Ім’я: Олександр Малінін

Дата народження: 16 листопада 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Свердловськ

Діяльність: співак

Вага: 70 кг

Зріст: 177 см

Біографія Олександра Малініна

Обоє батьків артиста працювали на залізниці. Мама була маляр-штукатур, а тато – столяр. Хлопчик був з раннього дитинства дуже самостійною. Він, заявляє сам артист, вже в шестирічному віці міг сам поїхати на інший кінець рідного міста. А в шкільному віці Олександр відвідував всі гуртки, які тільки були в Свердловську. Та, незважаючи на зайнятість, встигав допомагати мамі з татом виховувати молодшого брата Олега.

Машиніст

Вже в середніх класах батько Малініна визначив старшому синові майбутню професію. Після восьмого класу Олександра відправили вчитися на помічника машиніста електропоїздів. Артист згадує, що навчався на курсі всього три дні, після чого зрозумів, що професія йому зовсім не підходить.

До речі, коли в школі задавали писати твори на теми: «Ким я хочу стати», Олександр Малінін незмінно писав – артистом. Він яскраво описував свої можливі гастролі по різних містах і країнах світу. Після чого батьків школяра викликали і питали, звідки ж у їхнього сина такі дивні замашки.

З піснею по життю

До речі, недалеко від будинку Олександра Малініна розташовувався військовий містечко імені Лазарєва. До закінчення школи майбутній артист жив саме там. І там же він виконував пісні в ансамблі «Юний лазаревец».

До своєї мрії Малінін йшов після школи. У 17-річному віці він вступив у студію естрадного мистецтва, яка розташовувалася при свердловської державної філармонії. Він витримав величезний конкурс. На курс брали всього 4 людини, а бажаючих було аж 311. Тоді ж молодого чоловіка попередили, що якщо в ньому не виявиться творчого прогресу, то його відрахують. Цього-то майбутній артист і боявся, тому постійно зубрив всі предмети, які були в розкладі.

Після студії Олександр влаштувався працювати в Уральський народний хор і працював там до армії. А служив Малінін в ансамблі пісні і танцю уральського військового округу. Разом того, щоб марширувати, він співав пісні і грав на валторні. Ну а після демобілізації Олександр Малінін відправився в Москву, влаштувався на роботу в суперпопулярний в той час ВІА «Співають гітари». Пізніше він став солістом в колективі «Метроном». А вже звідти артист потрапив до групи «Квіти» до Стаса Намину. Разом з колективом Олександр поїхав на півроку в США.

Автокатастрофа

По поверненню на Батьківщину на наступний же день Олександр потрапив у страшну автокатастрофу. Тоді він втратив все, дружину, друзів і навіть голос. В той момент Малініну було 28 років, лікарі винесли вердикт – співати артист не буде, не буде навіть ходити. Тоді Саша цілими днями став слухати пісні Володимира Висоцького і, як зазначає сам, тільки завдяки цьому повернувся до життя.

Ходити все-таки Олександр Малінін зміг, як тільки став на ноги, то першим ділом пішов у церкву і охрестився. Каже, що після цього обряду в його житті все змінилося.

У середині 1987 року Олександр Малінін отримав пропозицію з Америки записати альбом з композитором і співаком Девідом Померанцем. «Ми тоді 6 місяців їздили з виступами по США, скрізь, куди б ми не приїжджали, був приголомшливий прийом», — розповідає Малінін.

Олександр Малінін на відео Малінін повернувся на короткий час в російську столицю і тут же записався як учасник на популярний конкурс молодих виконавців під назвою «Юрмала». Трохи пізніше художник знову подзвонив Девід і запропонував співакові назавжди переїхати в штати і продовжити спільний проект. Тоді Олександр зрозумів, що не зможе вже ніколи повернутися на батьківщину, якщо поїде саме зараз. Тому він сказав Померанцу, що чекає конкурсу і якщо його чекає провал, то він відправиться на постійне місце проживання до Америки.

Ну а трохи пізніше Олександр Малінін з’явився з концертним дебютом. Він виступив у Москві на рок-фестивалі і виконав народні пісні, але в стилі рок-балад. Серед композицій – «Ямщик, не жени коней» і «Чорний ворон». А ось популярність і всесоюзну славу приніс співакові «Гран-прі» телеконкурсу «Юрмала-88», там артист заспівав «Обережно, двері зачиняються», «Корида», «Марні слова», «Любов і розлука» на гала-фестивалі.

Вже на наступний день після конкурсу Олександр Малінін прокинувся знаменитим. Після цього він повернувся в групу «Метроном», а після організував власну групу під назвою «Професор», з нею він працював до 1990 року.

Вже тоді в репертуарі Малініна були романси, балади, вірші Гумільова, народні пісні. А після перемоги на «Юрмалі» співака в свій театр запросила Примадонна Алла Пугачова. Однак, художник хотілося чогось більшого.

«Я мріяв створити феєричне шоу, таке театральне дійство, в яких були б бальні танці, симфонічний або військовий оркестр», — говорив артист.

З 1990 року співак почав їздити з сольними програмами, які зараз відомі світові як «Бали Олександра Малініна».

Як чарівні в Росії вечора — Олександр Малінін Гастрольні тури Малініна охоплюють не тільки Росію, але і країни СНД, США, Ізраїль, Німеччину, Австралію і Великобританію. Всього музикант записав 11 дисків, вони всі вийшли величезними тиражами. У 1994 році його навіть запросили на вручення премії «The World Music Awords» в Монте-Карло.

Варто відзначити, що Малінін не частий гість на телеекрані, а так само в хіт-парадах і пресі. Але, як каже сам артист, для нього головним показником популярності є не чарти і плітки, а аншлаги в залі на концертах. І на насправді, в кожному місці, де співає Малінін, яблуку ніде впасти. І виступає, до речі, співак в «живу», а не під фонограму. Пісні для свого репертуару Олександр обирає сам, він віддає перевагу віршам, у яких «глибока внутрішня енергетика». Любить виконувати артист і твори російських поетів, серед яких Микола Гумільов, Сергій Єсенін і Іван Бунін.

Особисте життя

Першою дружиною Малініна стала скрипалька по імені Інна з ансамблю «Співаючі гітари». Вона народила Олександру сина Микиту в 1981 році, який пішов по стопах батька.

З дружиною і дітьми

Три роки до 1985 року артист був одружений на співачці Ользі Зарубиной, у шлюбі з’явилася дочка Кіра Євдокимова. Зараз співак одружився на Еммі Залукаевой, яка працює лікарем-гінекологом, а так само володіє приватною гінекологічною клінікою і мережею аптек. Емма народила двійнят Фрола і Устинью.

Цікаві факти

Малінін їздить на автомобілі «Мерседес» — купе і джип, а також на мотоциклі Ямаха. Серед його хобі – сноуборд, гірські лижі, більярд, рибалка. Артист збирає колекцію метеликів і жуків.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: