Ім’я: Олександр Панкратов-Чорний

Дата народження: 28 червня 1949 р. (67 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: д. Конево, Алтайський край

Діяльність: актор, режисер

Вага: 69 кг

Зріст: 176 см

Біографія Олександра Пакратова-Чорного

Дитинство і родина Олександра Пакратова-Чорного

Сашко з’явився на світ в Алтайському краї. Дитинство пройшло в бідній багатодітній сім’ї. Батьки були з засланих козаків. Батько пройшов війну, але прожив не довго. Він помер від ран, і мати залишилася з дітьми сама. З дитинства хлопчик не знав почуття ситості. Під час голоду двоє дітей померли.

Після школи він вирішив поступити в театральне училище. Спочатку Саша планував бути клоуном, мама ж радила синові стати військовим. В училищі він повинен був розраховувати тільки на себе, так як допомогти йому було нікому. Тим не менш, мати, як могла, підтримувала сина, поки той навчався. Раз на тиждень вона присилала йому невелику посилку, де була картопля і невеликий шматочок сала.

Актор Олександр Панкратов-Чорний у молодості

У молодої людини вже тоді був легкий характер і весела вдача, завдяки чому він зумів перенести всі труднощі, що випали на роки його юності.

Початок кар’єри Олександра Пакратова-Чорного, перші ролі

Успішно закінчивши училище, Олександр вступив в Пензенський драматичний театр. Це був 1969-ий рік. Там він працював до 1976-го, поки не вирішив спробувати вступити до ВДІКУ на режисерський факультет. Його мрія здійснилася. Навчання молодий актор закінчив на курсі Е. Дзигана.

З-за того, що на курсі був студент з такою ж як у нього прізвищем Панкратов, він вирішив називатися Панкратовым-Чорним. Приставка Чорний з’явилася ще й через колір його волосся.

Олександр Панкратов-Чорний про Роксані Бабаян Прорив в кар’єрі провінційного непримітного актора почався після того, як він зіграв Сашка в кінокартині «Сибіріада», знятої А. Михалковим-Кончаловським. Актора помітили, але по-справжньому популярним він став набагато пізніше.

Фільмографія Олександра Пакратова-Чорного

У 1983-му році на екрани вийшли дві картини, в яких взяв участь актор. Одна з них – «Моментальний знімок», друга – «Ми з джазу». Після того, як Панкратов-Чорний зіграв у «Ми з джазу», його почали часто запрошувати режисери. Він отримав ролі в «Дій по обстановці», «Шанс», «Жорстокий романс». Циркача по імені Ахметка актор зіграв у кінокартині «І ось прийшов Бумбо…». В ролі майора глядачі побачили його у фільмі «Батальйони просять вогню».

В «Зимовий вечір у Гаграх» актора запросили на роль молодого чечеточника. Там йому пощастило зніматися разом з Євгеном Євстигнєєвим. Улюбленою роллю Олександра є та, яку він зіграв у фільмі «Ми з джазу». Він зміг в повній мірі розкритися в цій ролі, як комічний актор.

Олександр Панкратов-Чорний: побажання до Нового року-98. Пам’ятною для глядачів стала картина «Де знаходиться нофелет?». Вперше вона була показана в 1987-му році. Завдяки своїй ролі Панкратов-Чорний проявив себе, як чудовий драматичний актор. У цій картині також знімалися Микола Парфьонов, Володимир Меньшов, Катерина Перлова та інші.

Олександр Васильович, закінчив у свій час режисерський факультет, зняв фільм «Дорослий син». Він вийшов на екрани в 1979-му році. У 1982-му глядачі змогли оцінити ще одну роботу режисера – це «Пригоду графа Невзорова». У 1985-му році Панкратовым-Чорним була знята картина «Салон краси», а в 1990-му – фільм «Система ніпель».

Олександр Пакратов-Чорний сьогодні

Актор, як і раніше, є затребуваним. Так, в 2007-му році були зняті п’ять фільмів за участю Олександра Васильовича, в 2008-му – він знявся в двох картинах, а в 2009-му — в трьох.

У 2012-му році можна було бачити роботу актора у фільмі «Ржевський проти Наполеона». У тому ж році він чудово зіграв Альберта Бикова в кінокартині «Острів непотрібних людей». У 2013-му Панкратов-Чорний з’явився в ролі Костянтина Сергійовича у фільмі «Шкварки».

Олександр Васильович час від часу бере участь у постановках продюсерської компанії «ТеатрДом». Мова йде про двох виставах – «Набридло боятися» і «Любов не картопля, не викинеш у віконце».

Олександр Панкратов-Чорний успішний не тільки як актор, але і як режисер

У фільмографії актора більше дев’яноста фільмів різних жанрів. У різні роки він ставав учасником передачі «Білий папуга», його запрошували в журі КВН.

Особисте життя Олександра Пакратова-Чорного

Першою дружиною актора стала Вероніка Ізотова. У шлюбі народилася дочка Едуарда. Зараз Олександр Васильович живе в цивільному шлюбі. Його дружина кінознавець Юлія Монахова. У 1980-му році в сім’ї народився син Володимир, який пішов по стопах батька, ставши актором. Правда спочатку він рік провчився на журфаці, потім поступив в циркове училище, після цього вирішив все-таки стати актором і вступив до ГІТІС.

Панкратов-Чорний завжди мріяв про більшу дачі, де могли б збиратися всі його друзі. Його мрія здійснилася. Одне з хобі актора – твір віршів. Він писав їх, починаючи зі шкільного віку. Їх друкували в таких журналах, як «Юність» і «Волга», а так само в газеті «Комсомольська правда» і «Радянська культура». У 1996-му році Панкратовым-Чорним було видано збірку його віршів. Книга отримала назву «Кроки до віршів». Завдяки цьому, актора прийняли до спілки письменників. На відкритті Храму Христа Спасителя була виконана пісня на вірші Панкратова-Чорного, яку виконав Йосип Кобзон. Назва пісні – «Господи, дай мені волю!».

Олександр Васильович очолив фонд «Наше покоління». Мета цієї організації – підтримка та соціальний захист дітей-інвалідів, допомога в спортивному розвитку. При фонді є спортивна школа для дітей до вісімнадцяти років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: