Ім’я: Олександр Хутровий

Дата народження: 16 травня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Новосибірськ р.

Діяльність: телеведучий, музикант

Вага: 82 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Хутрового

Олександр Хутровий – це абсолютно феноменальний артист. Зробивши кар’єру в світі КВН-а, згодом він також прекрасно проявив себе і в інших галузях. Він писав музику для різних фільмів і передач, виступав як співак і гуморист, а потім також пробився і світ телебачення, де досі працює в якості ведучого.

Саме тому говорити про долю нашого сьогоднішнього героя можна дуже і дуже довго. Адже цей талановитий російський музикант володіє величезним числом різних достоїнств.

Дитинство і родина Олександра Хутрового

Олександр Борисович Хутровий з’явився на світ 16 травня 1975 року в місті Новосибірськ. Його батьки були представниками світу науки. Батько працював в сфері кібернетики, а мама була економістом. Саме тому в ранньому віці всі сподівалися на те, що в майбутньому Саша також піде по їх стопах, проте у результаті все склалося зовсім інакше.

Пісні Олександра Хутрового популярні по всій Росії

Вже в сім років Олександр Хутровий почав відвідувати музичну школу. Спочатку навчання проходило досить важко, однак, згодом наш сьогоднішній герой все-таки знайшов свій шарм у фортепіанній музиці і став займатися нею з великим ентузіазмом. У дванадцять років до клавішним інструментам приклалася також гітара. Однак грати на ній Сашко навчився самостійно.

Таким чином, вже в ранньому віці музика і творчість стали важливою частиною життя молодого хлопця. Він часто виступав перед друзями та однолітками, але після закінчення школи поступати в консерваторію або театральний ВУЗ все-таки не став і вирішив, як і батьки, зайнятися наукою. У 1992-му році він вступив на факультет фізики Новосибірського держуніверситету, який успішно закінчив кількома роками пізніше.

Олександр Хутровий у КВК

У студентські роки він брав активну участь у діяльності місцевого розважального клубу «Квант», а також часто виступав на різних капусниках і вечірках. У підсумку талант молодого артиста відзначили представники новосибірської команди КВК. Так, у 1997-му році Олександр Хутровий став учасником команди Збірна НГУ, в рамках якої переважно робив музичні пародії на різних американських і європейських артистів. Зрештою, у складі новосибірського КВН-івського колективу наш сьогоднішній герой виступав близько року. Після цього він також деякий час співпрацював з командами «Діти лейтенанта Шмідта» і «Сибірські сибіряки».

Олександр Хутровий — Перукар На початку нового століття Олександр Хутровий став досить відомий у світі КВН-а. Однак, підкоривши цю висоту, наш сьогоднішній герой чітко зрозумів, що хоче більшого. З цього моменту вона почав планомірно прокладати собі шлях до вершин російського кіно і телебачення. І вже дуже скоро досяг чималих успіхів в нових для себе галузях.

Пісні Олександра Хутрового

У 2001-му році Олександр Хутровий знявся в комедії «Вісімнадцяте мить весни», для якої також написав і заголовну пісню. Проект вийшов не надто успішним, але, незважаючи на це, талановитий молодий актор і композитор зумів заслужити чимало схвальних відгуків. У результаті вже через декілька місяців в послужному списку обдарованого уродженця Новосибірська з’явилася ще одна робота – російський серіал «Писаки». У роботі над цим проектом він знову-таки прийняв участь в якості актора і композитора.

Олександр Хутровий — Як я вдома записую пісні В даному контексті варто зазначити, що екранні ролі Олександра Хутрового завжди були дуже колоритними. Однак, незважаючи на це, в якийсь момент наш сьогоднішній герой вирішив залишити в стороні акторська творчість і сконцентрувати свою увагу на музиці. В результаті нові композиції стали з’являтися у репертуарі Олександра вдвічі частіше.

«Слава богу, ти прийшов», «6 кадрів» (з Федором Добронравовим, Едуардом Радзюкевичем, Андрієм Кайковым та іншими артистами), «Південне Бутово», «Одного разу в міліції», «Світлофор» — все це далеко не повний список проектів, музику для яких написав Олександр Хутровий. У загальній складності в якості композитора, а також виконавця пісень наш сьогоднішній герой взяв участь у роботі над шістнадцятьма різними фільмами і телепередачами. Останній проект – російський серіал «Супергерої» — з’явився у фільмографії хлопця у 2013-му році.

Олександр Хутровий в кіно, фільмографія

Паралельно з роботою над написанням пісень, Хутровий також працював у світі кінематографа також і в якості артиста дубляжу. Голос Олександра можна почути в семи різних фільмах і мультиках. Серед них найбільш відомі американські проекти «Монстри на канікулах», «Хмарно, можливі опади у вигляді фрикадельок», а також деякі інші.

Хутровий на телебаченні

Немов намагаючись здивувати всіх багатогранністю свого таланту, в 2004-му році наш сьогоднішній герой почав працювати також і в якості ведучого. Спочатку в новому для себе амплуа Олександр з’явився в передачі Михайла Шаца і Тетяни Лазаревої «Хороші жарти», де працював в якості співведучого.

Олександр Хутровий - ведучий програми Галілео

Два роки опісля після цього Хутровий також почав працювати і в новому проекті – науково-пізнавальної передачі «Галілео», яка виходила на каналі СТС.

Олександр Хутровий сьогодні

Участь у зазначених програмах принесло російському телеведучому великий успіх. Він став справжньою зіркою на СТС, а тому згодом часто з’являвся в різних шоу-проектах цього каналу. В різні роки в тій або іншій якості Олександр Хутровий працював над передачами «Завжди готов», «Пісня дня», «Хто розумніший за п’ятикласника» та ін Крім того, в якості ведучого наш сьогоднішній герой з’являвся на різних концертах і фестивалях.

В даний час Олександр Хутровий працює не тільки в сфері кіно і телебачення, а також займається сольною творчістю як музикант. До цього моменту він встиг записати два студійних альбоми, а також об’їздити з концертами багато міст Росії та України.

Особисте життя Олександра Хутрового

Вже близько п’ятнадцяти років Олександр Хутровий одружений на жінці на ім’я Тетяна. Пара постійно проживає в Москві, де виховує двох синів – Дмитра та Михайла.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: