Ім’я: Олександр Робак

Дата народження: 28 грудня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Златоуст, Челябінська обл

Діяльність: актор, продюсер, режисер

Вага: 95 кг

Зріст: 186 см

Біографія Олександра Робака

Олександр Робак — це актор з особливим характером і особливим типажем. Серед його екранних образів зустрічаються найрізноманітніші ролі. Він грає бандитів і олігархів, таксистів і простих роботяг. Саме тому нашого сьогоднішнього героя часто називають людиною з величезним безліччю осіб. Але наскільки правильним є це визначення? Які ролі найчастіше наш сьогоднішній герой грає в реальному житті? Зрозуміти це допоможе вам наша сьогоднішня стаття.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Робака

Олександр Робак з’явився на світ 28 грудня 1973 року в звичайній радянській родині. Його батько Рем Олександрович був інженером-металургом. А мама – Раїса Луківна – працювала простим викладачем.

Що стосується артистичного таланту, то він у маленького Саші став проявлятися вже в ранньому дитинстві. У шкільні роки його головними захопленнями були гра на гітарі, шкільний драмгурток. Зрештою, все це і зумовило подальшу розстановку професійних орієнтирів.

Актор Олександр Робак грає колоритних персонажів

Після закінчення загальноосвітньої школи талановитий уродженець невеличкого містечка Златоуст (Челябінська область) вступив до Ярославський театральний інститут. У цьому місці Олександр став вчитися на курсі режисера Володимира Воронцова. В період навчання Робак зарекомендував себе як старанного студента, однак зірок з неба він все-таки ніколи не хапав. Незважаючи на це, старанність і працьовитість молодого хлопця, виписали йому одного разу щасливий квиток до Москви. Під час однієї з вистав молодого хлопця помітили представники столичного академічного театру імені Маяковського, незабаром запросили Олександра в свою трупу. Відмовлятися від подібної пропозиції наш сьогоднішній герой навіть не думав, а тому відразу після отримання диплома зібрав валізи і поїхав до Москви.

Кар’єра Олександра Робака в кіно і театрі

На сцені театру Маяковського Олександр Робак виступав протягом багатьох років. За час своєї театральної кар’єри талановитий молодий актор виконав ролі в безлічі чудових вистав. Зокрема, серед таких були постановки «Розенкранц і Гільденстерн мертві», «Людина з Ламанчі», «Як вам це сподобається», «Буратіно» (роль Карабаса), «Іван-царевич» (головна роль).

Паралельно з цим розгорталася також кінематографічна кар’єра нашого сьогоднішнього героя. У 1997-му році Олександр Робак дебютував на кіноекрані з роллю лідера «братви» в картині «Бідна Саша». Після цього талановитий російський актор знімався практично регулярно. На перших порах щороку виходило на екрани 1-2 фільму з його участю. Згодом, після відходу з театру, Олександр став зніматися в кіно дещо частіше.

Зі мною ось що відбувається. Російський трейлер фільму з Олександром Робаком Першу славу як відомого кіноактора Олександр Робак набув після виходу на екрани картини «Брат-2». У даній кінострічці він знову зіграв роль «нового росіянина». Згодом цей образ ще неодноразово «спливав» у фільмографії Олександра Робака.

Що стосується формату ролей, то в цьому плані варто відзначити той факт, що центральні ролі діставалися акторові досить-таки рідко. Він грав другорядних персонажів, однак робив це настільки віртуозно, що слава його постійно зростала. «Кордон. Тайговий роман», «Сміттяр», «Навіть не думай», «ДМБ-2» — всі ці, а також багато інші екранні роботи вже до середини 2000-х років, зробили Олександра помітною фігурою в світі російського кіно. Він знімався багато і часто, а тому в певний момент став користуватися серед акторів і режисерів повагою і авторитетом.

Ялинки 3 — Російський трейлер фільму з Олександром Робаком Користуючись ситуацією, в один прекрасний момент Олександр Робак вирішив спробувати себе в новому амплуа і виступив як продюсер при роботі над молодіжним серіалом «Общага». Після цього в списку робіт талановитого російського актора з’явилися нові продюсерські успіхи. За свою кар’єру Олександр Робак взяв участь у створенні більш ніж дюжини різних кіно — і телефільмів. Серед його кращих продюсерських робіт були серіал «Хіромант», телепроект «Річка-море», а також кримінальна драма «Кімната втрачених іграшок», в роботі над якою талановитий росіянин взяв участь ще і в якості режисера.

Однак, незважаючи на велику кількість інших робіт, найбільшу славу Олександр Робак все-таки отримав в якості актора. Він знімався багато і часто. А тому в якийсь момент став майже рідним для багатьох мільйонів глядачів у різних куточках СНД. До числа найбільш популярних картин за участю нашого сьогоднішнього героя варто віднести серіали «Ділянка», «Єсенін», «Диверсант-2. Кінець війни», а також картини «Іронія долі. Продовження», «Любов-морква», «Живий» і деякі інші. Він знімався разом з Гошею Куценко, Сергієм Безруковим, Сергієм Бодровим.

Актор Олександр Робак одружений, у нього є син

У різні роки акторське амплуа Олександра Робака постійно змінювалося. Він грав різні ролі і співпрацював з багатьма зірками російського кіно. А тому і сам міг відчувати себе ситуації знаменитістю. Серед останніх робіт нашого сьогоднішнього героя є фільми найрізноманітніших жанрів. У числі таких комедії «Викрутаси», «Ялинки» (2 і 3), драма «Географ глобус пропив», романтична стрічка «Зі мною ось що відбувається», а також картини багатьох інших жанрів.

На початку 2014 року в роботі знаходилися два фільми за участю актора – трилер «Постріл в тишу», а також російсько-білоруська картина «Вовче Сонце». В останній з названих стрічок Олександр Робак зіграє разом з такими відомими акторами, як Ольга Красько, Володимир Ільїн і Катерина Климова.

Особисте життя Олександра Робака

Про життя актора відомо небагато. Олександр одружений, у нього є два сини. Старший син – Арсеній – вже є студентом Гітісу. Тому можливо, незабаром ми побачимо екранний дует батька і сина!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: