Ім’я: Олександр Половцев

Дата народження: 3 січня 1958 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру, кіно, телебачення

Вага: 80 кг

Зріст: 176 см

Біографія Олександра Половцева

Олександр Половців – це російський актор, який придбав найбільшу популярність після появи на екранах в образі розважливого і сміливого майора Соловца в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів». Після успіху цього проекту, названа роль на багато років вперед стала його візитною карткою. Він грав оперативників у фільмах «Убойная сила», «Діамантова рука 2», з’явився в подібному амплуа у фільмі «Кука», а також в деяких інших відомих теле — і кінокартинах. Завдяки цим ролям, які в цього відважного «мента» закохалася вся Росія. Саме тому сьогодні ми вирішили розповісти трохи детальніше про біографії цього чудового актора.

Дитинство і родина Олександра Половцева

Олександр Половців з’явився на світ 3 січня 1958 року в місті Ленінград (Санкт-Петербург). На відміну від багатьох інших своїх партнерів по серіалу «Вулиці розбиті ліхтарів», в дитинстві наш сьогоднішній герой був по-справжньому зразковим хлопцем. Він допомагав матері по господарству, багато вчився, а тому в дитячі роки його фотографія завжди висіла на шкільній дошці пошани. За словами самого актора, єдиним розчаруванням для його матері став тільки лише його вибір професії. Однак ця дрібниця досить-таки скоро втратила своє значення. Ні-ні, мама актора раніше хотіла, щоб її син став військовим моряком, але одного разу побачивши Сашка на театральній сцені, все-таки не стала нав’язувати йому своє рішення.

Актор Олександр Половців з першою дружиною Юлією Соболівської

З цього моменту наш сьогоднішній герой почав планомірно готуватися до вступу у ВУЗ. Він займався в шкільній секції театрального мистецтва, розучував улюблені уривки з популярних п’єс. Однак у підсумку всіх старань все одно виявилося не досить. Поступити в театральний ВУЗ з першої спроби акторові не вдалося, а тому в якийсь момент Олександр просто опустив руки. Залишивши мрію про сцену, він подав документи в технікум морського приладобудування і успішно пройшов конкурс. У цьому місці Олександр провчився лише один рік. Протягом цього часу він чітко утвердився у своєму бажанні стати актором. А тому вже наступного літа наш сьогоднішній герой зробив другу спробу вступити в театральний ВУЗ.

Цього разу все склалося набагато вдаліше. Його прийняли в ЛГИТМиК, диплом якого він благополучно отримав через декілька років. Після закінчення навчання Олександра Половцева забрали в армію. Вельми примітно, що рота, в якій служив молодий актор, була з агітаційно-художнім ухилом. Дізнавшись про те, що Олександр дипломований актор, йому стали часто довіряти ролі у всіх місцевих постановках. Він часто виходив на сцену під час святкових концертів, вітав керівництво штабу з головними святами, а також брав участь у всіх постановках місцевого театрального гуртка.

Перші ролі Олександра Половцева в кіно

Після повернення зі служби Олександр Половців поступив на роботу в ленінградський театр «Час». На місцевій сцені молодий актор виконав безліч цікавих ролей. Він був Кощієм Безсмертним, Дон Жуаном і навіть Бабою Ягою. Однак по-справжньому проявити себе наш сьогоднішній герой зумів все-таки в світі кіно.

Олександр Половців У 1989-му році Олександр отримав одну з найпомітніших ролей у картині «Воно», яка стала його дебютною роботою на кіноекрані. Після цього були фільми «Барабаніада» (перша головна роль), комедія «Операція «З новим роком», а також картина «Бакенбарди», примітна тим, що саме в ній ленінградський актор вперше з’явився в образі міліціонера. Крім того, цікавим є також і той факт, що ще до початку роботи в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів» наш сьогоднішній герой був добре знайомий з багатьма іншими акторами, яким згодом судилося стати його колегами по знімальному майданчику. Ще в дев’яності роки він завів знайомство з Олександром Личаним, Сергієм Селіним і деякими іншими акторами. Згодом давня дружба дозволила акторам легко знайти спільну мову на знімальному майданчику.

Олександр Половців у «Вулиці розбитих ліхтарів» та інші фільми

Робота над серіалом «Вулиці розбитих ліхтарів» почалася в 1997-му році. У даній картині Олександру Половцеву дісталася роль майора Соловца, який виступав в якості одного з головних героїв стрічки. Дана акторська робота дуже скоро принесла нашому сьогоднішньому герою величезний успіх. Прості перехожі стали впізнавати на вулицях, режисери і продюсери стали один за іншим надсилати йому нові сценарії.

За кадром — Олександр Половців Так, вже дуже скоро Олександр став важливим персонажем у світі російського кіно. Він зіграв у картинах «Свої», «Особливості національної політики», «Кука», «Неваляшка», а також відзначився в серіалах «Убойная сила», «Диверсант. Кінець війни», «Ленінград». У багатьох з названих стрічок він грав персонажів, так чи інакше пов’язаних з громадським порядком. Він був міліціонером, військовим, представником соціальної служби… Подібний образи заклали основи особливого акторського стилю нашого сьогоднішнього героя, а також принесли йому великий успіх.

Олександр Половців в даний час

Серед останніх робіт актора виділяються російські блокбастери «Джунглі», «Діамантова рука-2», а також відомі телесеріали «Вісімдесяті» і «Лід». Крім того, зараз Олександр Половців продовжує зніматися в нових серіях телепроекту «Вулиці розбитих ліхтарів». У числі готуються фільмів виділяється новий проект російського телебачення – серіал «Шерлок Холмс». У рамках названої стрічки Олександр Половців повинен виконати роль адмірала російського армії.

Актор Олександр Половців з новою коханою

Крім того, останнім часом ленінградський актор часто працює над озвучуванням різних фільмів і мультфільмів. Так, зокрема, голос нашого сьогоднішнього героя можна почути в анімаційному фільмі «Про барана і козла», а також в деяких інших проектах.

За багаторічну працю на ниві російського і радянського кінематографа в 2010-му році Олександр Юрійович отримав звання Заслуженого артиста РФ.

Особисте життя Олександра Половцева

У перший раз Олександр Половців одружився, будучи студентом ЛГИТМИК. Його першу чоловік звали Галина Гудова. Але, як це часто буває, шлюб швидко розпався.

Більше двадцяти років Олександр Юрійович прожив у шлюбі з актрисою Юлією Соболівської. Подружжя виховало сина Степана (1991 р. н.). Хлопчик часто з’являвся на телеекранах в окремих епізодах «Вулиць розбитих ліхтарів».

У якийсь момент подружжя розлучилося, як говорив сам актор, «з-за запального характеру». Згодом чоловік одружився на Олександрі Муратової. Його дружина – уродженка Новоросійська, юрист за освітою. Переїхавши до Петербурга, вона влаштувалася офіціанткою в один з місцевих барів, де і відбулося знайомство майбутніх подружжя. 28 січня 2016 року на світ з’явився їхній спільний син – Андрій Олександрович Половців.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: