Ім’я: Олександр Бон

Дата народження: 9 липня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Мурманськ

Діяльність: співак, музикант

Вага: 70 кг

Зріст: 180 см

Біографія Олександра Бона

Олександр Бон став відомий всій країні завдяки яскравим виступам на програмі «Голос». На російській естраді він нагадує якийсь європейський персонаж. Виконавець не просто вміє проникливо подати матеріал, але робить це осмислено.

Дитинство і родина Олександра Бондарєва

Рідне місто Олександра – Мурманськ. Його справжнє прізвище – Бондарєв, Бон — сценічний псевдонім. Будучи школярем, Саша записався в музичну школу, де навчався грі на гітарі.

Справжнє прізвище учасника шоу Голос Олександра Бона - Бондарєв

Хлопчик кинув заняття музикою після того, як улюбленого викладача по класу гітари звільнили з музичної школи. Саша перестав грати на гітарі, вирішивши, що буде співати.

Закінчивши школу, він вступив в рідному місті в педагогічний університет, ставши вчителем музики. Деякий час після закінчення навчання випускник викладав.

Початок кар’єри співака Олександра Бона, перші групи та конкурси

Живучи і працюючи в Мурманську, Бон був учасником місцевої музичної групи «Роджер». У її складі на фестивалі «Російська студентська весна — 2008» молодий виконавець став одним з лауреатів.

Через деякий час свої сили в якості виконавця Олександр випробував, беручи участь у фестивалі вокалістів «Злітна смуга». Це участь закінчилося для Бона перемогою.

Невдовзі талановитий виконавець зрозумів, що в Мурманську йому тісно. Бажаючи докорінно змінити життя, він покинув рідне місто і поїхав у Санкт-Петербург. Там Саша став звичайним вуличним музикантом. У 2009-му їм була створена група, яка отримала назву «vMetro». Вона існує по сьогоднішній день, але в іншому складі. У 2014-му році Бон став учасником кавер-групи «LONDON».

Участь Олександра Бона в третьому сезоні «Голосу»

Будучи товариським і відкритою людиною, Бон швидко придбав у новому для себе місті безліч друзів. Завдяки їм Бон став учасникам шоу «Голос-3». Друзі самі відправили анкету для участі Олександра в цьому музичному шоу, коли ще йшов відбір на другий сезон. Так як черга була чималенькою, до Саші в той раз вона не дійшла. У 2014-му році, коли почався відбір учасників на новий сезон, Олександр отримав запрошення з’явитися на кастинг. За словами вокаліста, для нього не існує мети стати знаменитим, не прагне він і до великих грошей. На його думку, для творчості достатньо отримувати задоволення від життя.

На «сліпі» прослуховування Олександр підготував пісню «Je suis malade». Багатьом цей вибір видався дивним. Це досить складна композиція, за виконання якої зазвичай беруться тільки амбітні виконавці. Бон блискуче виконав цю пісню, яку всі знають у виконанні Лари Фабіан. Так само її в свій час співав Серж Лама.

Талановитий молодий виконавець зумів зачепити душу наставників. Вони залишилися під враженням після виступу конкурсанта. Тим не менш, до нього повернулися тільки Діма Білан і Пелагея. Обидва наставника були готові взяти в свою команду цього вокаліста. Олександр ще до початку прослуховування вирішив, що піде в команду того наставника, який повернеться до нього першим. Так як це був Білан – його Бон і вибрав своїм наставником. У «поєдинках» суперником Бона виявився Давид Мгеладзе. За спогадами конкурсанта, йому здавалося, що Білан зробить вибір не на його користь, тому заздалегідь почав готувати прощальну промову. На превеликий свій подив на проекті Діма Білан залишив саме його. З Давидом у Олександра дружні стосунки не склалися, вони занадто різні, з різним темпераментом і менталітетом. Тим не менш, на сьогоднішній день виконавці зідзвонюються. На цьому етапі співак виконав композицію «Я чекав все життя».

У Олександра Бона є дівчина

Дійшовши до «нокаутів», конкурсант зовсім перестав нервувати з приводу того, вилетить він чи ні. Адже дійти до такого високого рівня в шоу Олександр і не мріяв. Завдяки тому, що хвилювання не стало, виконавець зміг повністю розслабитися і повністю викластися на сцені. Вокаліст хотів під час виступу в «нокаути» взяти не дающуюся до цього ноту, однак наставник не оцінив такої ідеї і заборонив Олександру це робити. Так, зовсім не хвилюючись і отримуючи задоволення від виступу, Бон знову пройшов на наступний етап, опинившись у чвертьфіналі. З Олександром в трійці виступали такі конкурсанти, як Григорій Лавыш і Єгор Сесарєв. У виконанні Бона прозвучала кавер-версія композиції Діми Білана «Годинник». Вже зараз можна сказати, що це виконавець з величезним потенціалом, він ще не раз здивує силою свого голосу слухачів, придбає чимало шанувальників.

Особисте життя Олександра Бона

Олександр зустрічається з дівчиною з Санкт-Петербурга. Вона приїхала до Москви, щоб підтримати Олександра. Коли він пройшов «сліпі» прослуховування, дівчина навіть трохи засмутилася, бо розуміла, що їм доведеться на якийсь час розлучитися. Вона працює в Пітері медсестрою міської лікарні.

Олександр Бон всі значущі події свого життя намагається знімати на відеокамеру. Він вважає, що в старості йому буде дуже цікаво переглянути всі ці записи. Навіть виходячи на сцену під час виступів на «Голосі» він продовжує непомітно знімати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: