Ім’я: Олександр Коновалов

Дата народження: 9 червня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: держ. діяч, політик

Вага: 110 кг

Зріст: 200 см

Біографія Олександра Коновалова

Олександр Володимирович Коновалов – глава Мін’юсту Росії, раніше – представник глави держави в Приволзькому ФО, прокурор республіки Башкортостан, заступник прокурора Північної столиці.

Коновалов Олександр Володимирович

Колеги його характеризують як надзвичайно освіченої людини, інтелігента, цікавого у спілкуванні, відмінного професіонала і трудоголіка. З інтерв’ю з міністром відомо, що його власний рекорд тривалості робочого часу склав 36 годин (під час роботи першим зампрокрора Північної столиці). І, незважаючи на те, що хтось з великих сказав, що працювати треба не по 12 годин на добу, а головою, ця обставина свідчить про його завзятість і завидне працьовитості. Слова «Роби, що повинен, і будь, що буде» стали особистим переконанням і життєвим кредо чиновника.

Дитинство і родина Олександра Коновалова

Майбутній служитель Феміди з’явився на світ 9 червня 1968 року в місті на Неві в сім’ї офіцера військово-морського флоту – моряка-підводника. По чоловічій лінії їх рід мав псковские коріння. Там проживали родичі, поховані багато предки. До речі, на Псковщині, батьківщині батька, зберігся сільський будинок, де Олександр вже у дорослому віці бував влітку і висловлював бажання проводити там час і на пенсії.

У ранньому дитинстві майбутній міністр мріяв стати космонавтом, але в старших класах – прийняв рішення піти на юридичний факультет. Що і зробив, відслуживши в армії з 1986 по 1988 рік — став вивчати право в Санкт-Петербурзькому держуніверситеті.

У дитинстві Олександр Коновалов вирішив стати юристом

Пізніше у своїх інтерв’ю міністр зазначав, що, на щастя, йому завжди щастило з учителями. На його життєвому шляху зустрічалися хороші люди – чуйні, добрі, терплячі. Усім їм він дуже вдячний і вдячний, але особливо зобов’язаний (крім своїх рідних) тренеру з веслування Миколі Васильовичу, який був для нього безсумнівним і головним авторитетом, університетського викладача академіку Юрію Толстому і детоводителю до Христа, клірику З-Петербурзької єпархії, протоирею Кирилу Борисову.

У період навчання в університеті він відвідував секцію академічного веслування, де познайомився з Дмитром Медведєвим. Згодом той неодноразово сприяв його просуванню по службовій драбині, створюючи у вищих ешелонах влади групу своїх прихильників.

Кар’єра Олександра Коновалова

У 1992 році, закінчивши ВУЗ і відмовившись від аспірантури, молодий спеціаліст з ентузіазмом приступив до роботи в прокуратурі Виборзького району рідного міста, потім керував здійсненням прокурорського нагляду за додержанням законодавчих актів про федеральної безпеки.

З 1997 по 2001 рік він працював спочатку заступником прокурора, пізніше прокурором Московського району Північної Пальміри. Одночасно він вивчав богослов’я на заочному відділенні Православного Свято-Тихонівського гуманітарного університету, викладав в Спбду, а також захистив кандидатську дисертацію.

Олександр Коновалов зміг побудувати успішну кар'єру в прокуратурі

У 2001 році перспективний співробітник органів прокуратури був призначений заступником прокурора міста і плідно вирішував всі поставлені завдання, включаючи участь у розслідуванні гучних кримінальних справ, наприклад, про нанесення Володимиром Бутовим, очолював Ненецкий АТ, тілесних ушкоджень працівникові Державтоінспекції. Це призначення окремі мас-медіа пов’язували з тим обставиною, що прокурором Санкт-Петербурга в той час став однокурсник Медведєва Микола Винниченко, згодом заступник генпрокурора і повпред президента в СЗФО.

У лютому 2005 року Олександр Володимирович зайняв посаду прокурора Башкирії. Рішення про його призначення ніби було свого роду компромісом для керівників республіки і центральної влади. Він не мав зв’язками в регіоні й не мав особистих інтересів. Надалі ініціативи нового керівника з основних питань виявилися успішними, зокрема, в частині неправомірності приватизації кланом Рахимовых частини республіканського Паливно-енергетичного комплексу.

Черговим етапом в успішній кар’єрі чиновника було його призначення в листопаді того ж року постійним представником глави держави в Приволзькому федеральному окрузі. Ця посада для Коновалова і перебування в Нижньому Новгороді були тимчасовим плацдармом для зростання і отримання досвіду керівництва на більш високому федеральному рівні.

Олександр Коновалов про реформування ФССП У 2008 році у новому кабінеті Путіна Коновалов очолив Мінюст. Свою посаду він зберіг при рокіровки у владі в 2012 році, коли прем’єр-міністром став Медведєв, а президентом Путін.

Особиста жизеь Олександра Коновалова

«Багаторічний працівник прокуратури» одружений на Марії Суслиной, для якої їх шлюб – не перший. Вона молодша за чоловіка на 8 років, уродженка Санкт-Петербурга. Пара виховує двох доньок і сина. Подробиці їхнього особистого життя тримаються в строгому секреті.

Олександр Коновалов одружений і виховує 3-х дітей

Ходили чутки, що Олександр довгий час (до 39 років) не одружився з принципових міркувань. Серед версій добровільного самотності було припущення про намір чиновника піти в монастир, про відсутність у нього інтересу до жінок.

Він не має шкідливих звичок (не курить, не п’є), ходить в церкву на богослужіння, суворо дотримується відносяться до віри канони, пости, обряди, у 24 роки в Пскові прийняв святе хрещення. Улюбленим письменником він вважає Федора Достоєвського. Олександр – любитель далеких поїздок за кермом автомобіля. Він навіть стверджує, що таким чином він не втомлюється, а, навпаки, відпочиває.

Олександр Коновалов сьогодні

Глава судового відомства Олександр Коновалов – член опікунської ради чоловічого монастиря «Троїце-Сергієва лавра», автор десятків наукових праць та публікацій, старший радник юстиції. Він має державні та церковні нагороди, включаючи орден Пошани і святого преподобного Серафима Саровського.

Міністр юстиції Олександр Коновалов

В одному з інтерв’ю він зазначав, що вважає «Псковську судную грамоту» – унікальною пам’яткою руського права, і пишається її написанням на батьківщину його предків.

У 2014 році дохід міністра становив 5 мільйонів рублів, його дружини – 1,7 мільйонів. Серед належить їм нерухомого майна у декларації про доходи він вказував автомобіль Porsche Cayenne, квартиру в 132, дачу в 250 і земельна ділянка в 4084 квадратних метра

Інтерв’ю Міністра юстиції Олександра Коновалова Існує думка, що глава Мін’юсту – можливий наступник Путіна. Однак опоненти вважають, що президент, як низькорослий чоловік, найімовірніше недолюблює високого ставного міністра.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: