Ім’я: Олександр Ляпін

Дата народження: 12 серпня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 185 см

Біографія Олександра Ляпіна

Олександр Ляпін – харизматичний, талановитий, запам’ятовується молодий актор. У свої неповні тридцять років, він встиг знятися в безлічі телесеріалів і фільмів. До своєї професії актор ставиться дуже серйозно, багато працює над кожною своєю роллю, тому всі вони йому вдаються. У Олександра багато шанувальників, які цінують його за талант і щирість.

Дитинство і родина Олександра Ляпіна

Олександр народився в Москві в сім’ї військового та інженера, де разом з ним виховувалися дві його сестри. Як багато діти, він ходив в дитячий сад. Вже в юному віці хлопчик творчо себе проявляв. У п’ять років його першою роллю став Ванька-Встанька.

Актора Олександра Ляпіна зауважив режисер Карен Шахназаров

Незабаром сім’я переїхала в Ригу. Там Саша пішов в школу. Він ріс дуже активним, за що хлопчикові частенько перепадало від шкільних вчителів. За спогадами Ляпіна, йому хотілося бути для всіх смішним. У звичайній родині ріс творча дитина. Він любив виступати перед сестрами і батьками, був активним учасником шкільної самодіяльності. Бачачи, що син тягнеться до сцени, мама відвела дванадцятирічного Сашу в студію театрального мистецтва, що діє на базі ризького Тюгу.

Закінчивши школу в Ризі, Олександр відправився в Москву і з першої спроби вступив до ВДІКУ. На курсі Олексія Баталова він був одним з найяскравіших студентів. Випускником цього Вузу Ляпін став у 2007-му році.

Перші ролі Олександра Ляпіна

Відразу після отримання диплома початківець актор зіграв у телесеріалі «Жовтий дракон», де його героєм став приятель Кефіру. Через рік Олександру Карен Шахназаров запропонував головну роль у фільмі «Зникла Імперія». У цій картині абсолютно точно передано настрій і дух сімдесятих років.

Герой Ляпіна, студент-першокурсник Сергій Нарбеков, закоханий в студентку Люду, здуру зруйнував своє щастя. Спроби повернути відносини виявилися невдалими. За талановито зіграну головну роль молодий актор на фестивалі «Сузір’я» був відзначений премією «За кращий дебют».

Олександр Ляпін у своїх перших фільмах

Наступна картина, в якій зіграв Ляпін, називалася «Лейтенант Суворов». Олександр зіграв у ній головного героя Олексія Козлова. На превеликий жаль, цей фільм виявився на порядок слабше, ніж кінокартина Шахназарова. Не принесли популярності Ляпіну і його наступні роботи – це ролі у фільмах «Втеча» і «Тридцять сьомий роман».

Кращі фільми з Олександром Ляпиным

У 2011-му році Олександр зіграв роль хлопця Роми в популярному телесеріалі «Москва. Три вокзали 2». У тому ж році він взяв участь у зйомках короткометражного фільму «Айлавью».

У 2012-му актор зіграв роль Валька в кінокартині «Ганнуся», а в 2013-му році його можна було бачити в популярному молодіжному серіалі «Ангел або демон» і «Розшук-2», де він зіграв Гібона. Олександра почали впізнавати на вулицях, однак зіграні ролі не принесли йому особливої популярності.

Олександр Ляпін сьогодні, «Інтерни»

У 2014-му році Олександр пробувався на роль пітерського інтелігента в телесеріал «Інтерни». Кастинг він успішно пройшов, проте отримав роль не інтелігента, а простого хлопця з Торжка. Його герой – Альоша Мальцев, який хоче закінчити інтернатуру, повернутися в рідне Торжок і стати шанованою людиною — головним лікарем міської лікарні.

Його героя порівнювали з Лобановим, якого зіграв Олександр Ільїн, однак Альоша Мальцев на нього схожий лише віддалено. Він прямолінійний, чесний, не обділений жіночою увагою. Після виходу телесеріалу в 2014-му році актор став по-справжньому популярним. Завдяки ролі в «Інтернах» його кар’єра отримала поштовх, сам він отримав «путівку» до слави.

Актор Олександр Ляпін став мега-популярним після серіалу Інтерни

В «Інтернах» Ляпін знімався з такими акторами, як Ілля Шидловський і Аглая Тарасова, які, як і він, знялися в ролі інтернів доктора Бикова. Олександру подобається його герой в телесеріалі, він поважає його за те, що той вміє ставити цілі і їх досягати, що саме по собі є рідкісним якістю.

Нерідко актори розповідають про те, що готуючись до ролі, намагаються «зануритися» в потрібну середу. Перед зйомками в «Інтернах» Ляпіну не довелося відвідувати лікарні, і спостерігати за роботою лікарів, так як його старша сестра, лікар за професією, запропонувала йому свою допомогу.

Приємно Олександру бути знаменитим, він відповісти не може, так як постійно працює і не має можливості і часу насолоджуватися плодами раптом прийшла популярності. Подає великі надії талановитий молодий актор готовий рухатися далі.

Особисте життя Олександра Ляпіна

Олександр дуже мало розповідає про своє особисте життя, проте час від часу з’являються його фото, на яких він не один. Судячи з них, можна стверджувати, що у актора є дівчина. Вони разом вже тривалий час. Про весілля поки що не йдеться.

Актор Олександр Ляпін поки не одружений

Будучи людиною, яка до всього підходить дуже серйозно, Ляпін і до вибору майбутньої дружини ставиться з усією відповідальністю і педантичністю. Єдине, що відомо про кохану актора – це те, що вона теж є акторкою. Олександр, не дивлячись на цікаву фільмографію, продовжує шукати себе. Він намагається грати в різножанрових картинах, готовий пробуватися в різних амплуа. Від фанаток Ляпін отримує чимало листів з освідченнями і навіть віршами. Актор відноситься до такої уваги як до частини професії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: