Ім’я: Олександр Розенбаум

Дата народження: 13 вересня 1951 р. (65 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: співак, композитор, актор

Вага: 73 кг

Зріст: 174 см

Біографія Олександра Розенбаума

Дитинство і родина Олександра Розенбаума

Рідне місто Олександра – Санкт-Петербург, правда, тоді він називався Ленінград. Він з’явився на світ у родині медиків. Його батьки створили сім’ю, навчаючись в одному медичному інституті. Деякий час після закінчення батьками ВУЗУ сім’я жила в Казахстані, а пізніше все знову повернулися в рідне місто.

Вихованням Саші зайнялася бабуся, так як батьків постійно не було вдома, вони «пропадали» на роботі. Він ріс, за його власними словами, дуже хорошою дитиною, але йому не були чужі всі проблеми будь-якого дворового хлопчаки. Розенбаум згадує, що курити почав у тринадцять. Вже підлітком разом з пацанами пробував портвейн.

В музичну школу Саша почав ходити ще п’ять років. Для батьків було важливо дати синові гідну освіту. Перший час займатися зовсім не подобалося, але так як він не хотів перечити батькам, продовжував відвідувати уроки в музичній школі. Він займався і по класу скрипки, і по класу фортепіано. А ось грі на гітарі вже підлітком хлопчик вчився сам, в той період він став писати свої перші вірші.

Олександр Розенбаум без вусів

Будучи старшокласником, Розенбаум серйозно захопився боксом. До кінця десятого класу він уже був кандидатом у майстри спорту. З такими успіхами, при бажанні, можна було б зробити успішну кар’єру в спорті. Однак батьки-медики зуміли переконати сина продовжити сімейну традицію. Сашко вступив в той же медичний інститут, в якому навчалися і свого часу познайомилися його мама і тато.

Початок кар’єри співака Розенбаума

Йшли шістдесяті роки. У багатьох ВУЗах утворювалися свої музичні колективи – ВІА і рок-групи. Коли в інституті Олександра був організований ансамбль «Аргонавти», він, звичайно ж, зайняв там гідне місце, будучи вокалістом, гітаристом і автором пісень. Дуже швидко колектив став відомий у Пітері, молодь танцювала під їх пісні, деякі з них стали справжніми хітами.

Групу Олександр залишив в середині сімдесятих. Інститут закінчив, але не без пригод. Так вийшло, що його випадково відрахували, з-за чого йому довелося в наступному році відновлюватися і доучуватися. Причому випускник інституту покинув його стіни з червоним дипломом.

Олександр Розенбаум — Вальс-Бостон Свою основну роботу по спеціальності Розенбаум поєднував з естрадної діяльністю. Внутрішньо він розривався, так як відчував, що знайшов себе в медицині, але і без сцени вже не уявляв життя. Слід було робити вибір. Він зробив його на користь естради. За п’ять років трудової діяльності після інституту Олександр встиг попрацювати фельдшером, а потім лікарем «Швидкої допомоги».

Сольна кар’єра Олександра Розенбаума

З-за того, що в кінці сімдесятих готовий популярністю користувалися блатні пісні під гітару, Олександр вирішив будувати сольну кар’єру у цьому напрямку. Надихнувшись розповідями В. Бабеля, він написав цілий цикл таких пісень, які досить швидко розійшлися по всій країні на касетах. З цим циклом Розенбаум виступав деякий час в різних НДІ і клубах до тих пір, поки з-за цього у нього не з’явилися проблеми з органами правопорядку. Все це нервувало виконавця, тому він вирішив стати підпільним, а професійним артистом. Олександр влаштувався в Ленконцерт.

А. Розенбаум — «Качине полювання»! На початку вісімдесятих репертуар зазнав значні зміни. Тепер це були не блатні пісні, а пісні про його рідному місті, дружбу, любов, війну, улюблених героїв книг. У той період з’явився цикл «Подорож Гулівера», «Глухарі», «Вальс-бостон», «Чорний тюльпан» і ін. Його пісня «Чорний тюльпан» розповідала про війну в Афганістані, про яку виконавець знав не з чуток. Він бував там і не раз брав участь у бойових рейдах. У той період часу Розенбаум багато виступав перед військовими і перед ув’язненими.

У 1993-му році глядачі змогли побачити Олександра в ролі крутого мафіозі. Цього героя він зіграв в кінокартині «Щоб вижити». Фестиваль «Кінотавр» відзначив цю роботу призом.

Олександр Розенбаум сьогодні

Починаючи з середини дев’яностих, виконавцем випущено чимало компакт-дисків і касет. Є деякі його пісні, які виконує Михайло Шуфутинський. Він став нерідко давати великі сольні концерти, в тому числі в США і в Європейських країнах.

Сьогодні виконавець, як і раніше популярний. Протягом двох років з 2003-його року він був депутатом Держдуми, будучи представником партії «Єдина Росія».

Особисте життя Олександра Розенбаума

Перший шлюб співака стався в зовсім юному віці, коли він ледве вступив в інститут, його тривалість — всього лише дев’ять місяців. Вже через рік відбувся його другий шлюб. Обраницею стала студентка того ж інституту Олена Савшинская. У них в 1976-му році народилася донька Анна. Сьогодні Розенбаум – щасливий дідусь, у якого четверо онуків.

Олександр Розенбаум з дружиною в молодості

У Олександра Розенбаума була серйозна залежність від алкоголю. Це відноситься до періоду кінця вісімдесятих років. Це було причиною того, що організовувалися концерти все рідше, його не хотіли запрошувати в основному з-за цих проблем. Пити він кинув тоді, коли з-за зайвого узливання ледь не помер від серцевого нападу. Це сталося під час чергового концерту в Австралії. З тих пір співак не вживає алкоголь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: