Ім’я: Олександр Козлов

Дата народження: 2 січня 1981 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Південно-Сахалінськ

Діяльність: політик, юрист

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Козлова

Олександр Олександрович Козлов – губернатор Амурської області. Протягом всієї кар’єри Олександра Козлова супроводжує фраза «наймолодший». На його думку, саме люди є найціннішим і найефективнішим ресурсом – грамотне оперування кадрами допомагає губернатору досягати намічених цілей.

Губернатор Амурської області Олександр Козлов

Дитинство та юність Олександра Козлова

Народився Олександр Козлов 2 січня 1981 року в Південно-Сахалінську. Закінчивши школу, він вступив у Московську академію підприємництва при Уряді Москви (МосАП). Будучи студентом, він працював юридичним консультантом в одному з найбільших підприємств Далекого Сходу – в компанії «Дальвостуголь». У 2003 році він вийшов зі стін Московської академії з дипломом по спеціальності «Юриспруденція». Таким чином, перша його професія – юрист.

Початок кар’єри Олександра Козлова

Компанія «Дальвостуголь», в якій Олександр Олександрович працював під час навчання в академії і по її закінченні, в 2004 році була перетворена в «Амур-вугілля» – там йому довірили керувати одним з філій «Росугля», розташованому в місті Гуково. Рік потому Олександр Козлов очолив філію ВАТ «Російський вугілля» в Благовєщенську, також займався політичною діяльністю в команді губернатора Приамур’я Миколи Колесова.

У період з 2009 по 2010 рік повноваження Олександра Козлова розширилися – він був призначений на посаду генерального директора ТОВ «Амурський вугілля» в Райчихинске. Однак на цьому його кар’єрне зростання не зупинився – погляд Козлова приваблювали можливості, які відкривала йому політика.

Політична діяльність Олександра Козлова

За час роботи у сфері вугільної промисловості Олександр Олександрович придбав значний управлінський і господарський досвід. Губернатор Амурської області Олег Кожемяко не залишив це без уваги, гідно оцінивши його потенціал в лютому 2011 року – він запропонував Козлову увійти в ряди регіонального Уряду в якості заступника міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Амурської області. У тому ж році Олександр Козлов був призначений головою цього міністерства і займав цю посаду аж до 14 лютого 2014 року.

Відео з інавгурації Олександра Козлова В 2014 році політична кар’єра Олександра Козлова продовжилася на посаді заступника Павла Березовського – глави адміністрації Благовєщенська.

14 вересня 2014 року Козлов за підтримки більшості виборців зайняв пост мера Благовєщенська. Згідно з офіційними даними, на користь нового мера проголосували 17 828 городян – це 38,68 % від загального числа, що прийшли на вибори. 19 вересня 2014 року повноваження мера Благовєщенська офіційно вступили в силу.

У 33 роки Олександр Козлов став мером Благовєщенська

В якості глави адміністрації обласного центру Олександр Олександрович Козлов насамперед прислухався до думки благовещенцев. Спираючись на потреби населення, він сформував власну стратегію розвитку міста і систему управління, незабаром принесла наочні результати.

А в 34 – губернатором Приамур'я

У 2015 році губернатор Сахалінської області Олександр Хорошавин пішов у відставку, на його місце був призначений амурський губернатор Олега Кожемяко. У зв’язку з цим президент Росії Володимир Путін 25 березня 2015 року призначив Олександра Козлова Т.в.о. губернатора Амурської області.

Олександр Козлов: «Всі плани націлені на роботу» В червні 2015 року, під час проведення дострокових виборів, кандидатура Олександра Олександровича була висунута на пост губернатора партією «Єдина Росія». Після оголошення результатів виявилося, що він здобув перемогу, набравши 50,64 % голосів виборців. Таким чином, Козлов зайняв посаду глави регіону, а також став наймолодшим губернатором за всю історію існування виборчої системи Амурської області. Офіційно повноваження нового губернатора набули чинності 20 вересня 2015 року.

Особисте життя Олександра Козлова

Тема сім’ї Олександра Козлова довгий час була предметом численних дискусій. Ще будучи мером Благовєщенська, в одному з інтерв’ю він повідомив, що раніше перебував у цивільному шлюбі, але зараз не одружений. В лютому 2015 року Козлов потрапив у список «наречених», складений телекомпанією «Альфа-канал». У березні того ж року в пресі з’явилася інформація, згідно з якою Олександр Козлов став чоловіком Анни Логінової, співробітниці благовіщенського УВС.

Губернатор Олександр Козлов і його дружина Анна Логінова

Олександр Козлов зараз

У 2016 році Олександр Козлов продовжував займати пост губернатора Амурської області.

Губернатор Олександр Козлов спілкується з населенням

В кінці травня в Благовєщенську пройшов форум підприємців, в якому взяли участь губернатор і чиновники регіонального уряду. Під час заходу Козлов заявив, що бачить середній і малий бізнес як опору економіки Приамур’я. Між урядом Амурської області та місцевими громадськими об’єднаннями було підписано угоду, яка в перспективі має привести до поліпшення інвестиційного клімату та підвищенню ефективності співпраці підприємців і представників влади.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: