шлях актора Олександра Самойленка, початок фільмографії

Свою кар’єру в світі кіномистецтва талановитий актор почав у 1987-му році, будучи студентом останнього курсу училища. У цей період наш сьогоднішній герой зіграв невелику роль у фільмі Ельдара Рязанова «Забута мелодія для флейти». Дебют виявився цілком непоганим, однак, як це не дивно, відразу після нього в кар’єрі актора настала перерва.

Олександр Самойленко. Сон про минає поїзді. Отримавши диплом театрального Вузу, Олександр Самойленко влаштувався адміністратором в московський театр імені Вахтангова. Таким чином, на деякий час талановитий уродженець Узбекистану залишив акторське ремесло і зайнявся організаційною діяльністю. Трохи пізніше наш сьогоднішній герой і зовсім залишив світ мистецтва, вирішивши спробувати себе в якості ресторатора.

Так вже на початку дев’яностих років у Москві з’явився закритий клуб «Маяк», який розташовувався в будівлі театру Вахтангова. Саме на його базі Олександр Самойленко почав реалізовувати свої ідеї в області гастрономії. Спочатку упор в ресторані був зроблений на східну кухню, однак згодом меню закладу перетворилося в якийсь химерний мікс з різноманітних страв, стилів і напрямків.

В даному контексті варто зазначити, що ресторан-клуб «Маяк» і досі є досить успішним закладом. Олександр працює в якості ресторатора, проте в наші дні він примудряється органічно поєднувати творчість і бізнес.

Повернутися у світ мистецтва Олександр Самойленко вирішив у 1997-му році. В цей період він після тривалої перерви приєднався до трупи МДТ імені Станіславського. Незважаючи на довгий простій, акторських навичок наш сьогоднішній герой не розгубив, а тому дуже скоро режисери одну за одною стали довіряти акторові досить великі ролі.

Андрій Кузічев і Олександр Самойленко («Про баб»). «Дванадцята ніч», «Приборкання норовливої», «Сім святих з села Черево» — ці, а також багато інші театральні роботи швидко зробили Олександра справжньою зіркою театру.

Кращі ролі Олександра Самойленка

Не менш продуктивною була також і кар’єра актора в світі кіно. Ще в 2000-му році наш сьогоднішній герой знявся в декількох частинах проекту «Маросейка, 12», який миттєво зробив його справжньою зіркою російського телебачення.

Після цього в кар’єрі актора з’явилися картини «Олігарх», «Атлантида», а також серіали «Діти Арбата», «Дві долі» та деякі інші роботи. У середині 2000-х років Олександр з’явився також у кількох російських блокбастерах – «Нічний дозор» і «Денний дозор», а також в історичній стрічці «1612». Паралельно з цим розвивалася також режисерська та продюсерська кар’єра Олександра Самойленка. У 2005-му і 2006-му роках він представив глядачам дві свої картини «Роман жахів» і «Будемо на ти», які, однак, отримали досить стримані відгуки критиків. Можливо, тому в якості режисера Олександр більше не працював. А ось продюсерського ремесла він ніколи не залишав. До теперішнього моменту в списку робіт актора значиться вже дев’ять подібних фільмів.

Актор Олександр Самойленко зараз багато працює в серіалах

Серед інших «факультативних» проектів актора варто згадати також про його роботу на радіо. У середині 2000-х років наш сьогоднішній герой вів заради «Сіті-ФМ» регулярну передачу «Парилка з Олександром Самойленко».

Олександр Самойленко сьогодні

В даний час талановитий актор, як і раніше, часто знімається в кіно, а також працює в якості продюсера. Серед його останніх робіт значаться картини «Нова земля», «Іронія любові», а також серіали «Розшук», «Королева бандитів», «Чужа війна», «Татусеві дочки».

Відомо, що в 2014-му році актор зніметься ще як мінімум в одному фільмі – комедії «Легкий на помині», де його партнерами по зйомок стануть Гарік Харламов і Христина Асмус. Крім того, в цей же період Олександр Самойленко представить глядачам також і свою чергову продюсерську роботу – картину «Бути вільним». Особисте життя Олександра Самійленко

Наш сьогоднішній герой одружений. У нього є троє дітей, а також маленька внучка Аліса. У повсякденному житті він любить спорт, але лихачествами не захоплюється.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: