Ім’я: Олександр Морозов

Дата народження: 16 липня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Самара

Діяльність: гуморист, телеведучий, актор

Вага: 72 кг

Зріст: 165 см

Біографія Олександра Морозова

Олександр Морозов – один з найбільш відомих артистів «Кривого дзеркала». Його яскраві номери і іскрометні ролі змушують людей сміятися. Олександр Морозов – це людина, яка дарує своїм глядачам посмішки. Але так часто у нього самого в житті виникали приводи для радості? Як це часто буває, доля відомого гумориста була сповнена темних плям і образливих поразок. Можливо, саме сірість повсякденного життя в кінцевому підсумку і підштовхнула молодого артиста до комедійним номерами. Проте чи так це насправді, знає лише сам гуморист. А тому ми сьогодні не будемо будувати припущень, і розповімо про життя актора лише те, що відомо абсолютно точно.

Ранні роки гумориста Олександра Морозова

Перша неприємна ситуація у долі Олександра Морозова сталася ще до того, як майбутній гуморист з’явився на світ. Вся справа в тому, що мати комедійного артиста спочатку серйозно думала про те, щоб зробити аборт. В той момент у жінки був вже одна дитина (старший син Андрій), а крім нього – ще і великі плани підкорення Москви, яким ніяк не сприяв друга дитина. Єдине, що врятувало майбутнього коміку життя – це помилкове повідомлення лікаря-гінеколога про те, що на світ має з’явитися дівчинка. Мати Олександра Морозова завжди мріяла про дочку, а тому зважилася зберегти плід. Хоча, само собою, замість дівчинки на світ з’явився ще один хлопчик. Та ще й не самий симпатичний.

Олександр Морозов — Дурепи — Криве дзеркало Так чи інакше, Олександр Морозов з’явився на світ. З ранніх років він був дуже пустотливим дитиною. Майбутній артист постійно розігрував перед під’їздом різні сценки, співав, танцював, чим дуже тішив самарських бабусь, які й стали його першими глядачками. В якійсь мірі подібна тяга до мистецтва передалася йому від матері – Людмили Костянтинівни. Колись давно жінка співала в хорі і навіть одного разу виступала на самарському концерті перед самим Микитою Хрущовим.

Дивлячись на імпровізовані виступи юного коміка, всі говорили, що у нього великий талант. Проте в глибині душі мало хто вірив, що Саша дійсно стане професійним артистом. Його сім’я жила досить бідно, а він сам вчився в школі на одні трійки. Тому вибір професії електрозварника здавався цілком виправданим.

Вельми примітно, що самарське проф. училище Олександр закінчив з червоним дипломом. Хоча зварника з нього так і не вийшло. Ще під час навчання, Морозов чітко усвідомив, що помилився у виборі професії. За однією з легенд «осяяння» прийшло до майбутнього артиста під час риття траншеї під проливним дощем. У цей момент, як повідомляють деякі біографи, Олександр поклявся собі, що проб’ється в театральну студію будь-якою ціною.

В кінцевому підсумку так і вийшло. У 1991-му році він поступив у самарський Інститут мистецтв і культури. Вельми примітно, що день здачі вступних іспитів збігся з вісімнадцятирічному майбутнього коміка. Перед екзаменаційною комісією актор виконав невелику мініатюру, під час якої гусениця перетворювалася на метелика, чим привів в невимовний захват визнаних діячів театру.

Кар’єра Олександра Морозова на сцені

Ще під час навчання Олександр Морозов разом з трьома друзями-однокурсниками організував гумористичну групу «Комікси». Отримавши перше визнання в своїй рідній Самарі, хлопці вирушили підкорювати Москву. Однак грошей постійно не вистачало, і всім чотирьом доводилося тулитися в невеликій однокімнатній квартирі на околиці російської столиці. При цьому, сам Олександр, як він сам зізнається, постійно спав у ванній.

Гуморист Олександр Морозов без гриму

Між тим бажана популярність все ніяк не приходила. І дуже скоро всі троє приятелів Олександра вирішили повернутися назад у Самару. З усіх чотирьох залишився тільки сам Морозов, який до того часу зумів влаштуватися на роботу в театр клоунади Терези Дуровой. У цьому місці пройшло його становлення в якості естрадного коміка. Однак не варто думати, що всі негаразди вже були позаду. Грошей катастрофічно не вистачало, а тому через деякий час вже у самого Олександра почали з’являтися думки про безславний повернення у Самару.

Допомога прийшла несподівано. Несподіваною була й особистість «спасителя», адже в якості одного з найважливіших людей у долі Олександра Морозова в той момент виступив ніхто інший, як … Чак Норріс. У 1998-му році голлівудський супергерой організував у російській столиці конкурс для молодих артистів «Зірки XXI століття».. На даному фестивалі виступив і наш сьогоднішній герой, який отримав в результаті премію в номінації «Кращий гуморист». Цей успіх привернув увагу відомого гумориста Яна Арлазорова. Популярний комік запропонував Олександру виступати з ним дуетом, і той, не замислюючись, погодився.

У наступному році за порадою того ж Арлазорова Сашко вирушив на конкурс естрадних артистів «Кубок гумору», на якому знову завоював головний приз. Після цього була ще перемога на Міжнародному конкурсі артистів естради імені Аркадія Райкіна.

З цього моменту ім’я Олександра Морозова стало добре відомо в гумористичних колах. Сам же комік завів тісне знайомство з Євгеном Петросяном, який незабаром запропонував йому приєднатися до нового проекту «Криве дзеркало», який почав виходити на ВГТРК.

Неймовірний стрибок у воду Олександра Морозова. Вишка. 30.06.13. З цього моменту кар’єра артиста пішла в гору. Він став постійним учасником гумористичних передач, в рамках яких часто грав ролі жінок-дурнушек, а також з’являвся на сцені в якості учасника тріо «Брати по розуму» (разом з Михайлом Церешенко і Віктором Розумовським). В даний час Олександр Морозов є одним із найвідоміших учасників проекту «Криве дзеркало».

Особисте життя Олександра Морозова

Як повідомляється, за своє життя Олександр був одружений чотири рази. Вельми примітно, що до знайомства з першою дружиною його привела закоханість в її мати. Хоча на цьому справа не закінчилася і, як каже артист, «по іронії долі» після роману з однією донькою своєї «відбулася нареченої» Олександр одружився ще й на другий.

Зірка Кривого дзеркала Олександр Морозов був одружений чотири рази

Після цього в життя гумориста було ще два шлюбу (офіційних і цивільних). Передостання дружина коміка – Лоліта Морозова — була балериною. Остання — Олександра Савенива – економістом. Зараз Олександр Морозов розлучений.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: