Ім’я: Олександр Бердніков

Дата народження: 8 квітня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: Гірничо-Алтайськ, СРСР

Діяльність: політик

Вага: 95 кг

Зріст: 178 см

Біографія Олександра Бердникова

Олександр Васильович Бердніков – глава республіки Алтай з 2005 року, член Вищої ради партії «Єдина Росія». Згідно з даними рейтингу, спільно створеного фондом «Петербурзька політика» і аналітичного агентства «Мінченко Консалтинг», губернатору присвоєна оцінка «незадовільно».

Глава Республіки Алтай Олександр Бердніков

Дитинство та юність Олександра Бердникова

Народився Олександр Васильович Бердніков 8 квітня 1953 року в Гірничо-Алтайську, Алтайський край. У зв’язку з ранньою смертю батька, семирічному Олександру довелося покласти на себе чоловічі обов’язки.

Навчальні роки Олександра пройшли в міських школах № 4 та № 6; після отримання середньої освіти він працював на місцевій фабриці. В період з 1971 по 1973 рік Олександр Васильович проходив строкову службу на Сахаліні в прикордонних військах Радянської армії.

Олександр Бердников про армії, Після демобілізації, повернувшись в Гірничо-Алтайськ у званні старшини, юнак влаштувався верстатником на виробництво, де пропрацював з 1973 по 1974 рік. Там же він став бригадиром комсомольсько-молодіжної бригади, після чого отримав направлення на навчання в Ленінградську лісотехнічну академію імені Кірова. Досягнувши 20-річного віку, Олександр увійшов у ряди комуністичної партії, а пізніше поступив на службу в міліцію.

Олександр Бердніков на службі у МВС

У 1974 році Олександр Бердніков вступив на посаду дільничного інспектора ОВС місцевого міськвиконкому; через два роки зайняв посаду старшого інспектора карного розшуку.

Кар'єра Олександра Бердникова почалася в МВС

Закінчивши в 1978 році спецшколи підготовки начальницького складу МВС в Барнаулі, Бердніков зміг зайняти посаду старшого інспектора по особливо важливих справах управління карного розшуку, на якій затримався до 1982 року.

У 1983 році кар’єра Олександра Бердникова продовжилася на посаді глави ОВС Майминского райвиконкому Гірничо-Алтайській автономній області. 1990 рік був позначений переходом на керівну посаду в УВС Гірничо-Алтайського облвиконкому.

Олександр Бердников – міністр внутрішніх справ

У 1993 року 40-річний Олександр Бердніков був призначений міністром внутрішніх справ по Республіці Алтай. З отриманням міністерського портфеля йому було присвоєно звання генерал-майора міліції.

У 1993 Олександру Бердникову було присвоєно звання генерал-майора міліції

Успішна діяльність, зокрема, активну участь у становленні республіки як самостійного суб’єкта федерації, послужила приводом для висунення його кандидатури від партії «Єдність» на губернаторських виборах 2001 року. Однак лише 9,67% відсотків тих, хто проголосував віддали голос Бердникову – він посів шосте місце і не пройшов у другий тур виборів. У 2002 році він був призначений на посаду головного федерального інспектора по Алтайському краю.

Олександр Бердников – глава Республіки Алтай

Замість виборів на пост глави Республіки Алтай, які повинні були пройти в 2005 році, Олександр Бердніков отримав повноваження з ініціативи Володимира Путіна. Це стало можливо завдяки внесенню головою федерації пропозиції по заміні губернаторських виборів на затвердження нових глав регіонів членами госсобрания зі списку запропонованих осіб. Таким чином Олександр Васильович зайняв ввірений йому пост на наступні чотири роки.

Робоча зустріч голови Алтайської Республіки та Володимира Путіна

У 2009 році, після закінчення терміну повноважень, він знову був призначений главою регіону, на цей раз президентом Дмитром Медведєвим. На початку 2010 року розпочався відлік нового 4-річного терміну.

Інавгурація Олександра Бердникова У 2012 році прямі вибори глав регіонів були поновлені; у зв’язку з цим, Олександр Бердников, будучи вже Т.в.о. губернатора, взяв участь у виборах і з більшістю в 50,63 % голосів був обраний на пост глави республіки на 5-річний термін.

Особисте життя Бердникова

Олександр Васильович Берников одружений. Його дружина знаходиться на пенсії, з 2007 року очолює благодійний фонд «Мама». Відомо, що в 2010 році Тетяна Бердникова спровокувала ДТП, яке згодом спробували приховати. Із-за витоку інформації в ЗМІ представникам МВС Республіки Алтай довелося підтвердити оприлюднену інформацію.

На фото: дружина Олександра Бердникова

Син губернатора, Андрій Бердніков, закінчив навчання в школі в 2005 році, рід його занять пресі невідомий. У 2015 році старший онук і тезка Бердникова Олексія, випускник Омського кадетського корпусу і КМС з самбо, добровільно пішов на службу у війська спеціального призначення.

Олександр Бердников проводжає онука в армію

Олександр Бердников сьогодні

Згідно зі звітом про доходи за 2015 рік, Олександр Васильович Бердніков заробив 2,7 млн. рублів, що свідчить про збільшення доходів губернатора на 100 тис. рублів у порівнянні з 2014 роком.

Олександр Бердников про ситуацію в Алтайському краї Під час проведення X з’їзду підприємців глава Республіки Алтай Олександр Бердніков окреслив основні пріоритети розвитку регіону, яких будуть дотримуватися в 2016 році та наступних роках. У тексті послання під назвою «Інвестиційний клімат та інвестиційна політика Республіки Алтай» мова йшла про ті завдання і виклики сучасності, з якими зіткнувся уряд і бізнес-товариство. Було оголошено низку заходів щодо створення сприятливих умов для бізнесу, зокрема, прийняття законопроектів щодо зниження податкового навантаження.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: