Ім’я: Олександр Олейников

Дата народження: 21 жовтня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: сценарист, продюсер, телеведучий

Вага: 85 кг

Зріст: 190 см

Біографія Олександра Олійникова

Дитинство та юність Олександра Олійникова

Олександр Олейников народився в Москві. Його дитинство пройшло також як і у більшості радянських хлопчаків, у вільний від навчання час грав з друзями в шахи, навіть отримав значок юнацького розряду. У зимовий час улюбленою розвагою був хокей, який запам’ятався великою кількістю травм. Одним словом звичайний дитина, яка навіть не припускав про кардинальні зміни в країні і про те, якого становища в суспільстві йому вдасться домогтися.

До навчання ставився байдуже, замість уроків віддавав перевагу відвідування кінотеатрів, не пропускаючи жодної прем’єри. По всій видимості це були перші прояви таланту, який Олександру належить розвивати протягом усього його життя.

У дев’ятому класі несподівано з’являється непереборна тяга до вивчення літератури та історії, результати приємно здивували вчителів, які змирилися з його ставленням до навчання. Крім Олександра гордістю школи стали Георгій Бос, Сергій Архипов, Михайло Прохоров.

Олександр Олейников зробив кар'єру на телебаченні

1983 — 1985 рр пройшов школу життя в армії (війська особливого призначення, радіорозвідка). З волі долі його колегами стали Михайло Світличний, Сергій Доренко. Служба пішла на користь юнака, він відчув упевненість у власних силах.

Олександр Олейников на телебаченні

Відразу після армії Олександр зайнявся своєю кар’єрою.

Перша посада — адміністратор Московської обласної редакції ЦТ. Протягом двох років перебував у пошуках свого істинного покликання був асистентом, директором, режисером.

Зробив спробу здобути освіту, терпіння у творчої особистості вистачило на два роки Вдіку, його вибір — сценарно-киноведческий факультет, наступний крок — Інститут культури. З

наближенням 90-х обстановка в країні загострилася, освіта втратила свою значимість, дипломи не приносили своїм власникам ніякої користі. Здавалося, що вища освіта залишилося в минулому і працювати за спеціальністю зможуть одиниці. До цього ж висновку прийшов Олександр, припинивши спроби навчання. Вся члени його сім’ї: батьки, сестра, дідусь і бабуся приймають рішення про доцільність переїзду в США.

Вечірній Ургант. Догляд Олександра Олійникова Олександр робить ставки на власні здібності, активно працює за кордоном, однією з перших його робіт як музичного режисера, став кліп Дітера Болена після розпаду «Modern Talking».

Пізніше присвятив себе німецькому телебаченню: зняв фільм, сюжет для «Киносерпантина», після презентації якої Олександр отримав запрошення на посаду ведучого Програми Ікс», що є подобою молодіжної кінопанорами. Цій програмі він присвятив понад 3 років. 1991 рік став знаменним для Олейникова, його запрошує на роботу Влад Листя.

Прожекторперісхілтон: Олександр Олейников. Офіціанти З 1994 року веде програму «Моє кіно», спільно з Віктором Мережко. Є ведучим програм «Моя зірка»,«Мої новини».

У 1995 — ведучий ток-шоу «Моя історія».

З 1995 року займає посаду співпродюсера програми «Скандали тижня».

1997 рік отримав пропозицію, від якого не зміг відмовитися, став першим заступником Генерального директора телеканалу «ТВ-6 Москва».

З лютого 1998 удосконалюється як продюсер нічного ток-шоу «Таксі ТВ-6».

Лютий 1997 року — заступник директора телеканалу «ТВ-6 Москва». Червень 1998 – директор планування, випуску програм.

1999 — заступник генерального директора ЗАТ «Московська незалежна мовна корпорація».

У 1997-2000 роках – директор Московського міжнародного кінофестивалю.

З 2000 року – продюсер програми і автор «Ох, вже ці діти».

З 2001 року — генеральний продюсер на каналі ТВ-6.

2002 — 2006 — керівник проектів «Доброго ранку, Росія», «Вести +» на телеканалі «Росія». Паралельно з займаними посадами зніме документальні фільми та серіали.

У 2003 продюсер програми «Повернення додому» .

Олейников активно займається розвитком власне компанії, діяльність якої спрямована на продюсування.

Олександр Олейников одружений на Дарині Дроздівської

Починаючи з 2004, Олександр став продюсером трьох фільмів: «Військова розвідка: Західний фронт», «Любов-морква» «Лиговка»

У 2001 року Олександр поповнив ряди Академії Російського телебачення.

Олександр Олейников за кордоном

Олейников присвятив три роки свого життя роботі за кордоном.

Популярність приніс кліп Дітера Болена. Там же він зняв картину« Від Ейзенштейна до Тарковського».

Особисте життя Олександра Олійникова

Олександр полягає у цивільному шлюбі з Дариною Вадимівною Дроздівської, у них двоє спільних дітей: Олександр 26.05.1993, донька Дарина. 17.02.1998. Від першого шлюбу — син Максим 08.05.1988. Дар’я Вадимівна Дроздовська — донька професора Вадима Смоленського, знаменитої Мікаели Дроздівської. Після загибелі матері дівчинку виховувала хрещена мама — актриса Алла Будницька.

Олейников намагається не поширюватися щодо своєї родини, на запитання журналістів відповідає стримано, ми можемо задовольнятися вивченням його професійної діяльності.

Олейников не зупиняється на досягнутому, регулярно знаходить нові способи реалізації своїх здібностей, його целеустремлению можна позаздрити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: