Ім’я: Олександр Рибак

Дата народження: 13 травня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Мінськ, Білорусія

Діяльність: співак, композитор

Вага: 73 кг

Зріст: 175 см

Біографія Олександра Рибака

Дитинство і освіта Олександра Рибака

Олександр Рибак народився у столиці Білорусі місті Мінську. Батьки Олександра професійні музиканти. Отець Ігор Олександрович – скрипаль музичного ансамблю міста Вітебська, а мати Наталія Валентинівна – піаністка, працює в редакції музичних програм на Білоруському телебаченні. Бабуся Марія Борисівна Савицька також має відношення до музики, вона працювала в музичному училищі викладачем.

Олександр з дитинства пішов по стопах батьків, проявляючи інтерес до музики і співу. З 5 років під керівництвом батька займався музикою, навчався грі на скрипці і фортепіано, танцював і співав пісні власного твору.

Олександр Рибак - продовжувач династії музикантів

Коли синові було 4 роки, сім’я переїхала в Норвегії, куди батька запросили на роботу. Олександр навчався в музичному училищі, а після його закінчення вступив до консерваторії в місті Осло, де навчається досі.

Музична діяльність Олександра Рибака

З ранніх років Олександра став грати разом зі своїм батьком у мюзиклі вокаліста норвезької групи a-ha Мортена Харкета. Під час гастролей він побував у різних країнах Європи, в США і Китаї. Йому довелося виступати на одній сцені з відомими музикантами та співаками: Ханне Крог, Арве Теллефсен і всесвітньо відомим скрипалем Пинхасом Цукерманом.

У 2006 році Рибак взяв участь в конкурсі молодих талантів Норвегії «Kjempesjansen», де виконав свою пісню «Foolin'» і став переможцем.

В даний час Олександр Рибак складається в молодіжному симфонічному оркестрі Норвегії «Унг Симфоні», де займає посаду концертмейстера. Музичними кумирами Олександра є: Бітлз, Стінг і Моцарт.

У травні 2009 року Рибак взяв участь в конкурсі «Євробачення-2009», де виконав пісню свого твору «Fairytale». Він став переможцем конкурсу і встановив новий рекорд, набравши 387 очок. За словами Олександра, пісня присвячена його колишній дівчині Інгрід. У червні 2009 року вийшов перший альбом Олександра «Fairytale» (Казки).

Eurovision 2009: Олександр Рибак

Успіх Олександра Рибака в Росії

У вересні 2009 року Рибак став учасником шоу талантів Першого каналу — «Хвилина слави». У листопаді того ж року співак взяв участь у концерті, присвяченому Дню міліції, де виконав свою пісню «Казка» російською мовою.

У листопаді відбулися концерти Олександра Рибака в Москві, Самарі, Санкт-Петербурзі, Ростові-на-Дону і Єкатеринбурзі. 30 листопада Олександр спільно з Олексієм Ягудіним брав участь у поданні нової символіки Зимових Олімпійських 2014 року, яке пройшло на Червоній площі.

У грудні Олександр Рибак взяв участь в Нобелівському концерті в місті Осло, свою пісню «Fairytale» він виконав в аранжуванні з симфонічним оркестром. Потім брав участь в українській «Фабриці зірок».

На початку 2010 року Олександр озвучував головного персонажа у норвезькому мультфільмі «Як приручити дракона».

8 березня 2010 року відбувся концерт Олександра Рибака в естонській столиці Таллінні в концертному залі «Нокіа». У червні того ж року вийшов його другий альбом No Boundaries.

Олександр Рибак — Небеса Європи У жовтні 2010 року Олександр виступив на музичному фестивалі «Російський романс» у Фінляндії.

У 2011 році найбільш значимі події в житті Олександра це випуск нового альбому Visa Vid Vindens Ängar у співпраці зі шведськими авторами, а також участь у вокальному телешоу в Києві і в танцювальній програмі на телебаченні Стокгольма.

19 червня 2012 року Олександр взяв участь в проекті «Батьки і діти», який проходив у концертному залі Дзінтарі в Латвії в ньому також брав участь батько Олександра — Ігор Рибак і музиканти Михайло і Борис Казинские.

Олександр Рибак і звинувачення в плагіаті

Олександр Рибак неодноразово був запідозрений у плагіаті. Його пісня «Fairytale» нагадує пісню «Bit Pazari» турецького співака Хусейна Ялина, а пісня «Abandoned» схожа на «Журавлину Пісню» Кирила Молчанова.

Кліпи Олександра Рибака стають трендами

За свою пісню «Я не вірю в чудеса» схожу на «I don’t Want to Miss a Thing» групи «Aerosmith» Олександра Рибака навіть оголосили переможцем антипремії «Срібна калоша»-2010.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: