Ім’я: Олександр Гордон

Дата народження: 20 лютого 1964 р. (52 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: п. Белоусово, Калужська область

Діяльність: телеведучий, режисер

Вага: 72 кг

Зріст: 178 см

Біографія Олександра Гордона

Олександр Гордон – це чоловік, який став справжньою легендою російського телебачення. По численним опитуванням телеглядачів, він входить в число найбільш відомих і популярних ведучих на сучасному телебаченні Росії.

Крім того, Олександр Гаррійович відомий також як педагог і автор численних фільмів. Даний факт дозволяє говорити про Гордона як про одного з найбільш талановитих людей на сучасному російському телебаченні. Переконатися в істинності цих слів вам допоможе наша біографічна стаття.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Гордона

Талановитий телеведучий з’явився на світ 20 лютого 1964 року в селищі Белоусово (Калузька область), однак тут практично не жив. Вже в трирічному віці батьки хлопчика перевезли в Москву – спочатку в Даниловський район, а потім в Чертаново. Тут, власне, і минуло дитинство нашого сьогоднішнього героя. Його батьки були інтелігентними і шанованими людьми.

Мама – Антоніна Дмитрівна – працювала в лікарні. А батько – Гаррі Гордон – був відомим в СРСР письменником, поетом і художником. Проте в ранньому віці Олександр з ним практично не спілкувався. Вся справа в тому, що Гаррі Борисович досить рано залишив сім’ю. Мама знайшла іншого чоловіка. А тому саме вітчима Миколи Чинина наш сьогоднішній герой завжди вважав своїм батьком.

Олександр Гордон у молодості

Що стосується самого Олександра Гордона, у дитинстві він був дуже творчою дитиною. Вже в п’ять років він створив свій власний ляльковий театр, вистави якого згодом збирали величезну (за його ж мірками) кількість людей. Крім того, майбутній телеведучий також дуже сильно любив спорт – особливо хокей, у який він міг грати навіть на асфальті. Як зізнається сам телеведучий, в дитинстві найбільше йому хотілося стати театральним режисером або міліціонером.

Однак, на щастя, у більш свідомому віці наш сьогоднішній герой все-таки вибрав для себе творчу спеціальність. Після закінчення середньої школи він вступив до «Щукінське» театральне училище, де згодом вивчав акторську майстерність. Паралельно з цим, Олександр Гордон заробляв тим, що викладав театральне мистецтво у дитячому гуртку. Забігаючи трохи наперед, відзначимо, що багато років тому наш сьогоднішній герой ще повернеться до викладання і буде працювати педагогом на журфаці МИТРО, а також в Кіношколі імені Макгаффин. Але все це буде значно пізніше.

У 1987-му році після закінчення Щукінського» училища Олександр став працювати актором у Театрі-студії Рубена Симонова. Однак тут він все-таки затримався ненадовго. Вже два роки опісля талановитий москвич зібрав всі речі і разом з сім’єю переїхав жити в США. Саме тут, у Новому Світі, він домігся своїх перших творчих успіхів. Змінивши декілька робіт, Гордон влаштувався провідним на один з російськомовних каналів американського телебачення і вже дуже скоро зумів заробити собі вагомий авторитет.

Олександр Гордон про вірменські коріння Містера Біна В 1990-му році він почав працювати відразу на декількох телеканалах США. На RTN він працював в якості режисера програм; паралельно з цим також працював старшим кореспондентом на каналі WMNB. У 1993-му році Олександр Гордон утворив свою власну компанії «Wostok Entertainment», в рамках якої працював протягом декількох років.

Кар’єра Олександра Гордона в Росії

У 1994-му році наш сьогоднішній герой почав співпрацювати з каналом ТВ-6, в рамках якого вже дуже скоро став вести телепроект «Нью-Йорк, Нью-Йорк» про життя в Америці. У цей період Гордон фактично жив між двома містами, проте вже в 1997-му році остаточно повернувся в Росію.

Незважаючи на це, в даний момент Олександр Гаррійович все також є громадянином Сполучених штатів Америки. Згодом в якості автора і ведучого наш сьогоднішній герой взяв участь у створенні цілої низки різних програм, кожна з яких, однак, не стала особливо популярною. До числа таких варто віднести такі проекти як «Похмурий ранок», «Окремий випадок» і деякі інші.

Першим значущим проектом, створеним ведучим на телебаченні, стала документальна передача «Збори помилок». Даний проект мав високі рейтинги, а тому незмінно привертав увагу тисяч телеглядачів.

Олександр Гордон. Про Ксенії Собчак. Через деякий час паралельно з початковим проектом наш сьогоднішній герой став також вести політичне ток-шоу «Процес», яке дуже органічно перепліталося з партійною діяльністю Олександра Гордона. Вся справа в тому, що ще в 1998-му році наш сьогоднішній герой заявив про бажання балотуватися в президенти Росії.

Для цього їм була створена «Партія громадського цинізму». Завжди за кілька місяців до проекту долучилося близько трьох тисяч осіб. Однак згодом Гордон продав дану партію за символічну ціну в 3 долари.

Олександр Гордон сьогодні

У наступні роки в якості телеведучого наш сьогоднішній герой вів безліч самих різних проектів. До числа найбільш відомих серед них варто віднести програми «Гордон» (НТВ), «Стрес» (НТВ), «Гордон Кіхот» (Перший канал Росія), «Наука про душу» (Психологія 21), «Громадянин Гордон», «Закритий показ» (обидва — Перший канал Росія).

Останній з названих проектів став особливо успішним. У різні роки дана передача про авторське російському кінематографі принесла своєму творцеві відразу три статуетки ТЕФІ. Крім того, одну нагороду Академії російського телебачення принесла Олександру Гарриевичу передача «Гордон Кіхот».

Ведучи мову про інших проектах нашого сьогоднішнього героя, не можна не відзначити його великі успіхи в галузі кінематографії. За своє життя Олександр Гордон зняв чотири фільми, серед яких найбільш відомими стали проекти «Пастух своїх корів» і «Вогні притону». Крім того, над створенням деяких художніх і анімаційних фільмів провідний брав участь в якості актора і артиста озвучування. Так, зокрема, голос Гордона можна почути в мультфільмах «Божевільна допомога» і «Кукарача 3D». Його ж самого можна побачити у фільмах «Доля на вибір», «Generation П» і деяких інших.

Олександр Гордон з молодою дружиною

В даний час Олександр Гордон завершує роботу над фільмом «Зозуленька», який повинен вийти на екрани в кінці 2013-го – початку 2014-го року.

Особисте життя Олександра Гордона

У житті Олександра Гордона було багато яскравих романів. Перші дві дружини – Марія Бердникова і Катя Гордон, як і він сам, працювали на телебаченні. Після цього наш сьогоднішній герой сім років жив у цивільному шлюбі з грузинською моделлю і актрисою Наною Кікнадзе. Наприкінці 2011-го року телеведучий вразив всіх, розкривши таємницю свого нового шлюбу – з вісімнадцятирічної студенткою Ніною Тригориной.

У травні 2012-го року всіх вразила нова звістка – у Олександра Гордона з’явилася дочка – Олександра. Предметом скандалу став той факт, що дівчинка народилася в результаті нетривалих стосунків з іншою журналісткою Оленою Пашкової. У цей момент ведучий був одружений.

Крім того, в Олександра є також дочка від першої дружини Марії скло & повітряна куля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: