Ім’я: Олександр Молочників

Дата народження: 14 квітня 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Санкт-Петербург, Росія

Діяльність: актор, режисер

Біографія Олександра Молочникова

Олександр Молочників – початківець російський актор театру і кіно, екстраординарний театральний режисер, який придбав популярність після постановки вистави «19.14» і виходу фільму «Сарана». Зірка серіалу «Пушкін».

Олександр Молочників – театральний режисер, актор театру і кіно

Дитинство Олександра Молочникова

Зі шкільних років Олександр Молочників цікавився виворотом творчого життя. Хоча в родині ніхто не мав відношення до лицедійства, батьки підтримували інтерес хлопчика до сценічного мистецтва і з задоволенням спостерігали за постановками сина і його друзів. «Пам’ятаю, була «Мишка-шалунішка», яка мала у батьків успіх. А ось «Мишка-шалунішка 2» виявилася повним провалом», – згадував актор про перший досвід в якості художнього керівника.

Олександр Молочників у виставі «Страждання юного Ст.»

Не дивно, що при виборі професії хлопчик обрав саме цей шлях, хоча батьки були схильні бачити сина в амплуа вченого. У 2008 році Олександр Молочників закінчив престижний Анічков ліцей, а вже в 2012 році підійшло до кінця його навчання в РАТІ-ГИТИС, де він вивчав акторсько-режисерську майстерність у Леоніда Хейфеца.

Театральна кар’єра Олександра Молочникова

У 2012 році Олександр став членом акторської трупи МХТ імені А. П. Чехова. На цій великій сцені він дебютував у виставі «Каренін» в ролі Вронського. Особливо відзначили критики його акторський талант у виставі Василя Бархатова за мотивами п’єси У. Пленцдорфа «Нові страждання юного Ст.».

Інтерв’ю з Олександром Молочниковым В цей період молодий актор грав ролі Васечки у виставі «Побачення у передмісті», створений на основі п’єси А. В. Вампілова «Старший син», Тишки в постановці «Свої люди – поквитаємось» (на основі праці А. Н. Островського), Пека у виставі «Сон в літню ніч» (У. Шекспір) і багато інших.

Олександр Молочників майстерно перевтілюється в будь-який спосіб

Особливу увагу критики приділили першої режисерській роботі 22-річного Олександра Молочникова – спектакль «19.14», представлений глядачам 4 жовтня 2014 року. Значний внесок у реалізацію цього спектаклю внесли такі діячі культури, як Дмитро Биков, Всеволод Бенігсен і Олександр Архипов.

Фото з вистави Олександра Молочникова «19.14»

Роботи молодого актора і режисера були відзначені кількома преміями. Так, в 2014-2015 роках він двічі був удостоєний премії Олега Табакова. Перший раз вона була нагороджена за роль Едварда в дитячій постановці «Дивовижна подорож кролика Едварда», а другий раз – за режисуру вистави «19.14».

Олександр Молочників і Олег Табаков на врученні премії

У 2015 році журі Російської національної театральної премії «Арлекін» вручило Молочникову особливу премію за створення вже згаданої ролі кролика Едварда. «Справжній театр! Людина не грав кролика, а саме був їм у пропонованих обставинах!», – коментували виступ глядачі.

Олександр Молочників в ролі кролика Едварда

Постановка «19.14» була визнана самої знаменитої в театральному сезоні 2014-2015 за версією Експертної ради премії «Золота маска».

Кінокар’єра Олександра Молочникова

Олександр Молочників випробував свої сили і в якості кіноактора. У 2011 році він знявся в серіалі «Кожен за себе» разом з такими акторами як Вадим Медведєв, Світлана Кожем’якіна, Михайло Сафронов та ін.

Кадр із серіалу «Кожен за себе»

У містичному серіалі «Закрита школа» Олександр зіграв роль молодого Бориса Князєва. Також він відзначився у наступних проектах: «Друзі друзів», «Жити довше», «Ще один рік», «Студія 17» і багатьох інших. Завдяки харизмі та справжнього акторському таланту Олександр завоював любов глядачів вже на ранньому етапі своєї кар’єри.

Особисте життя Олександра Молочникова

Зовнішність актора завжди забезпечувала йому підвищену увагу жінок. Тим не менш, актор ревно заперечує будь-які романтичні стосунки, які йому приписують ЗМІ. Одного разу актор розповів в інтерв’ю наступне: «Дівчата у мене немає. Останній раз, коли така можливість замигтіла, я подумав: як класно, що вона в Лондоні живе, і ми будемо бачитися рідко».

Олександр Молочників: «Дівчата у мене немає»

Також активно він заперечує приписуваний йому статут секс-символу: «Дівчата у мене немає – в даний момент. Який я вам секс-символ?!». Олександр заявляє, що повністю віддається роботі і йому просто ніколи приділяти увагу дівчатам.

Олександр Молочників не вважає себе секс-символом

В цілому, талановитий режисер досить проста людина, яка не любить хамства і зарозумілості. Він заявляє, що мама хвалить його, а от батько може сказати щось різке. Коли у молодого актора і режисера з’являється вільний час, він відправляється в подорож. Цю звичку йому прищепив батько. Раніше вони неодноразово подорожували по Європі разом, пізніше сам актор побував у Азії та Африці.

Олександр Молочників сьогодні

9 грудня 2015 року на Малій сцені МХТ ім. Чехова був вперше поставлений спектакль «Бунтарі», режисером якого виступив Олександр Молочників. У співавторстві з Олександром Архиповим і Михайлом Идовым. В основі цієї «бунтарської» постановки лежить оригінальне твір, в якому зроблена спроба зрозуміти ту силу всередині людини, яка у всі часи змушувала її йти проти системи.

«Бунтарі» – друга режисерська робота Олександра Молочникова

Крім того, навесні 2016 року на російські телеекрани вийшов серіал «Пушкін». Тут Олександр зіграв одночасно чотири ролі: двох Пушкіних, актора Андрія Червонского і навіть кишенькового злодія. Його партнерами по знімальному майданчику були Андрій Бурковський, Ян Цапнік, Світлана Устинова та інші.

Олександр Молочників про серіалі «Пушкін»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: