Ім’я: Олександр Носик

Дата народження: 6 листопада 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: артист театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Носика

Він народився в родині акторів, але мріяв стати економістом. Він вирішив піти в театральний тільки після служби в армії. Які терни були в біографії Олександра Носика? Давайте довідаємося про це все!

Дитинство і родина Олександра Носика

Дитинство Саші Носика пройшло в артистичній родині. Батьки Олександра познайомилися в Молдавії на зйомках фільму «Повз вікон йдуть поїзди». Батько Олександра – популярний радянський комедійний актор Валерій Носик. Мати – актриса Марія Стерникова. За словами матері, коли народився Саша, чоловік був невимовно щасливий і душі не чув у сина. З самого раннього дитинства хлопчика запрошували зніматися в кіно, але батьки (особливо мати) всіляко перешкоджали цьому. А ось поява сина на театральних підмостках не викликало у батьків заперечень. І якщо в дитинстві Олександр знявся лише в одному кінофільмі («Ми з тобою поїдемо за грибами в ліс» режисер Сергій Гурзо), то на сцені Малого театру він виступав постійно.

Олександр Носик у фільмі Спецназ

Коли Носика-молодшому виповнилося 9 років батьки розійшлися. Матір забрала сина з собою і незабаром вийшла заміж за артиста Олексія Кудиновича.

Олександр Носик до кіно: навчання та служба в армії

Закінчивши школу, Олександр вирішив вступити на економічний факультет інституту ім. Р. В. Плеханова. Вступні іспити в інститут юнак провалив і вступив на заочний фінансово-економічний технікум. В технікумі Олександр навчався відмінно, але в навчальному закладі провів всього 3 місяці його призвали в армію.

Як згадує сам артист, він дуже хотів потрапити або в десантні війська, або служити на кордоні. Однак доля і військове начальство розпорядилася інакше: Носик відслужив два роки в ППО в Бєлгороді. Служба в армії, за словами Олександра, загартувала його, дозволила придбати знання і необхідний життєвий досвід.

Повернувшись додому після служби в армії, Олександр, за порадою батька, надходить у ВТУ ім. Щукіна. Навчався з охоткой, майбутня професія молодій людині подобалася.

Порадіти успіхам сина батькові не довелося: до моменту закінчення Щуки Валерія Носика не було в живих. Самим суворим, вимогливим, а часом і суворим глядачем для Олександра була його мати.

Ролі Олександра Носика

Закінчивши Щукінське училище Олександр Носик починає працювати в Малому театрі. Тут він опинився в «домашній» обстановці: у трупі театру значилися його мати, вітчим і рідний дядько Володимир Носик.

Одночасно з роботою в театрі Носик став зніматися в епізодичних ролях «міліцейських» серіалів («Маросейка, 12», «Марш Турецького», «Каменська»). Олександр працював разом з такими акторами як Олена Яковлєва, Сергій Никоненко, Сергій Гармаш та іншими зірками. Роль старшого прапорщика Кобрина по кличці Змій з серіалу «Спецназ» принесла Олександру популярність і любов багатьох шанувальниць.

Перші три серії вийшли в 2002 році. Успіх був такий, що було заплановано зняти ще 24 серії, 4 з яких з’явилися на екранах телевізорів вже в наступному році. Кавказька тема серіалу була дуже актуальна в Росії в той період, а «круті», безстрашні і до того ж симпатичні спецназівці розташували до себе глядача. Перервали зйомки серіалу події в Північній Осетії. Вересневий теракт в школі міста Беслана змусив керівництво Першого каналу закрити проект.

Олександр Носик і Алла Конвир - кадр з фільму

Однак режисерам запам’ятався Змій, і, Олександр Носик став отримувати одне за іншим запрошення знятися в черговому бойовику. Не менший глядацький успіх мав серіал «Повернення Мухтара» на каналі НТВ. У серіалі Олександр зіграв роль оперативника Артема Колосова, господаря вівчарки Мухтара. За перипетіями життя старшого лейтенанта Колосова глядачі стежили 2 сезону (49 серій), поки в 3 сезоні Артем при затриманні злочинця не отримав серйозне поранення і його місце в серіалі зайняв Максим Жаров.

Злі язики стверджують, що «серйозне поранення» і подальше лікування в Америці було вимушеним ходом режисерів серіалу. Подейкують, що Носик став постійно вимагати від керівництва проекту надбавку до зарплати. Двічі йому пішли назустріч, а в третій раз порадили пошукати інший проект.

Особисте життя Олександра Носика

Про своє особисте життя актор воліє умовчувати. На екрані він втілення мужності і успіху. Однак незважаючи на чоловіче чарівність в особистому житті у Олександра аж ніяк не все безхмарно. Відомо, що він двічі перебував у цивільному шлюбі і обидва рази невдало. Ім’я його першої подруги невідомо, журналістам вдалося дізнатися лише те, що молоді прожили сім років, а після розставання зберегли дружні стосунки.

Олександр Носик з дружиною

Другу громадянську дружину звали Яна і з нею Носик прожив п’ять років. Яна і Олександр познайомилися в період роботи Носика в серіалі «Повернення Мухтара». Однак і в цьому випадку «любовний човен розбився об побут».

Олександр Носик сьогодні

П’ять років тому Олександр змінив імідж – перефарбував волосся в рудий колір і так постав перед глядачами у фільмі «Таке життя». Більше чотирьох років Носик співпрацює з каналом TLC, на якому веде передачу “Хочу будинок за кордоном!».

У 2012 року Носик став ведучим програми «Між нами, дівчатами». Передача виходить в ефір на Першому каналі.

Намітилися зміни і в особистому житті артиста. Зараз Носик зустрічається з дівчиною на ім’я Ольга. Познайомилися вони випадково, опинившись разом в салоні літака. Останнім часом пару помічають на всіх заходах шоу-бізнесу і за словами обізнаних в амурних справах людей, молоді не зводять один з одного закоханих очей. «Окаті» папараці помітили однакові кільця на безіменних пальцях правих рук Ольги та Олександра і стали говорити, що молоді вже поєднувалися законним шлюбом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: