Ім’я: Олександр Головін

Дата народження: 13 січня 1989 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Брно, Чехословаччина

Діяльність: актор

Вага: 68 кг

Зріст: 173 см

Біографія Олександра Головіна

Дитинство і родина Олександра Головіна

Саша народився в Чехословаччині. Сім’я жила там, коли батько був направлений в цю країну по роботі, за фахом – військовий льотчик. Мама вела домашнє господарство і займалася дітьми. Потім батько вийшов у відставку, сім’я повернулася до Москви. Льотчик у відставці став власником невеликого магазину. Ні батьки, ні інші родичі Саші ніяк не пов’язані зі світом кіно і світом шоу-бізнесу.

Те, що Олександр потрапив у кіно – абсолютна випадковість. Як-то його мама вирішила записати доньку Женю на кастинг, де йшов відбір у модельне агентство. Маленький Сашко умовив її взяти з собою і його. Обидві дитини успішно пройшли кастинг і були прийняті. Там на Олександра звернув увагу Андрій Бєлкін, який викладав в агентстві. Саме він і допоміг йому розкритися в якості актора після того, як помітив акторські здібності дитини.

Перші ролі Олександра Головіна в кіно, фільмографія

У віці десяти років Саша знявся в кліпі Найка Борзова «Три слова». У кіно ж хлопчик виявився тільки через два роки. Він отримав маленьку роль в картині «Бледнолицый брехун». Це був водевіль Віталія Москаленка. Починаючому акторові пощастило попрацювати разом з Катериною Гусєвою, Сергієм Безруковим і Анною Самохіною.

Олександр Головін в серіалі

Після цього фільму хлопчикові запропонували головну роль у «Повелителі калюж». У цій фантастичній казці Саша зіграв Івана. Завдяки даній ролі юного актора помітили і запросили до журналу «Єралаш». Головін прийняв участь у роботі над тринадцятьма випусками.

Незважаючи на те, що хлопчикові було всього одинадцять років, він розумів — зупинятися на досягнутому не можна. Адже було багато прикладів того, як знімалися в дитинстві актори, подорослішавши, ставали незатребуваними. Визнання критиків і глядачів

Самовпевнений вчинок зробив чимале значення на подальшу кар’єру маленького актора. Він, особливо ні на що не сподіваючись, відправився до Олександра Головіна і попросився в популярний на той час мюзикл «Норд-Ост». Дивно, але його відразу взяли в дитячу трупу. Головін співав у перших виставах, де вийшов на сцену в ролі Сані Григор’єва в дитинстві. Після появи хлопчика на сцені, критики заговорили про його талант.

Олександр Головін До чотирнадцяти юний актор продовжував зйомки в «Єралаші» і паралельно грав у ряді серіалів – «Якщо завтра в похід», «Пригоди мага», «невідкладна допомога», «Ангел на дорогах».

Кращі фільми з Олександром Головіним

У п’ятнадцять хлопчик зіграв одну з головних ролей в серіалі «Кадети». Його герой – Михайло Оболенський. Через рік він продовжив роботу в проекті «Кадетство», де зіграв Максима Макарова. Його роль була центральною, і грав він її невимушено і професійно. Серіал ненав’язливо пропагував чоловічу дружбу, відповідальність і патріотизм. Труднощі для Головіна була в тому, що йому довелося грати закоханого молодика, показуючи в кадрі почуття, з якими сам на той момент був не знайомий, йому вони були невідомі. Продовженням «Кадетства» став серіал «Кремлівські курсанти», в якому Головін з’явився лише в середині першого сезону. Глядачі побачили цей проект у 2009-му році.

Артем Терехов та Олександр Головін — Білі коні Паралельно зі зйомками в «Кадетстве» актор працював у мелодрамі «Ви не залишите мене», драмі «Наречена» і комедії «Марфа і її щенята».

Справжнє визнання Головіну принесла роль, зіграна ним у фільмі «Сволоти». Фільм був знятий за повістю Володимира Куніна і розповідав про те, як під час війни готували диверсійні групи, в які входили неповнолітні злочинці. Ця картина в 2007-му була відзначена премією «MTV-Росія», але мала різні відгуки.

Головні дорослі ролі зіграли Андрій Краско, Андрій Панін. До роботи юних акторів не було жодних нарікань. Треба відзначити, що ще на етапі репетицій всі вони заявили, що трюки будуть виконувати самостійно. Всього за три місяці хлопці опанували екстремальних альпінізмом, їх познайомили з бойовою зброєю. Саша зіграв Кота. За цю роль його відзначили нагородою «MTV-Росія» в номінації «Прорив року». Хлопчика почали впізнавати на вулиці, з’явилися шанувальники.

Олександр Головін сьогодні

Саша не тільки знімається, він виходить на сцену Московського незалежного театру і Мінського художнього театру. В інтерв’ю актор каже, що в кіно йому подобається працювати більше, ніж грати у виставах. Це пов’язано з тим, що знімаючись, завжди можна перезняти не вийшов дубль, спробувати щось зіграти інакше, відпочити, якщо потрібно. На сцені ж треба грати без відпочинку, відразу і тільки правильно, а це не завжди просто.

Актор Головін ще не встиг одружитися

Останні роботи Головіна в кінематографі – ролі у фільмах «Ялинки», «Ялинки 2», «Ялинки 3», «12 місяців», «Джентльмени, удачі!», «ЧБ» та ін. Саша вже працював на озвучуванні мультиплікаційних фільмів – «Друк царя Соломона» і «Від гвинта!». Останнім телесеріалом, в якому він знявся в головній ролі, став проект «Громадянин Ніхто», де талановитий актор зіграв персонажа по імені Іван Холодков.

Особисте життя Олександра Головіна

Олександр досі не має диплом жодного театрального ВУЗУ. Як він каже, на це немає часу. Зйомки і гра на сцені не дають йому можливості зайнятися отриманням акторської освіти.

Головін не одружений. Його захоплення – автомобілі. Вперше сівши за кермо, відразу відчув себе природженим гонщиком екстремалом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: