Ім’я: Олександр Голубєв

Дата народження: 2 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 79 кг

Зріст: 182 см

Біографія Олександра Голубєва

Олександр Голубєв – молодий талановитий російський актор. У кіно ним зіграно вже більше сорока ролей. Нерідко це ключові, помітні ролі, які дають можливість акторові повністю розкритися. Олександр продовжує активно зніматися, і незабаром глядачі побачать його в нових кінофільмах і серіалах.

Дитинство і родина Олександра Голубєва

Рідне місто Олександра – Москва. Його мама викладала в школі українську мову і літературу. Учнем Голубєв був вельми посереднім, особливої тяги до знань він не проявляв. Вважаючи школу нудним закладом, Голубєв закінчив її екстерном у чотирнадцять років.

Перші ролі Олександра Голубєва

З тринадцятирічного віку підліток почав працювати в дитячому театрі Наталії Бондарчук, з графіками, репетиціями і гастролями. Треба сказати, незважаючи на раннє захоплення театром, він не бачив у перспективі себе професійним актором. У 1997-му році відбувся дебют юного актора у кіно, він отримав одну з головних ролей в комедійному дитячому детективному серіалі «Котовасия».

Творча біографія актора Олександра Голубєва почалася в театрі

У 2000-му році за наполяганням матері молодий чоловік зробив спробу вступити до ВДІКУ. На подив самого Олександра, він пройшов за конкурсом без особливої праці. Своє вступу майбутній актор назвав випадковим. Голубєв навчався на курсі Віталія Соломіна, який повторно зумів заразити його театром. Тільки потрапивши у ВДІК, Олександр зрозумів, що йому треба ще багато чому навчитися, незважаючи на наявний пристойний стаж роботи в дитячому театрі.

У студентські роки Голубєв почав зніматися в серіалах – це «Одіссея 1989» і «Посмішка Мелометы», де йому дісталися невеликі ролі. Крім цього, починаючий актор підробляв на озвучці, виходив на сцену кількох столичних театрів, де грав невеликі ролі. У випускних виставах курсу «Біда від ніжного серця» та «Аз і Ферт» Олександр так само брав участь, граючи ключові ролі. У «Гамлеті» він відмінно створив на сцені образ Лаерта.

Кращі фільми Олександра Голубєва

У 2004-му році актор з’явився в став досить популярним телесеріалі «Курсанти», де йому довелося працювати разом з Ярославом Бойко, Юрієм Бєляєвим і Андрієм Чадов. У цьому телепроекті Олександр з’явився в одній з головних ролей. Завдяки «Курсантам», молодого актора помітили. Незабаром послідувала його наступна робота в кінокартині «Кремінь» і «ЖАRА». Стала культовою картина «Бумер: Фільм другий» кінорежисера Петра Буслова вийшла на екрани в 2005-му році. Олександр в ній зіграв головну роль. У тому ж 2005-го вийшов ще один фільм з його участю – це «Фарт».

Олександр Голубєв в передачі «Кіно в деталях» Пізніше глядачі побачили актора у кінофільмах «Полювання на піранью», «Ваша честь», «9 місяців». У Сергія Урсуляка він знявся в популярному телесеріалі «Ліквідація», де йому дісталася роль лейтенанта Ліні Тишака. У 2008-му році Голубєв зіграв Колю Спиридонова в кінофільмі «Одного разу в провінції», а в «Дорозі, що веде до щастя» він знову з’явився на екрані в головній ролі, зігравши Михайла.

У 2009-му році Юрій Мороз зняв телесеріал «Брати Карамазови», де Голубєву довелося грати знакову для його кар’єри роль – роль Альоші Карамазова. За неї він був удостоєний такої нагороди, як «Золотий орел». У тому ж році в драмі «Кандагар», яку зняв Андрій Кавун, він зіграв радиста Віктора. Ця роль була відзначена нагородою на кінофестивалі «Сузір’я».

Олександр Голубєв лауреат премії «Золотий орел» В 2010-му році актор отримав запрошення Микити Михалкова зіграти в його картині «Стомлені сонцем 2: Предстояння». Олександр з’явився на екрані в ролі капітана Лысякова.

Театральні роботи Олександра Голубєва

Олександр встигав не тільки зніматися в кіно, але і грати в театрі. Театральний досвід, отриманий ним в дитинстві, не пройшов даремно. Після інституту актор вступив на роботу в МХТ, де виходив на сцену в кількох спектаклях. У декількох з них він грає до сьогоднішнього дня.

В Естонії восени 2013-го року Голубєв разом з Дариною Мороз і Олегом Табаковим представили постановку «Рік, коли я не народився».

Олександр Голубєв в наші дні

Фільмографія актора значна. В останні роки глядачі бачать його в основному в головних ролях. Серед його останніх робіт – ролі в телесеріалах і фільмах «Правила викрадення», «Тихий омут», «Посміхнись, коли зірки плачуть», «Золотий капкан» і багато інших.

У кінофільмі «Що приховує любов» Олександру дісталася роль Георгія Саранського, в невеликому серіалі «Биття серця» він зіграв Володю. У 2011-му році глядачі змогли оцінити його роботу в таких фільмах, як «Ялта-45», «Розплата за кохання», «Чорні вовки». Актор знову отримав запрошення від Андрія Кавуна і знявся в його телесеріалі «Шерлок Холмс». У кінці 2013-го року відбулася прем’єра. Олександр перед глядачами постав у ролі якогось Реда Фіцджеральда. Разом з ним в цьому телесеріалі грали такі популярні актори, як Леонід Ярмольник, Ігор Петренко, Андрій Панін, Єлизавета і Михайло Боярські. У 2014-му році глядачі зможуть знову бачити Голубєва в серіалі «Інквізитор» і в мелодрамі «Василина».

Особисте життя Олександра Голубєва

Олександр Голубєв одружився в 2004-му році. Його обраницею стала Олександра Урсуляк. Молоді люди познайомилися і почали зустрічатися на зйомках кінокартини «Повний вперед!». У шлюбі у пари з’явилися дві дочки – Анастасія, Анна. На жаль, їхній шлюб розпався.

За чутками, причиною розлучення Олександра Голубєва стали зради

Сьогодні Голубєв живе з починаючої актрисою, з якою познайомився на зйомках серіалу «Останні римляни». Знайомі кажуть, що Олександр завжди був надзвичайно велелюбним, це і стало причиною розлучення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: