Ім’я: Олександр Феклістов

Дата народження: 7 грудня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор, режисер, сценарист

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Феклістова

Олександр Феклістов – це актор, у фільмографії якого можна без зусиль відшукати величезну кількість чудових ролей. Протягом своєї кар’єри він знімався в комедіях, бойовиках, в драматичних фільмах, а також у кінострічках інших самих різних жанрів. Така багатогранність зробила нашого сьогоднішнього героя популярним і шанованим актором. А разом з тим – головним персонажів нашої нової біографічної статті.

Ранні роки, дитинство і родина Олександра Феклістова

Олександр Феклістов з’явився на світ 7 грудня 1955 року в місті над Невою, який в той період носив назву Ленінград. В дитинстві він був самим звичайним дитиною. І єдиною його характерною межею було лише пристрасне захоплення акторським мистецтвом. Він любив театр і любив кіно. Саме тому мріяти про кар’єру професійного актора наш сьогоднішній герой почав вже дуже і дуже рано.

Батько Олександра був військовим, тому сім’я часто переїздила. А мама працювала в бібліотеці. Незабаром сім’я переїхала до Москви. Хлопчик навчався у школі №773.

Мрії про успішну кар’єру в світі мистецтва привели молодого хлопця в студію відомого актора В’ячеслава Спесивцева. У цьому місці він одночасно навчався і працював. Подібне положення справ зберігалося цілих шість років.

Олександр Феклістов з дитинства мріяв став актором

Залишивши ляльковий театр Спесивцева, наш сьогоднішній герой вирішив відразу влаштуватися на роботу в якій-небудь більш престижний театр. Феклістов оббивав пороги, часто бував на прослуховуваннях, проте скрізь і всюди чув одне і те ж: «Дякуємо, ми вам зателефонуємо». Однак дзвінків після цього, зрозуміло, не було.

Молодий актор повільно втрачав віру в себе, а разом з нею і дорогоцінний час. У підсумку Олександр Феклістов вирішив одразу спробував вступити в якийсь театральний ВУЗ. Але і тут став один за іншим отримувати відмови. В результаті він втратив цілий рік, протягом якого перебивався випадковими заробітками.

Лише в наступну вступну кампанію Олександр Феклістов зумів-таки, нарешті, вступити у Вищий навчальний заклад. Таким стала престижна Школа-студія МХАТ, де молодий актор став займатися на курсі Олега Єфремова. Педагогом з акторської майстерності тут, до речі, був один з найулюбленіших акторів Феклістова – Андрій Мягков. Саме в цей період наш сьогоднішній герой забув всі минулі злигодні і почав думати, що все це доля!

Олександр Феклістов і Людмила Артем’єва — Прохолоди немає Молодий актор був щасливий знаходитися серед визнаних майстрів, а тому на всіх заняттях викладався з особливою ретельністю. Під час навчання у Мхаті Феклістов запам’ятався як один з самих амбітних учнів. Він намагався змінити сам підхід до театральним ролям, а тому дуже скоро став помітною особою у всьому театрі.

Кар’єра актора Олександра Феклістова, театр і фільмографія

Диплом про закінчення Школи-студії МХАТ наш сьогоднішній герой одержав в 1982-му році, після чого відразу ж був прийнятий у Московський художній академічний театр. На місцевій сцені Олександр Феклістов виконав безліч чудових ролей. «Дні Турбіних», «Йдучи, озирнись», «Бал при свічках», «Привиди серед нас», «Пиквинский клуб» — все це далеко не повний список ролей чудового російського актора. Крім того, протягом всієї своєї кар’єри Олександр Феклістов часто грав в антрепризних спектаклях, а також з’являвся на сцені деяких інших театрів. Така багатогранність зробила його помітною особистістю в театральному середовищі. А також принесла йому багато престижні нагороди.

У 1993-му році Олександр став лауреатом премії «Кришталева троянда», яка була вручена йому за роль у виставі «Ніжинський». Після цього він також отримав «Золоту маску» за постановку «Башмачкіна», а потім — премію «Чайка» за роль в «Гамлеті». Крім цього в його колекції є премія імені Смоктуновського, а також деякі інші нагороди.

Не менш яскравою була також і кар’єра Олександра Феклістова у світі кіно. Серед його найкращих робіт, зіграних на різних етапах кар’єри, значаться такі стрічки як «Кохання з привілеями», «Рік собаки», «Підмосковні вечори», «У серпні 44-го», «Впасти вгору», а також деякі інші стрічки. Крім того, велику славу акторові також принесли ролі в різних серіалах. Серед них виділимо телевізійні проекти «Імперія під ударом», «Катя: військова історія», а також три успішного сезону комедійного серіалу «Свати», де наш сьогоднішній герой зіграв разом з Федором Добронравовим, Тетяною Кравченко і Людмилою Артем’євої.

Борис Пастернак «На страсному» — читає Олександр Феклістов Серед кращих екранних робіт талановитої петербурзького актора окремо варто виділити багатосерійний фільм «Чехов і Ко», в рамках якого Олександр Феклістов зумів реалізувати себе не тільки як актор, але і як сценарист і режисер-постановник. Проект отримав досить високі рейтинги. Теплих відгуків удостоїлася також і робота нашого сьогоднішнього героя. Однак, незважаючи на це, більше працювати в якості режисера і сценариста Олександр Васильович не став. Причина такого рішення не відома.

Олександр Феклістов в даний час

В даний час талановитий петербурзький актор продовжує трудитися на ниві російського театрального і кінематографічного мистецтва. Він грає в антрепризних спектаклях, а також часто з’являється на телевізійних екранах.

Олександр Феклістов і Людмила Артем'єва

Серед його найбільш помітних робіт останнього періоду можна назвати фантастичний фільм «Залюднений острів», ліричну драму «Не такий, як усі», а також популярні серіали «Останній з Магикян», «Щоденник доктора Зайцевої», «Ялта-45» і деякі інші проекти. До моменту написання цієї статті останньою роботою в кар’єрі Олександра Феклістова був шостий сезон вже згаданих вище «Сватів». Про нових роботах нашого сьогоднішнього героя поки нічого не відомо.

Особисте життя Олександра Феклістова

Про сімейних відносинах актора відомо порівняно небагато. Феклістов одружений на жінці на ім’я Олена. Дружина Олександра Васильовича працює економістом на російському телебаченні. У нього є три дитини, а також маленька внучка, яку зовсім нещодавно подарувала йому старша дочка. Крім того, у сім’ї є улюблена собака – дворняжка Нюша. За словами рідних актора, в житті він є справжнім інтелігентом. Спілкуватися з ним дуже приємно. Тому навколо Олександр завжди в’ється величезна кількість друзів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: