Ім’я: Олександр Паль

Дата народження: 16 грудня 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Челябінськ

Діяльність: актор

Вага: 74 кг

Зріст: 187 см

Біографія Олександра Палячи

Олександр Паль – російський актор театру і кіно, якому, незважаючи на невеликий досвід роботи в кіноіндустрії, вдалося залучити велику аудиторію шанувальників. З першої ж роботи він зміг зачарувати всіх глядачів реалістичною грою і переживаннями за свого персонажа.

Актор Олександр Паль

У більшій частині акторських робіт хлопець грає прості ролі, з’являючись в образі простого, щирого, і в теж час безглуздого героя. Саме завдяки такій ролі в комедії «Гірко», він став по-справжньому знаменитим. Але незважаючи на таку любов глядачів до його персонажу, Олександр все ж намагається відмовлятися від таких образів, перемикаючись на більш серйозних і дорослих героїв.

Дитинство Олександра Палячи

Майбутній актор з’явився на світ 16 грудня 1988 року в Челябінську. Така нетипова для російського жителя прізвище йому дісталася завдяки німецьким корінням. Ще в часи війни його бабуся і дідусь переїхали з Німеччини в Росію, де і залишилися жити назавжди.

Варто відзначити, що дитинство актора складно назвати благополучним. Як стверджує сам хлопець, вони з батьками ставилися до малозабезпеченим сім’ям, тому якісний одяг і різноманітна їжа для них були предметом розкоші, яку вони собі не могли дозволити.

Олександр Паль був вуличним хлопчиком

Починаючи з дитинства вихованням Олександра займалася вулиця. З-за цього гарні оцінки в школі для нього було недосяжною метою, а читання книг – марною тратою часу. Його коло спілкування складали такі ж хлопці, виховані законами вулиць.

У той час хлопець навіть не замислювався про акторську кар’єру, були моменти, коли він мріяв стати злодієм і сісти у в’язницю. На щастя, на шляху до його мрії стала незапланована поїздка в Німеччину, до родичів.

Батьки Олександра відправили в Німеччину, коли той був у 9 класі. За півроку проведені в іншій країні, його погляди на життя кардинально змінилися. Неслухняний безпритульний перетворився в справжнього цінителя мистецтва з чітко поставленої метою.

Саме там він почав читати класичну літературу і задумався про акторську кар’єру, як про повноцінну професії. Приїхавши назад на батьківщину хлопчикові довелося розлучитися зі своїм колишнім колом спілкування і завести нових друзів за інтересами.

Німеччина змінила інтереси Олександра Палячи

Зацікавившись професією актора, Олександр розумів, що у своєму рідному місті мало перспектив, потрібно їхати підкоряти Москву. Однак з переїздом виникли складності. Батько і дядько повністю підтримали молодої людини, а от мама і бабуся були не на його боці. Жінки не вірили в те, що звичайний хлопець з провінційного міста приїхавши в столицю, де все куплено, зможе дійсно стати на ноги або навіть потрапити у пристойний навчальний заклад.

Студентство Олександра Палячи

Отримавши середню освіту та заручившись підтримкою батька, Олександр відправився в Москву. Перший час йому доводилося несолодко. Перед тим, як вступити у вищий навчальний заклад, він підробляв охоронцем в офісі. Так як вільного часу не залишалося, йому доводилося проводити репетиції вступного іспиту прямо на роботі, коли всі співробітники йшли з офісу.

У своїх фільмах Олександр Паль відмінно вживається в образ

Олександр подав свої документи лише в один найбільший театральний університет Європи – ГІТІС. Після успішного надходження він увесь свій час почав приділяти навчанню, тому довелося звільнитися з роботи. Звичайно ж, батьки намагалися фінансово забезпечити сина, однак тих грошей, які вони щомісяця висилали, навіть у ті часи не вистачало на повноцінне проживання.

Молодий чоловік намагався за прикладом своїх одногрупників ходити на кастинги і починати заробляти на життя знімаючись у фільмах чи серіалах. На відміну від інших студентів Олександру не щастило в цій справі. Його затверджували на безліч ролей, проте весь час то закривалися проекти, то режисери змінювалися.

Театральна кар’єра Олександра Палячи

У 2012 році хлопець закінчив університет і отримав свій перший диплом про вищу освіту. Свою акторську кар’єру він почав з роботи в Вахтанговському театрі, який знаходиться в самому центрі Москви. Після недовгого співробітництва з цим театром, Олександр перейшов в інший – МТЮЗ.

Саме там він почав розкриватися як справжній актор. Він брав участь у більшості постановок і навіть зіграв одну з основних ролей у виставі «Чотириногої вороні» Даниїла Хармса.

У МТЮЗе хлопець пропрацював трохи більше року, проте, і там він по-справжньому не зміг реалізувати свій потенціал. Через деякий час актор влаштувався працювати в театр своєї мрії – Московський Академічний Театр ім. Маяковського. Саме цей заклад став для нього рідним. Він завжди добре відгукувався як про людей, які там працюють, так і про закладі в цілому.

Кінокар’єра Олександра Палячи

Першою роботою Олександра в якості актора кіно стала зйомка в кінокартині «Все і відразу», в якій він зіграв одну з ключових ролей. Фільм розповідає історію про двох хлопців, охочих заробити легкі гроші. Втім, в силу своєї недосвідченості їх спроба провернути справу може закінчиться повною невдачею. Тепер хлопцям доведеться добряче попрацювати, щоб заробити «Все і відразу».

Фільм «Все і відразу» з Олександром Палем Саме на зйомках фільму «Все і відразу» початківця талановитого актора примітив директор кінострічки, який запропонував йому спробувати свої сили на кастингу в комедію «Гірко». Прийшовши на проби, Олександру відразу сподобалася роль брата нареченого, проте на той момент для цього персонажа шукали актора, якому за 30-ть, тому цей варіант не підійшов.

Коли режисери почали знімати невеликий заманює рекламний ролик, то запросили Олександра, щоб той зіграв роль гопника, який влаштував бійку. У підсумку, цей персонаж настільки сподобався продюсерам, що було прийнято рішення зробити брата нареченого саме таким навіженим і відв’язних молодою людиною. Звичайно ж, на цю роль затвердили саме Олександра.

Завдяки фільму «Гірко», який вийшов на великі екрани восени 2013 року, актор став по-справжньому популярним. Безумовно хлопець був радий такого різкого зльоту, однак той факт, що всі любили його за образ недолугого хлопця, не припадав йому до душі. Він хотів якомога швидше позбутися цього амплуа, тому відмовлявся від усіх подібних ролей.

Олександр Паль у фільмі «Гірко»

Єдина пропозиція, яку він прийняв із задоволенням, це зйомки у другій частині відомої комедії «Гірко». Як і в першій серії, актор з’явився в ролі безвідповідального брата нареченого. У картині так само були задіяні такі актори, як Сергій Свєтлаков, Юлія Александрова, Єгор Корінців, Ян Цапнік, Олена Валюшкина і Василь Кортуков.

Крім виходу на великі екрани «Гірко 2», 2014 рік відзначився для хлопця зйомками в новорічному фільмі «Ялинки 1914». Сюжет картини, як і в попередніх частинах, побудований на декількох різних історіях, які пов’язує одне велике свято – Новий рік. Його партнерами по знімальному майданчику виступили Костянтин Хабенський, Іван Ургант, Сергій Свєтлаков, Євгенія Брік, Ніна Дворжецька та Ірина Архипова.

Олександр Паль у фільмі «Без кордонів» Олександр зіграв у одній із новел, пов’язаної з бійцями першої світової війни. Завдяки зйомкам у фільмі, йому нарешті вдалося відійти від образу комічного героя і зіграти на одному майданчику з професійними російськими акторами. Крім цього, в цьому році його визнали відкриттям року на думку видання GQ.

У 2015 році Олександр Паль працював одразу над двома кінострічками. У жовтні відбулася прем’єра фільму «Без кордонів», в якому він зіграв роль дотепного митника. Режисерами фільму стали Карен Оганесян, Резо Гигиенишвили, Роман Пригунов.

Олександр Паль і «Ялинки 1914» Також актор з’явився в головній ролі у фільмі «Хлопець з нашого кладовища», де зіграв роль сторожа одного з місцевих кладовищ, на якому починають відбуватися дивні події.

Особисте життя Олександра Палячи

Про особисте життя молодої людини практично нічого невідомо. Незважаючи на те, що на екрані він грає розкутих і комунікабельних хлопців, в житті він повна протилежність своїм персонажам. Олександр достатньо закритий перед журналістами, а тим більше, коли тема заходить про його стосунки.

Олександр Паль і його дівчина Ліза Янковська

Тим не менш відомо, що він вже довгий час зустрічається з Єлизаветою, дочкою Оксани Фандера і Філіпа Янковського. За чутками вони разом з 2012 року. Дівчина так само пішла по стопах своїх батьків і збирається стати актрисою.

Також актор зізнається, що хоче велику і дружну сім’ю, в якій буде більше трьох дітей. Однак, він не поспішає оформляти свої відносини і заводити дітей. Хлопець вважає себе ще занадто молодим для повноцінної сім’ї.

Олександр Паль сьогодні

У 2017 році на екрани вийшов комедійний серіал «Ви всі мене бесіте», де Олександр Паль зіграв одну з головних ролей – таксиста Вови. Сюжет серіалу розгортається навколо цинічною журналістки Соні Багрецовой, її подруги, товариською манікюрниці Нелі, і їх сусідів. У зйомках брали участь Світлана Ходченкова, зірка кліпу групи «Ленінград» Юлія Топольницька, Олександр Петров та інші.

Олександр Паль в серіалі «Ви всі мене бесіте»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: