Ім’я: Олександр Масляков-молодший

Дата народження: 28 квітня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведучий

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександр Маслякова-молодшого

Олександр Масляков-молодший – це відомий російський телеведучий, діяльність якого тісно пов’язана з Клубом Веселих і Кмітливих. Даний проект вперше відкрив ім’я нашого сьогоднішнього героя широкої аудиторії глядачів у країнах СНД. Але тільки це нам відомо про неординарного молодому телеведучого? Які цікаві події і факти можна відшукати в його біографії? Детальніше про все це – далі.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Маслякова-молодшого

Олександр Олександрович Масляков з’явився на світ 28 квітня 1980 року в місті Москва. Його батьки були тісно пов’язані зі світом радянського та російського телебачення. Цей факт, по суті, і визначив весь плин життя нашого сьогоднішнього героя.

Розвиваючи тему сім’ї, зазначимо, що мама Маслякова-молодшого – Світлана Анатоліївна – більшу частину життя пропрацювала в якості телевізійного режисера. Найбільшу популярність жінці принесла участь у роботі над створенням телевипусків програми КВК, ведучим якої був її чоловік – Олександр Васильович. У свою чергу Масляков-старший працював над цим аспектом його ідейного натхненника.

Олександри Масляковы - молодший і старший

Клуб Веселих і Кмітливих був головним проектом в житті Олександра Васильовича, а тому всі інші передачі («А ну-ка, дівчата!», «Веселі хлопці») були в своєму роді лише підготовкою до масштабного проекту під назвою КВН. В якості незмінного керівника міжнародного союзу КВН Масляков-старший відомий і сьогодні.

Таким чином, Олександр Олександрович вже з ранніх років був тісно пов’язаний з проектом своїх батьків. Діяльність Клубу Веселих і Кмітливих займала важливе місце в житті сім’ї Масляковых, а тому наш сьогоднішній герой навряд чи дійсно міг залишитися в стороні від всього, що відбувається. Практично він регулярно відвідував ігри КВН, бував за лаштунками, а також навіть допомагав своєму батькові радами. Однак про кар’єру телеведучого в той момент Масляков-молодший, звичайно ж, не думав. Спочатку молодий хлопчина мріяв стати міліціонером (а вірніше – даішником»), а потім вирішив зайнятися питаннями політики і економіки.

Після закінчення загальноосвітньої школи наш сьогоднішній герой поступив в Московський державний інститут міжнародних відносин, однак кар’єру дипломата все-таки починати не став. У 2006-му році він захистив дисертацію на тему «Форми і методи управління субфедеральной нежитловою нерухомістю», яка дозволила йому отримати ступінь кандидата економічних наук.

Кар’єра Олександра Маслякова-молодшого на телебаченні

За даними російського Першого каналу, свою телевізійну кар’єру Олександр Масляков-молодший початку вже в двадцятирічному віці. У цей період талановитий молодий чоловік почав з’являтися на екранах в якості ведучого програми «Планета КВН». Крім того, Олександр Олександрович став частим гостем на іграх вищої ліги Клубу Веселих і Кмітливих. Його обличчя нерідко потрапляв у кадр. Таким чином, про існування Маслякова-молодшого дізналися всі шанувальники гри КВН.

Камизяки і Олександр Масляков (молодший) У цей момент кілька відомих діячів Першого каналу стали часто висловлювати думку про те, що постійна присутність Олександра на іграх Клубу говорить про те, що його батько, Олександр Васильович, саме його бачить в якості свого наступника на посту президента Міжнародного союзу КВК. З плином часу подібні чутки стали набувати реальних обрисів.

Олександр Масляков-молодший у КВК

У 2003-му році Олександр Масляков-молодший очолив щойно створену Прем’єр-лігу КВН, яка стала другим за значимістю дивізіону в системі Клубу Веселих і Кмітливих. Програма була створена для того, щоб створити необхідні тили, а також представити глядачам нове покоління молодих КВН-щиків. У різні роки Прем’єр-ліга Клубу допомогла розкрити талант таких яскравих гумористів як Олександр Гудков, Наталія Медведєва, Дмитро Колчин, Михайло Башкатов та багатьох інших.

М. Галкін опускає Ал.Маслякова мл. і «Велику різницю» В деякому роді в цьому була заслуги і беззмінного ведучого і керівника Прем’єр-ліги Олександра Олександровича Маслякова. Згодом наш сьогоднішній герой продовжив працювати в системі Клубу Веселих і Кмітливих. Не перериваючи своєї участі у Прем’єр-лізі КВН, Масляков-молодший також взяв участь у створенні програм Планета КВН, Поза грою, Перша ліга КВН. Крім того, в якості ведучого Олександр іноді з’являвся на іграх регіональних ліг. Завдяки цьому, телеведучого нерідко називали самим мобільним учасником Клубу Веселих і Кмітливих.

Олександр Маслякова-молодший сьогодні

У другій половині 2013-го року наш сьогоднішній герой вперше з’явився також у Вищій лізі КВК, однак в цей раз не в якості ведучого, а в якості учасника. У першому півфіналі сезону у конкурсі «СТЕМ» Олександр Олександрович зіграв роль запрошеної зірки в номері «Збірної Камызякского краю». У результаті виступ отримав дуже високі бали, а сам Олександр Масляков заробив додаткові вісти в очах колег.

Олександр Масляков-молодший з дружиною

В даний час талановитий молодий телеведучий продовжує працювати в системі Клубу Веселих і Кмітливих. Сьогодні він веде Прем’єр-лігу КВН, проте, на думку багатьох знайомих ведучого, вже в найближчі роки Масляков-молодший повинен зайняти місце свого батька на іграх Вищої ліги КВН.

Особисте життя Олександра Маслякова-молодшого, дружина

Олександр Масляков одружений. Його дружину звати Ангеліна Вікторівна Мармеладова (нині – Маслякова). В даний час жінка добре відома як талановита журналістка і письменниця. До моменту написання цієї статті Ангеліна встигла випустити три повноцінних роману, які згодом були тепло сприйняті читачами.

Щасливі подружжя сьогодні живуть в Москві, де виховують спільну дочку Таїсію (2006 р.). В даний час дівчинка займається відомої театральної студії «Непосиди».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: