Ім’я: Олександр Демидов

Дата народження: 22 жовтня 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Свердловськ (нині Єкатеринбург)

Діяльність: актор театру і кіно, сценарист

Вага: 82 кг

Зріст: 178 см

Біографія Олександра Демидова

Олександр Демидов – це популярний російський актор, який став знаменитим завдяки участі в прославленому «Квартет І». Разом з цим театральним колективом наш сьогоднішній герой об’їздив десятки міст СНД, а також взяв участь в сотнях виступів, кожне з яких можна, не сумніваючись назвати унікальним.

В даний час Олександр Демидов знімається в кіно і грає на сцені різних театрів. Нові проекти в його житті змінюють один одного з немислимою швидкістю. Але чи варто говорити, що цей талановитий гуморист вже сказав все у своєму житті? Звичайно, немає. Адже наш сьогоднішній герой – це людина, який завжди тримає в рукаві кілька козирів.

Дитинство і родина Олександра Демидова

Майбутній відомий гуморист з’явився на світ у 1970-му році у великому російському місті Свердловськ (нині Єкатеринбург). Сім’я, в якій він зростав, здавалася самої звичайної. Проте домашня ідилія звалилася в один момент.

Олександр Демидов - один із засновників «Квартету І»

Як згадує сам Олександр Демидов, він навіть сам толком не зрозумів, в який конкретно момент його батьки раптом стали рідше розмовляти один з одним і захопилися кожен своїм власним життям. У якийсь момент тріщина, розколола їх сім’ю надвоє стала надто великою, і батьки оголосили маленькому Саші, що розходяться. За спільною домовленістю семирічний хлопчик залишився з матір’ю, однак життя в новій сім’ї не заладилася. Намагаючись налагодити своє власне щастя, жінка практично не приділяла уваги синові. І в якийсь момент Олександр Демидов просто почав почувати себе тягарем.

Він любив свою матір, проте байдужості і байдужості не міг пробачити їй дуже і дуже довго. Через кілька років після розлучення батьків майбутній актор поїхав на літо в Рязань, де жив його батько і бабуся. І з тих пір так і залишився з ними.

Забігаючи трохи наперед, зазначимо, що зі своєю матір’ю Олександр не спілкувався протягом багатьох років, проте, подорослішавши, все-таки зміг пробачити її. В даний час вони бачаться досить часто. Проте в ті далекі роки наш сьогоднішній герой навряд чи міг подумати, що все складеться саме таким чином.

Він ходив у школу, а вечорами гуляв з друзями, як і будь-які інші підлітки. У якийсь момент в його житті з’явилися ще й заняття в театрі. Він регулярно відвідував театральний гурток, який діяв у його рідній школі, і виконував різні ролі в полулюбительских постановках. Саме так — як-то непомітно — акторське мистецтво стало важливою частиною його життя. Закінчивши школу, Олександр почав будувати плани про вступ в театральне училище і зовсім скоро вирішив переїхати до Москви.

Кліп «Вічність» ДЕМИДОBAND У російській столиці він подав документи на естрадний факультет школи-студії ГІТІС, в якій згодом став осягати тонкощі акторського ремесла. Його художнім керівником став відомий актор Володимир Коровін, який вніс значний вклад у формування творчого стилю молодого актора.

Ролі в театрі і кіно, фільмографія Олександра Демидова

Свої перші кінематографічні ролі Олександр Демидов виконав ще в студентські роки. У 1991-му році молодий актор знявся в картині «П’ять викрадених ченців», яка принесла йому досить великий успіх. Згодом наш сьогоднішній герой кілька разів з’являвся в кіно з епізодичними ролями, а вже у 1993-му році став одним з організаторів і творців нині легендарного «Квартету І».

Даний проект став спільним дітищем чотирьох друзів і чотирьох випускників Гітісу – Олександра Демидова, Леоніда Бараца, Каміля Ларіна і Ростислав Хаіт. Саме вони вчотирьох і розробили головну ідею цього театру. У 1993-му році «Квартет» поставив на сцені Гітісу свій перший спектакль – «Це все штампи». Постановка мала великий успіх. Як, втім, і багато інших вистави нині відомого колективу.

Що стосується Олександра Демидова, то він брав участь у створенні вистав разом з іншими його учасниками. Він писав тексти, розробляв сценарії, а також нерідко виконував обов’язки продюсера. Вельми примітним видається також той факт, що на сцені театру свердловський актор грав як чоловічі, так і жіночі ролі.

Олександр Демидов інтерв’ю Тонкий гумор, незвичайний стиль і надзвичайна спостережливість учасників «Квартету І» дуже скоро зробили комедійний проект дуже популярним в Росії. Театральний колектив почав часто гастролювати. Виступів завжди супроводжував успіх. Однак театральні виступи завжди чергувалися в кар’єрі Олександра Демидова з ролями в кіно.

Так, окремо від інших учасників «Квартету» наш сьогоднішній герой знявся у фільмах «Максиміліан», «Гроші», «Пригоди солдата Івана Чонкіна» і деяких інших. Проекти виявилися успішними, але найбільшу популярність акторові все-таки принесли спільні роботи зі старими друзями. Разом з «Квартетом І» він знявся у фільмах «День радіо», «День виборів», «Про що говорять чоловіки», «Про що ще говорять чоловіки». Кожен з цих фільмів став справжнім хітом російського прокату.

Олександр Демидов зараз

В останні роки уже в якості сформованого і популярного актора Олександр Демидов працює над кількома новими проектами. Одним з таких є група «Демидов», разом з якою сьогодні актор часто виступає в якості музичного виконавця. У репертуарі колективу є як пісні самого Олександра, так і спільні композиції.

Олександр Демидов з дружиною

Крім того, наш сьогоднішній герой, як і інші учасники «Квартету І» виступає у рамках проекту «Інший театр», який дозволив відомим гумористам грати серйозні драматичні ролі.

Особисте життя Олександра Демидова

Веселим і відкритим людиною Демидов залишається не тільки в кіно і на театральній сцені, але і в повсякденному житті. Про це у своїх інтерв’ю неодноразово говорили дружина актора Олена і його єдиний син Ігнатій. Розкриваючи тему близьких і рідних людей актора, зазначимо, що у Олександра Сергійовича є також дочка Софія від першого шлюбу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: