Ім’я: Олександр Клюквін

Дата народження: 26 квітня 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Іркутськ

Діяльність: актор, артист озвучування

Вага: 95 кг

Зріст: 185 см

Біографія Олександра Клюквіна

Олександр Клюквін – це чудовий російський актор, що став відомим не тільки завдяки своїм багатьом яскравим ролей у кіно і театрі, але завдяки роботі над озвучуванням багатьох голлівудський стрічок. Його голосом говорили Дон Джонсон, Аль Пачіно, Ерік Робертс, Роберт Де Ніро, а також багато інші зірки світового кіно. Саме тому в даний час цей чудовий актор є одним з найбільш затребуваних людей у своїй професії.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Клюквіна

Олександр Володимирович Клюквін народився в Іркутську 26 квітня 1956 року. Захоплюватися театральним мистецтвом наш сьогоднішній герой почав вже з ранніх років. Як згадує сам актор, доленосним у цьому плані стало його перший виступ у складі шкільної команди КВК, в рамках якого він виконав роль Змія Горинича. Саме після того самого шкільного концерту він раптом чітко усвідомив, що хоче в майбутньому стати відомим актором. Після закінчення середньої школи Олександр відправився в Москву. Проте в Гітісі йому не сподобалося, і вступати туди молодий актор не зважився. Після цього Клюквін вирушив у МХАТ, однак період вступної компанії до того моменту вже був закінчений, а тому наш сьогоднішній герой вирішив влаштуватися в місцевий театр монтувальником декорацій.

Голосом российского актера Александра Клюквина разговаривают персонажи американских фильмов и мультфильмов Що стосується акторської освіти, то в цьому плані першим наставником Олександра став відомий театральний художник і педагог Михайло Романенко. Потрапивши одного разу до нього на очі, Клюквін домовився про прослуховування, однак згодом відомий метр досить низько оцінив його творчі здібності. Домогтися свого Клюквін зміг лише завдяки своїй наполегливості. Після довгих умовлянь Романенко вирішив взяти молодого хлопця на випробувальний термін. Так наш сьогоднішній герой опинився в театральній студії «Гармонія», якою завідував саме Михайло Юрійович.

Саме час, проведений в майстерні Романенко, дозволило Олександру Клюквину вперше відчути себе професійним актором. Він ріс, удосконалювався, а тому в певний момент навіть зумів вступити в знамените Щепкінське училище.

Зоряний шлях актора Олександра Клюквіна

У 1978-му році після закінчення театрального Вузу наш сьогоднішній герой став працювати в Малому театрі в якості постійного члена театральної трупи. У цьому місці він грав найрізноманітніші ролі, встигнувши за багато років відзначитися більш ніж у сорока виставах! Серед його сценічних робіт постановки «Ревізор», «Вишневий сад», «Людина, яка сміється», «Прибуткове місце», «Таланти і шанувальники», а також багато інших чудові вистави.

Олександр Клюквін читає Вудхауза. Любительська зйомка Що стосується роботи у сфері дубляжу, то вона в свій час підвернулася йому практично випадково. Під час зйомок на Останкіно відеоверсії однієї з вистав Малого театру, Олександр Клюквін завів знайомство з іншим відомим актором Дмитром Назаровим , який, власне, і запропонував Клюквину взяти участь в озвучуванні ряду стрічок.

В цьому плані першою роботою актора став мультиплікаційний серіал «Качині історії». В рамках даного проекту Олександр озвучив одного з другорядних персонажів, проте згодом став часто отримувати й інші пропозиції. Так поступово наш сьогоднішній герой став помітною фігурою в світі дубляжу. За свою кар’єру він встиг взяти участь в озвучуванні більш ніж п’яти сотень (!) різних голлівудських фільмів і мультиків.

Його голос звучить у фільмах Аль Пачіно, Роберт Де Ніро, Стеллана Скарсгарда, Дональда Сазерленда, а також багатьох інших відомих акторів. За словами ж самого Олександра Клюквіна, його улюбленою роботою в світі дубляжу є озвучування всіма улюбленого мультиплікаційного персонажа по імені Альф з однойменної серії мультиків.

Олександр Клюквін в кіно

Не менш яскравою та насиченою була завжди і власна акторська кар’єра нашого сьогоднішнього героя. Зніматися в кіно він почав у 1984 році. Першою його роботою стала невелика роль у міні-серіалі «Берег його життя». Однак згодом Олександр Клюквін часто грав в кіно і на телебаченні центральних персонажів.

Олександр Клюквін і хустку Лепорелло Серед кращих робіт, проведених нашим сьогоднішнім героєм, варто відзначити ролі в серіалах «Солдати» (9 і 10), «Єфросинія», «Дві долі» (2 і 3), а також повнометражних фільмах «Адмірал», «Прорив», «Шепіт помаранчевих хмар». Як правило, Олександр Клюквін грав другорядних персонажів. Однак його ролі завжди були дуже насиченими, яскравими і колоритними, а тому завжди добре запам’ятовувалися глядачам. Олександр працював на одному знімальному майданчику з такими акторами, як Костянтин Хабенський, Ліза Боярська, Сергій Безруков, Ганна Ковальчук та іншими.

Можливо, саме за цієї причини після багатьох років вірного служіння акторському мистецтву наш сьогоднішній герой був удостоєний звання Народного артиста Росії, а також спеціальної Премії уряду РФ.

Олександр Клюквін в даний час

Олександр Клюквін не любить розповідати про своє особисте життя

В даний час Олександр Клюквін все також грає в театрі та знімається на телебаченні. Не залишає наш сьогоднішній герой і рідний для себе світ дубляжу. Зокрема, ось вже багато років Олександр Володимирович є офіційним голосом каналу «Росія». Серед його останніх робіт в якості артиста озвучування значаться такі хіти як «Джанго звільнений» і «Забійний реванш».

Крім усього іншого, Олександр Клюквін також часто виступає в якості поета. Нерідко талановитий актор пише тексти для пісень, які згодом звучать в рамках різних постановок Малого театру. Не захоплюватися подібної багатогранністю таланту актора дуже складно. Можливо, саме тому заняття, які Олександр Володимирович веде в якості педагога Вдіку, завжди користуються великим успіхом серед учнів.

Особисте життя Олександра Клюквіна

Олександр Клюквін одружений вдруге. Дружина Олена — дизайнер. У нього є дочка Анна, яка працює репетитором іноземних мов. Вона досконало володіє трьома мовами — англійська, французька та італійська.

А ось сестра Олександра Марія також іноді бере участь в озвучуванні фільмів — це у них сімейне.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: