Ім’я: Олександр Лимарєв

Дата народження: 18 січня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 87 кг

Зріст: 190 см

Біографія Олександра Лымарева

Дитинство і родина Олександра Лымарева

Саша народився в Москва. Його прадід був народним артистом РРФСР і працював у вельми оригінальному жанрі – робив фокуси, використовуючи степ.

Своїй майстерності він почав навчати онука, коли тому було лише п’ять років. У Олександра непогано виходило, тому в десятирічному віці батьки відвели хлопчика до Володимира Кірсанову, який навчав його степу. Пройшло всього три роки, і Лимарев посів третє місце на чемпіонаті Європи, беручи участь у змаганнях по степу. Незабаром Кірсанов склав дует, в якому був Лимарев і його інший учень – Антон Молотків. Дует називався «Брати ПарАвозовы». Сім років хлопці виступали в московських ресторанах.

Олександр Лимарев в серіалі Солдати

Кірсанов зробив чималий вплив на вибір професії Лымарева. Він порадив йому задуматися про кар’єру актора. Сам же Олександр у своєму інтерв’ю розповідав, що стати актором він твердо вирішив в старших класах завдяки тому середовищі, в якій жив. Особливо він вдячний своєму викладачеві літератури та російської мови, яка змогла повернути його свідомість у правильне русло. Досі він пам’ятає особливу атмосферу кабінету, в якому немов жили книги, письменники і літературні персонажі.

Юний Олександр ще не розумів, що являє собою театральна сценічна життя, однак він створив у своїй свідомості привабливе і одночасно розмитий образ життя, в яку хотів «влізти».

Відразу після школи Лимарев став студентом акторського факультету Слов’янської академії, потрапивши на курс Ю. Аршарова. У цьому навчальному закладі він провчився лише рік, поки його не помітив і не запропонував перевестися в Щукінське училище Родіон Овчинников, де у нього якраз був свій курс.

Акторська кар’єра Олександра Лымарева: театр і кіно

Саша, навчаючись на другому курсі училища, був запрошений на головну роль у кінокартину «Здрастуй, столиця!», яка стала останньою роботою режисера Леоніда Марягина. По суті, він знімав фільм про власної молодості, де героя Сівби Мошкіна успішно зіграв Лимарев.

Олександр Лимарев в культурному центрі Inside Відразу після зйомок у цьому фільмі, Саша почав працювати в іншій картині під назвою «Медовий місяць». У цій кримінальній мелодрамі початківець актор знову отримав головну роль.

Лимарев в серіалі «Солдати»

Олександр став популярним після зйомок в «Солдатах», де йому дісталася роль Михайла Медведєва. Багато шанувальників цього серіалу досі вважають, що він багато втратив після того, як в ньому перестав зніматися Лимарев. Сам актор не раз говорив, що створений ним образ абсолютно не схожий на нього. Довго його впізнавали саме з цього персонажу, і акторові це було не дуже приємно. У проекті «Солдати» Олександр знімався разом з такими акторами, як Олексій Маклаков, Оскар Кучера, Борис Щербаков, Олексій Панін та інші.

До цих зйомок Олександр не помічав особливої уваги до себе. Після ж його почали впізнавати на вулиці, іноді дякували чи просили автограф. Ставлення режисерів не змінилося ніяк, хоч на кастинги і стали запрошувати частіше, але Лимарев брав у них участь завжди на загальних підставах.

Часто йому задають питання про героя, якого він зіграв в «Солдатах», запитують, чи схожий Олександр на нього. Лимарев каже, що не служив в армії, але якби він там опинився, то швидше за все був би схожий на того Медведєва, який показаний в кінці фільму. Неодноразово актор зазначав, що хоча герой Медведєв і зробив його популярним, він ніколи не вважав цю роль своєю візитною карткою.

У 2006-му Олександр знову грав головну роль, на цей раз в кінофільмі українського режисера. У «Помаранчевому небі» він зіграв сина київського губернатора. Актор виконав роль Кістки в гостросюжетної стрічці «Нульовий кілометр», знятої Павлом Санаєвим. Ще одна головна роль актора була зіграна в парі з Сергієм Глушко в картині «Аве Марія або Плата за любов» режисера Вадима Дербеньова. У той же період часу Лимарев брав участь у зйомках серіалів «Свій-чужий», «обручка», «Застава Жиліна» та ін. «Червоний лід. Сага про хантах Югри» — ще один фільм, де в головній ролі з’явився Лимарев. Зйомки проходили в Ханти-Мансійську в сорокаградусний мороз.

Акторові довелося не раз скакати на коні, вимахуючи шаблею. Події відбуваються в тридцяті роки минулого століття. За сюжетом його коханої є героїня Марини Александрової.

Олександр Лимарев сьогодні

Останні роботи актора в кіно – це роль Вані в «Операції «Горгона» і роль Бажан Андрія, зіграна Олександром в серіалі «Я тебе ніколи не забуду». Лимарев не тільки знімається в фільмах, його можна бачити в театральних постановках, серед яких «Сама, сама», «Сімейна фотографія», «Казки старого Арбата» і «Пане, пора одружитися».

Актор Олександр Лимарев зараз багато працює в театрі

Особисте життя Олександра Лымарева

Олександр не замислюється про славу, він вважає, що якщо робити свою роботу із задоволенням і від душі, все інше додасться. Увагу до своєї персони йому не подобається, більше того, воно йому заважає. Публічною людиною актор себе не вважає, дуже рідко відвідуючи різного роду кинотусовки. Його можна бачити на подібних заходах тільки в тому випадку, якщо проходить прем’єра кого-небудь із друзів.

Основне захоплення актора – музика. Він не уявляє собі життя без неї. Олександр віддає перевагу джаз, мінімал-техно і хорошу електроніку. Іноді на вечірках у друзів він замінює ді-джея, використовую вініл, який у нього зберігся в чималій кількості.

Телевізор актор не дивиться зовсім, вважаючи, що він формує хворе свідомість у людей, більше того, в будинку Олександра немає телевізора вже кілька років. Фільми він визнає в основному закордонні. Для нього не важливий жанр, головне, щоб сюжет його чіпляв, щоб була основна цікава думка. Йому подобається відзначати, як передані візуальні образи, яка ступінь їх впливу на глядача.

Дівчину Олександра звуть Марія. Вони живуть разом. Молоді люди вирішили, що узаконять відносини у випадку, якщо задумаються про дітей. З Машею актор знайомий ще зі школи.

У Лымарева є мрія – зняти фільм, короткий метр, виступити в ролі режисера. Актор вважає, що це гарна можливість створити свій власний світ.

До шанувальників Олександр ставиться спокійно. У соціальних мережах він є, однак, спілкується там виключно зі своїми друзями і з тим, з ким його якось зіштовхувала життя. Він не любить випадкових знайомств, уникає їх.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: