Ім’я: Олександр Незлобін

Дата народження: 30 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Полевський, Свердловської області

Діяльність: гуморист, ді-джей, резидент «comedy club»

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Незлобіна

Початок кар’єри Олександра Незлобіна

У 1983 році практично в середин літа – 30 липня — в невеликому місті Полевском Свердловської області народився один з найбільш резидентів «Comedy Club» Олександр Незлобін. Його шкільні роки пройшли в північній частині міста в одній з кращих місцевих шкіл № 13. Після отримання атестата Олександр Незлобін вступив в Уральський державний економічний університет з тим, щоб в майбутньому обов’язково стати банкіром і завжди бути при посаді.

Олександр Незлобін почав кар'єру в «Comedy Club» з посади звукорежисера

Але все було б добре, якби не тяга Незлобіна до гумору, яка почала загострюватися саме в роки студентства, з якими у нього пов’язана активна зайнятість в університетській команді КВК, а потім і в збірній Єкатеринбурга «Свердловськ».

Незлобін — професійний гуморист

Професійно займатися гумористичним проектом «Камеді» почав ще в Єкатеринбурзі. Спочатку він працював звукорежисером у місцевому «Comedy», але потім кинув пульт і почав став виступати на сцені з сольними номерами. У середині 2000-х друзі по команді запросили Олександра в Москву. Саме в столиці він знайшов своє друге «я» в якості резидента клубу «Comedy Club».

Критики вважають, що Незлобін є одним з найбільш позитивних, іронічних і яскравих резидентів клубу, у якого не тільки прекрасне почуття гумору, але і вміння імпровізувати, помічати цікаві факти з життя жінок. Саме за «жіночу» тематику своїх монологів він і заслужив прізвисько в ЗМІ, як головного «жінконенависника» гумористичного stand-up шоу, але незважаючи на це, він як і раніше залишається щирим і добрим. В «Камеді клаб» гуморист виступає не тільки поодинці, але і у складі дуету «Метелики» разом з Ігорем Меерсоном. Заслугою Олександра Незлобіна є створення в «Comedy Club» гумористичної відео-рубрики «Добрий вечір, Марс».

Незлобін Є вже на рахунку Олександра і сольний концерт «Давайте говорити правду» в Єкатеринбурзі, який відбувся влітку 2010 року, який був представлений глядачеві як монологічного вистави, з використанням імпровізацій і живого спілкування з залом за принципами «Камеді». Цікава людина, цікавий у всьому

Досягнення Незлобіна

Згідно з версією TNS Gallup Media – 2008 Незлобін увійшов до числа 50 кращих телеведучих і комедійних осіб, а також входить в десятку кращих артистів стенд-ап жанру Росії за версією журналу «тайм-аут», в даний момент активно працює над створенням серіалу «Незлоб» спеціально для телеканалу ТНТ.

Олександр Незлобін виступає не тільки в «Comedy Club», але і сольно

У Олександра є досвід роботи на телебаченні ще і в якості ведучого розважальної програми «Незлобін+Гудків», яка деякий час тому виходила на телеканалі «MTV RUSSIA». З 2009 року Олександра можна помітити по столичним клубам в якості ді-джея. Відповідаючи на питання, що він любить найбільше, Олександр не замислюючись, каже, що найбільше «любить читати вивіски магазинів для дорослих і Джеймса Бонда».

Олександр Незлобін любить читати вивіски на магазинах для дорослих

У Олександра є старший брат, який займає високу адміністративну посаду в рідному місті Полевском. Він працює начальником управління культури округу. Старший брат ставиться до жартів брата з розумінням.

Особисте життя Олександра Незлобіна

На особисте життя у Олександра Незлобіна, резидента клубу «Comedy Club», практично не залишається часу. Все своє життя він зараз проводить між гастрольними турами, поїздками додому в Полевський і короткочасним відпочинком з московськими друзями уральського походження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: