Ім’я: Олександр Домогаров

Дата народження: 12 липня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Москва

Діяльність: радянський актор театру й кіно

Вага: 82 кг

Зріст: 186 см

Біографія Олександра Домогарова

Батько актора Юрій Львович теж пов’язаний з кіно. До війни він зіграв роль генерала Платова в картині «Суворов». Чоловік пішов На фронт після другого курсу, отримав під Ржевом поранення і був комісований. Після війни працював директором-розпорядником Москонцерту, а потім директором «Росконцерту». У 70-х його перевели на посаду керуючого «СоюзАттракциона». Він організував першу всесвітню виставку атракціонів в Москві в 1971 році. Згодом Юрій Львович завідував Центральним дитячим академічним музичним театром імені М. Сац.

Мама актора Наталія Петрівна до мистецтва жодного стосунку не мала. Вона душі не чула в синах і ті відповідали їй взаємністю. Олександр розповідає, що мама для нього була найкращим другом, і він завжди довіряв їй свої таємниці. В останні роки життя Наталія Петрівна тяжко хворіла. Актор з жалем говорить, що незважаючи на те, що у мами були люблячі діти, вмирала вона практично одна. Сини були дуже зайняті.

У родині, крім Олександра Домогарова, виховували його брата Андрія, який на 10 років старше актора. У 1980 році майбутній актор закінчив середню загальноосвітню та музичну школу. Після цього актор поступив в Театральне училище імені М. Щепкіна. Курс народного артиста СРСР і професора Ст. Коршунова він з успіхом пройшов в 1984 році.< Улюбленець жінок

Після отримання театрального диплома Олександр Домогаров пішов працювати в театр Радянської Армії (ЦТСА), а з 1995 року він числиться актором Театру Імені Моссовета. Там він задіяний у таких виставах, як «Милий друг «Портрет Доріана Грея», «Ніжинський, божевільний Божий клоун», «Мій бідний Марат» та інших.

Перше кіно

У 1984 році Олександр Домогаров дебютував у кіно. Перший досвід талановитого актора, втім, як і наступні, залишилися непоміченими. І не дивно, в основному йому пропонували епізодичні ролі. Приміром, Олександр зіграв Олександра Сумарокова в картині «Михайло Ломоносов», Степу в стрічці «І світло у пітьмі світить», Андрія в фільмі «Хрест Милосердя». Перша серйозна роль припала на 1990 рік. Тоді актор зіграв у соціальній драмі «Роби – раз!». Однак, резонансу у суспільстві ця картина не викликала.

У 1992 році Олександр Домогаров зіграв роль Павла Горіна в культовому фільмі «Гардемарини — III». Це була третя стрічка популярної пригодницької трилогії. Після картини до актора прийшов успіх. Однак, справжня слава і визнання нагнали Домогарова пізніше.

Визнання

У 1997 році глядачі побачили на своїх екранах телесеріал «Графиня де Монсоро». Там Олександр Домогаров виконав роль графа де Бюссі. Шляхетний, хоробрий, красивий – такого не можна було не помітити. Де Бюссі зробив з актора знаменитість. В першу чергу, Домогаров став користуватися популярністю серед представниць прекрасної статі.

Через рік Олександр Домогаров став відомий і за кордоном. Всесвітня популярність прийшла після того, як актор постав перед глядачами в образі українського козака Богуна в польській стрічці «Вогнем і мечем». Фільм був представлений на Канському фестивалі. Ця роль – епохальна та рішення зіграти її Домогаров прийняв спонтанно. Актор свій вибір зробив буквально за один день. В образі козака Домогаров виглядав дуже органічно. Тут допоміг і слов’янський тип і красива зовнішність і «вибухонебезпечний» характер. Всі ріднило Олександра з Богуном.

Зірка вітчизняного кіно

Зараз Олександр Домогаров один з найпопулярніших і найулюбленіших акторів. В отриманні такого статусу допомогли серіалів «Бандитський Петербург», «Марш Турецького» та «Імперія під ударом».

Домогаров завжди грає сильних, мужніх і, що важливо, красивих героїв. При цьому, в яку епоху би він не занурювався, його герої завжди правдиві, природні і реалістичні.

«…хоча фільми з моєю участю вже під 30, мені як і раніше доріг кожен фільм, де посміхнулася доля знятися. Бо це моє життя. Це мої ролі. Це моє кіно», — каже Домогаров про своїх роботах.

Тимчасово вільний

Сьогодні практично в кожному популярному серіалі задіяний Олександр Домогаров. В останні роки він працював над серіалами «Втратили сонце», «Попіл «Фенікса», «Зірка епохи». А ось в багатосерійному фільмі «Темний інстинкт» актор зіграв Дмитра Корсакова, музиканта, якого опікується оперна співачка Марина Звєрєва (цю роль виконала Любов Казарновська).

У 2007 році на екранах з’явився перший вітчизняний блокбастер-фентезі «Вовкодав з роду Сірих Псів». Там акторові довелося зіграти роль Людожера.

«Аксиорикс!»

Актор олександр Домогаров переважно серіальний. Однак, йому не чужі художньо-публіцистичні проекти. У 2006 році йому сподобався сценарій документальної картини «Аксиокс!». Це фільм про патріарха Тихоне і про його відносинах з більшовиками. Актор дав свою згоду на участь в одному ігровому епізоді в картині. Домогаров зіграв слідчого з особливо важливих справ.

Лінія життя. Олександр Домогаров «Мій тато любив повторювати: «Великим буде той чоловік, який напише історію нашої держави». Навряд чи хтось напише її від початку до кінця, але деякі сторінки знати не завадило б. І подумати над ними. Що, наприклад, рухало моїм персонажем? Він же розумів, хто перед ним сидить, і все одно був твердо переконаний у тому, що патріарха Тихона потрібно знищити. Навіщо? Чому? Для мене це загадка», — розповів про свою участь після зйомок Олександр Домогаров.

Особисте життя Олександра Домогарова

Зі своєю першою дружиною Наталією Сагоян актор був знайомий з підліткового віку. Був дачний роман – будинку Сагоян і Домогаровых розташовані в одному селищі.

За чутками, перша дружина була першою жінкою Олександра. Наталя народила акторові сина Дмитра в січні 1985 року. Хлопчик останній раз бачив свого тата в рік, як раз перед розлученням батьків. Батько справно платив аліменти, однак, з сином не зустрічався. У 2008 році Дмитра не стало. Його в столиці збила машина. 23-річний Дмитро Домогаров помер на операційному столі. Актор навіть не проводив сина в останню дорогу, оскільки був на гастролях.

Олександр Домогаров. Сповідь самотнього чоловіка Варто відзначити, що сім’я перестала існувати через нове кохання Олександра. Дружину і маленького сина актор залишив заради Ірини Гуненковой, яка працювала в Театрі Радянської Армії костюмершей. З 1986 року пара почала жити цивільним шлюбом, а через два роки узаконили стосунки. Ірина народила Олександру сина, якого назвали на честь батька.

Через 10 років історія повторилася. На злеті кар’єри у Олександра з’явилася нова любов. Обраницею Домогарова стала Наталія Громушкіна, з якою він познайомився в театрі Моссовета. Туди дівчина, яка молодша актора на 12 років, прийшла працювати після Гітісу. Дружина дізналася про суперницю з газет, які опублікували фотографію Олександра і Наталії, як супутниці актора. Втім, Ірина намагалася зберегти сім’ю. Жінка терпіла навіть тривалі відлучки дружина і той факт, що на людях він називає Наталю дружиною.

З Мариною Александрової

У 2001 році Домогаров попросив у Ірини розлучення. З другим сином Олександр зберіг теплі стосунки. У тому ж році актор узаконив стосунки з Громушкіною. Проте, сімейні узи, за традицією розпалися, у 2005 році.

Розлучення і чергова любов. На цей раз з колегою Мариною Александрової. З нею актор познайомився на зйомках телесеріалу «Зірка епохи». Екранна пристрасть переросла у реальну. Пара постійно сварилася, шукала розради в інших обіймах і мирилася. У цивільному шлюбі актори прожили два роки. Влітку 2007 Александрова поставила хрест на відносинах. Зараз Домогарова так і не вдалося зав’язати міцних відносин.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: