Ім’я: Олександр Рогов

Дата народження: 29 березня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Воронеж р.

Діяльність: стиліст, провідний

Вага: 78 кг

Зріст: 182 см

Біографія Олександра Рогова

Олександр Рогов відомий як модний блогер, стиліст і світський діяч. Він завжди намагався виділитися з натовпу, його цікавило телебачення, світське життя. Рогов зумів втілити мрії в життя, сьогодні його особистість відома багатьом.

Дитинство і родина Олександра Рогова

Рідне місто Олександра – Воронеж. Він народився навесні 1981-го року. Там Саша закінчив школу. Треба зазначити, що вже в шкільні роки він прагнув чимось виділитися на загальному фоні. Як-то в школі Рогів з’явився в «гриндерсах».

Стиліст Олександр Рогов народився у Воронежі

В дитинстві у мріях хлопчик бачив себе художником, але в цій професії його більше цікавила зовнішня сторона, а саме: червоний берет і стоїть в кімнаті мольберт. Подорослішавши, молодий чоловік нерідко влаштовував різного роду розважальні заходи, завдяки чому був популярний серед однолітків.

Закінчивши школу, Рогів вступив в Тульський педагогічний інститут, вибравши факультет іноземних мов. У роки навчання він почав підробляти на телебаченні. Найчастіше Олександр робив репортажі про пройшли на концертних майданчиках заходах, а так само про клубних вечірках. Треба сказати, що працюючи на місцевому каналі, Рогів не бачив для себе особливих перспектив. Йому хотілося більш цікавою і широкомасштабної роботи. Закінчивши ВУЗ, він відправився в столицю.

Переїзд до Москви, поява Олександра Рогова на TV

Опинившись у Москві, амбітний молодий чоловік почав вчитися в школі телебачення. Пройшло зовсім небагато часу, і вже в якості помічника режисера він вирушив до Німеччини, де взяв участь у зйомках шоу «Голод». Москва, Як відомо, це шоу стало неймовірно популярним, завдяки чому прийшов успіх і до Олександра. «Голод» дивилася не тільки Росія, його дивилися багато країн світу. Через два роки він був запрошений на зйомки другого сезону шоу, яке знімалося в Нью-Йорку. Закінчивши роботу над черговим сезоном цього шоу, він близько року працював на каналі «ТНТ».

Початок кар’єри Олександра Рогова як фотографа

Початком кар’єри Рогова можна назвати фотозйомки. В якості експерименту він зробив кілька фотографій білоруської моделі Марина Лінчук, які представив журнал «MENU». Керівництво журналу залишилось задоволене його роботою. Наступні два роки Олександр працював з «MENU» в дуеті з іншим фотографом – Наталією Ареф’євої.

Приблизно до того ж періоду часу відноситься участь Олександра в зйомках відеороликів і в рекламних проектах. Їм були зняті фешн-історії для Esquire, L. A. M., Harper’s Bazaar і «Хулігана». Крім цього, Рогів займався презентацією колекцій VivaVox, Dior, Lexus, Volvo та ін.

Прорив у кар’єрі, Олександр Рогов — телеведучий

Олександр вирішив створити особисту біографію. Він був упевнений, що без цього в Москві багато чого йому не домогтися. Те, що далеко не вся інформація в вигаданої біографії буде правдивою, його не турбувало. Для Рогова було головним викликати до себе інтерес, який сприяв би зростанню його популярності. Москва Він відправився на що проходить в той час Тижня моди в Москві, де видав себе за представника street-fashion Берліна. Результатом такої «афери» стало запрошення Рогова в якості стиліста в журнал «Fashion Collection». Незабаром його партнерами стали так само «Gala», «Harper’s Bazaar», «Jalouse» і «ELLE». Про Олександра, як про професійний стилістці, дізналися. Він отримав запрошення каналу MTV стати ведучим шоу «Шопоголіки». Після цієї роботи надійшло запрошення від каналу ТНТ на роль ведучого в програму «Попелюшка. Перезавантаження» та від каналу TLC у телешоу «Дочки-матері».

Завдяки цьому, про Олександра Рогові заговорили в широких колах, сприймаючи його як стиліста і телеведучого. Незабаром такі діячі кінематографу, як Тіна Канделакі, Рената Литвинова, Інгеборга Дапкунайте і Федір Бондарчук запросили його виступити в якості особистого гіда по стилю.

Олександр Рогов сьогодні

При журналі «Yes!» була утворена школа юних стилістів, куратором якої в 2012-му році виступив Олександр Рогов. На каналі «СТС» він веде програму «Встигнути за 24 години».

Стиліст Олександр Рогов ще не встиг влаштувати своє особисте життя

Сьогодні Рогів – арт-директор. Він відомий у вищих шарах суспільства. У багатьох популярних журналах, з якими Олександр співпрацював, не раз були представлені знімки.

Особисте життя Олександра Рогова

Олександр поки не одружений. Сам він каже, що родині треба приділяти багато часу, а його у Рогова катастрофічно не вистачає. Журналісти припускають, що Олександр просто не хоче афішувати своє особисте життя, вміло ховаючи другу половинку від очей громадськості. Рогов називає себе нестерпним людиною в побуті, вважає, що ні з ким не зможе ужитися. Тим не менш, він не раз говорив, що давно мріє про дітей.

У Олександра маса проектів, божевільний спосіб життя, проте він знаходить час для спілкування з друзями. Москву Рогів сприймає як майданчик, де можуть бути реалізовані всі його грандіозні плани. Олександру подобається жити за власним засадам, спілкуватися з розумними людьми, саморозвиватися і займатися тим, що подобається. Стилем він вважає не тільки одяг, а ще й те, що людина їсть, як спить, як живе та з ким спілкується. На його думку, кожен повинен любити і здійснювати провокаційні вчинки, в цьому випадку можна досягти всього на світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: