Ім’я: Олександр Буйнов

Дата народження: 24 березня 1950 р. (66 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, музикант

Вага: 80 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Буйнова

Папа артиста був військовим льотчиком, а так же майстром з різних видів спорту, а мама – музикант. Крім Олександра в родині виховували ще двох синів.

Російський співак Олександр Буйнов

Мама мріяла, щоб всі діти пішли по її стопах і стали музикантами. Тому всі троє крім звичайної школи, відвідували ще й музичну. Гри на інструментах всіх більше злюбив Олександр. Зломив опір старший Аркадій. Іноді навіть Буйнова-молодшого приковували до ніжці рояля собачим повідцем, щоб той займався музикою.

Маленький хуліган

Сім’я Буйнових жила в районі, де було дуже багато «шпани», у Великому Тішинському провулку. Олександру важко було ходити по двору з папкою для нот, у відпрасованих штанях і беретке, яку постійно одягала мама. Тому, як тільки він виходив з під’їзду, то тут же пхав головний убір в кишеню, а папку під пахву і кулею до друзів-хуліганів в Мерзляковский.

Олександр Буйнов в дитинстві

Тут хлопці веселилися на повну – і вікна били і на стінах писали нецензурщину і навіть іноді балувалися саморобною вибухівкою. Один раз з-за таких витівок Олександр ледь не втратив око. Підлітки зробили карбідне бомбу, але вона чомусь не вибухла. Буйнов пішов в якості розвідника дивитися – чому. І як тільки хлопчик підійшов – вибухівка рвонула. Вміст потрапило в очі і пошкодило сітківку. З тих пір артист почав носити окуляри.

Бурхлива молодість

На початку 60-х років минулого століття Олександр Буйнов закінчив музичну школу. Там він провчився сім років. В цей же час сім’я Буйнових переїхала на вулицю Марії Ульянової.

Ексцентричний і привабливий

І якраз тоді майбутній артист почав свою музичну кар’єру з участі в рок-групах, у той час їх називали вокально-інструментальні ансамблі. У 9–му класі Буйнов з двома однокласниками організували ансамбль «Антианархисты».

Одночасно Олександр захопився хиппованием і став гуляти з приятелями на Пушкінській площі і в пивній «Ямі».

А в 1966 році Буйнов познайомився з Олександром Градський, в той час молодим композитором. Ця зустріч кардинально змінила долю співака. Він пішов зі школи і поїхав на перші гастролі з групою Градського. Буйнов грав на фортепіано. Група отримала назву «Скоморохи». 31 грудня 1971 року Буйнова заарештували за самоволку.

Після була армія. Олександр Буйнов потрапив в інженерні війська на Алтай. Частина розташовувалася в степу, і до найближчого населеного пункту було одинадцять кілометрів. Однак, для молодих солдат це відстань виявилося не перешкодою і вони постійно бігали в село до місцевим дівчатам.

До речі, саме там Буйнов і познайомився зі своєю першою дружиною. Її звали Любов Василівна Вдовіна і їй на момент знайомства було всього 17 років. Пара познайомилася на новорічному вечорі у військовій частині. Як раз в цей новий рік солдатам дозволили запросити дівчат з села. За постійні пригоди до улюбленої Буйнова регулярно карали.

Варто зазначити, що особисте життя Буйнова була досить бурхлива. В середині 70-х років Олександр встиг одружитися вдруге і навіть обзавестись донькою Юлею. Тим не менш, протягом усього шлюбу у співака були постійні гуляння «наліво».

Любовний чотирикутник

Буйнов згадує, як у 25 років закохався у жінку, яка була набагато старше його самого. Втім, вийшов справжній роман з класичним любовним чотирикутником. У обох закоханих були сім’ї. До того ж, обраницею-коханкою артиста була колега.

Подарунок коханій дружині

«Це одночасно дике щастя і нещастя тривало кілька років. У чотирикутнику були її чоловік і моя дружина. Це був, м’яко кажучи, багатосерійний індійський фільм. Емоції, почуття через край, океан любові і сліз. Ми постійно бігали по місту, разом виїжджали на гастролі, щоб побути наодинці. І всі знали, від цього було легко і важко. Це історія, я навмисно вживаю це слово, постому як у мене не було інтрижок, були одні «лав сторі». Я всіх улюблених пам’ятаю і до кожної відчуваю повагу…» , — згадує Олександр Буйнов.

У 1985 році Олександр Буйнов одружився втретє на лікаря-косметолога Олені Рафаїлівні Гутман. Втім, це не завадило в 1987 році обзавестися позашлюбним сином Олексієм. У 1992 році артист закінчив Російську академію театрального мистецтва (тобто ГІТІС) і отримав диплом за спеціальністю «режисер-постановник».

До побачення «Ягуар»

Навесні 1994 року Олександр Буйнов несподівано потрапив відразу у дві неприємні історії. Одна носила кримінальний характер. Артист побачив, як біля будинку намагаються вкрасти його «Ягуар» (кажуть, Буйнову його подарувала фанатка). Співак кинувся слідом за викрадачами, догнав і навіть застрибнув в салон автомобіля. Однак, побачив дуло пістолета і вирішив піти подобру-здорові. Буйнов находу вистрибнув з машини і дивом уникнув пошкоджень.

Що стосується творчості артиста, то колектив «Скоморохи» Буйнов покинув з-за відходу в армію. Після демобілізації співак продовжив займатися музикою, але вже в групі «Аракс». А потім перейшов у колектив «Квіти». З 1973 року по 1989 Олександр грав на клавішних в «Веселих хлопців». Саме вона і принесла артистові всесоюзну славу.

Ансамбль разом з Олександром Буйновим записав не одну пісню-хіт. Крім цього, групи брала участь у різних фестивалях і конкурсах, наприклад «Єреван-81», «Братиславська ліра». У складі «Веселих хлопців» Буйнов записав кілька альбомів: «Любов-величезна країна», «Музичний глобус», «Дружити нам треба», «Дискоклуб-2», «магнітоальбоми Бананові острова», «Хвилиночку». Група не раз була і за кордоном. З гастролями у Німеччині, Словаччині, Чехії, Угорщині, Фінляндії і на Кубі. Сольну кар’єру Олександр Буйнов розпочав у травні 1989 року.

Він став солістом-вокалістом Московського концертного об’єднання «Ера», а через два роки продовжив її в якості артистка компанії «АРС». Ще через пару років Буйнов вже є художнім керівником групи музикантів і балету «Ріо». В цей час в повній мірі і розкривається талант Буйнова в повній мірі. Він виступає і як співак, і як автор пісень і навіть як крежиссер-постановник своїх концертів.

За час своєї сольної кар’єри співак випустив 18 платівок, остання, до речі, під назвою «PRO любов», вийшла в 2011 році.

Олександр Буйнов на відео Спробував Олександр Буйнов себе і в кіно. Правда на його рахунку не багато фільмів: у 1988 році артист дебютував у стрічці «Приморський бульвар», через десять років він знявся в «Старих пісень про головне», навіть зіграв полковника міліції у картині «Хороші і погані» в 2000 році, через рік знявся у телепроекті «Старі пісні про головне. Поскриптум», а в 2007 році на екрани вийшов фільм «І падає сніг» з Олександром Буйновим.

Нагород, премій і звань Буйнова не перерахувати. Олександр є народний артист Російської Федерації та заслуженим артистом Росії.

Буйнов і Ходорковський

У 2005 року Олександр Буйнов відкрито висловив свою позицію щодо судового процесу Ходорковського і підписався під листом На підтримку вироку колишнім керівником «Юкоса». Втім, на початку 2011 року артист заявив, що зараз соромиться свого вчинку.

Олександр Буйнов. Де живе любов «Для мене Ходорковський був — як якийсь невідомий Іванов-Петров-Сидоров, людина зі сторони. Я був далекий і від економічної ситуації, і від політичної. Вважайте, що «живуть на світі дурні». В даному випадку це був я», — зізнається Олександр Буйнов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: