Ім’я: Олександр Олешко

Дата народження: 23 липня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Кишинів, СРСР

Діяльність: актор

Вага: 72 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Олешко

Дитинство Олександра Олешко

Саша народився в Кишиневі. З дитинства йому подобалося все, що було пов’язано з виступами, хлопчик всім говорив, що буде артистом. А коли пішов у школу і, відкривши буквар, побачив Червону Площу на картинці, оголосив, що коли виросте, буде жити в Москві.

Його вихованням в основному займалася бабуся. Він був її улюбленим онуком. Вона водила хлопчика в церкву, вчила його молитвами, думаючи, що в майбутньому він може стати священиком. Сашко не був проти походів в церкву, але при цьому з великим задоволенням і завзяттям піонера брав участь у громадському житті школи.

У 1991 році він виїхав з Кишинева. Мамі Олександр оголосив, що якщо вона буде проти того, що він поїде в Москву, він просто втече. Мама відпустила, і він вступив до естрадно-циркове училище. Цирк Олешко обожнював і вчився із задоволенням. У той складний час він ще й підробляв на телебаченні в якості ведучого таких програм, як «Шпилька» і «Роу-шоу». Училище починаючий артист закінчив з відзнакою і почав працювати на естраді.

Олександр Олешко з дитинства мріяв стати актором

У 1995-му Олександр припинив роботу у всіх проектах, ставши студентом Щукінського училища. Потрапивши на курс Іванова, він з головою поринув у навчання акторської професії. Чотири роки, проведені там, актор вважає найщасливішими в житті. У 1999-му він закінчив училище і відразу почав працювати в Театрі Сатири.

Початок кар’єри актора Олександра Олешко

До Театру Сатири у початківця актора було особливе ставлення, адже там працював сам Андрій Миронов. Але, не допрацювавши там і сезону, він звільнився. Деякий час Олешко залишався без роботи, а потім його запросили в театр «Современник», де він грав під керівництвом Галини Волчек. Першою постановкою, в якій він взяв участь, був «Вишневий сад», де Олександр грав Епіходова. Роль далася не відразу, не вдавалося відчути стан героя, але незабаром, завдяки Волчек, все вийшло. Цей театр актор вважає другим домом, а перебування там, роботу на сцені і репетиції вважає святом.

Одночасно з роботою в «Современнике», Олександр грав у постановці «Мадемуазель Нітуш» в театрі Вахтангова. Ця роль принесла акторові престижну премію «Золота Чайка». Ролі виконані ним – Флоридор і Селестен. Особливо важливим для нього було те, що в свій час Селестена грав Андрій Миронов.

Олександр Олешко грубить провідному РЕН ТВ Вперше в кіно Олешко знявся ще, будучи студентом циркового училища. Повернувся ж в кіно вже після закінчення Щукінського училища. Це були невеликі ролі в серіалах «Кодекс честі», «Марш Турецького», «Вокзал». У фільмі «Турецький гамбіт» він зіграв цікавого героя – Петра Яблокова, коханого героїні Ольги Красько. Ця роль була більш значною та помітною. У серіалі «Рекламна пауза» акторові пощастило працювати на одному майданчику з Юрієм Стояновим.

Олександр Олешко в сучасних серіалах і на телебаченні

У 2007 році Олександр почав працювати в сімейному серіалі «Татусеві дочки», де він зіграв героя, під стати самому собі, який імпонував акторові. Робота над роллю приносила лише задоволення, крім того, підібрався чудовий колектив. З усіма дівчатками він досі спілкується. Цей серіал зробив його популярним, але важливих і значущих ролей, на думку Олешко, він поки не зіграв.

Один час на телеканалі «Домашній» актор вів передачу «Смішарики». Свою участь там він вважає віддушиною. Олександр легко знаходить спільну мову з дітьми, не залежно від віку. Причина, як вважає актор, в тому, що спілкується з ними він виключно на рівних, і діти це відчувають. Там його жартома прозвали «СмеШуриком».

На телебаченні кар’єра була досить успішною. Він вів передачі «Домашні казки», «Алфавіт», «Хвилина слави» та ін, за що був відзначений кількома нагородами.

Повтори!: Олександр Олешко — пародія на Дмитра Нагієва (03.11.2013) Актор ще й викладає в тих училищах, випускником якого він є. Його предмет – акторська майстерність. У дитячій академії телебачення «Останкіно» Олександр займається з хлопцями в творчій майстерні. У гумористичних передачах з участю артиста ніколи немає жартів нижче пояса. На цей рахунок він має свою власну думку і намагається до цього не опускатися, ніж іноді викликає нерозуміння деяких колег. Його засади і моральні переконання не дозволяють це робити.

Олешко точно вирішив для себе, в яких проектах він ніколи не візьме участі, такими є «Останній герой» і «Льодовиковий період». Він вже пробував себе в подібних проектах, де участь пов’язане з небезпекою для життя і фізичними травмами («Великі перегони», «Цар гори»), але зрозумів, що відчуває там себе вкрай некомфортно. Більше «долати себе», заради того, щоб розважити глядача, він не хоче і не буде.

Він брав участь у шоу «Дві зірки», де його партнеркою була Вікторія Дайнеко. Там йому хотілося співати, він відчував себе щасливим. Пара зуміла створити красиві, не схожі один на одного номера. Як висловився Олександр, він сприймає праця-щастя, але не працю-борошно.

Мрії зіграти Гамлета, у Олешко немає. Він вважає, що народився на світ для того, щоб радувати людей.

Нещодавно був знятий фільм «Чоловік з гарантією», де зіграли закохану пару Олешко і Нонна Гришаєва. Це «тепле» кіно про кохання, зняте в старих традиціях.

Особисте життя Олександра Олешко

Олександр був одружений, однак шлюб тривав лише півтора року. Його дружиною була Ольга Бєлова – актриса, яка грає в театрі Олександра Калягіна. Вони залишилися в теплих дружніх відносинах. Ольга вийшла заміж і народила доньку. Актор пояснив, що причина розлучення в тому, що у нього і Ольги пропало відчуття польоту, без якого він не бачить сенсу продовжувати спільне життя й відносини.

Актор Олександр Олешко з дружиною Ольгою Бєлової

Вони обоє лідери, прагнуть досягти чогось у професії, у якийсь момент їм просто стало тісно разом. Головне для нього – любити. У 2012-му з’явилися чутки, що можливо він одружився на якійсь Вікторії, з якою у нього були стосунки протягом більше трьох років. Однак весілля так і не відбулося. Вікторія не пов’язана з акторської середовищем. Вона є прихильницею таланту Олешко і захоплюється всіма його ролями.

Щоб вести активне життя, Олешко підтримує хорошу життєву форму. Він вважає, що треба уважно ставитися до того, що людина говорить, що їсть, з ким зустрічається і що робить. Крім того, як Олександр висловився, він водоплавний. Розслаблення після трудового дня йому приносить басейн або гаряча ванна.

Період зірковості актора торкнувся лише одного разу, коли він був ведучим програми «Шпильки», однак він швидко закінчився. До собі у нього адекватне ставлення. Він каже, що не будує кар’єру, він займається улюбленою справою, тим, що йому самому дуже подобається, що приносить задоволення. Щодня актор отримує близько 250 листів від вдячних глядачів.

Стильним себе Олешко не вважає, але йому подобається, коли він добре одягнений і від нього приємно пахне. Улюблених марок у нього немає, Олександр може поєднувати дешевий светр з дуже дорогими джинсами. За його словами, платити високу ціну за одяг він не любить, хоча іноді це робить. Улюбленими передачами його дитинства були «В гостях у казки» і, звичайно ж, «Спокійної ночі, малята». Провідні цих передач – кумири з телевізора, тепер не тільки його знають, але деякі стали його друзями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: