Ім’я: Олександр Арсентьев

Дата народження: 31 жовтня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Тольятті, Самарська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 80 кг

Зріст: 187 см

Біографія Олександра Арсентьєва

Дитинство і родина Олександра Арсентьєва

Саша народився в Тольятті. Коли він ходив в дитячий сад, хотів придумати, на якого ж героя стати схожим. Тоді вийшов фільм про трьох мушкетерів. Ще не знаючи суті картини, він хотів стати кардиналом, лише потім що той ходив весь у чорному. Коли ж він побачив весь фільм, то зрозумів, що «крутіше» д’артаньяна нікого немає, і захотів бути схожим на нього.

Дід Олександра був льотчиком-винищувачем, хлопчик хотів стати таким же, як дід, але здоров’я у нього не було таким міцним, як у його героїчного дідуся. З-за цього про мрію стати льотчиком довелося забути. Ще одним дитячим бажанням було стати єгерем. Олександр разом з дідом не раз їздив на полювання. Вони сідали на коней, брали собак і з рушницями відправлялися на зайців.

Актор Олександр Арсентьев - зірка мюзиклу Чікаго

Сашко дуже любив дивитися фільми. Мама часто набувала для нього абонемент в кінотеатр, і він ходив туди на всі фільми підряд, іноді дивився одне і те ж по кілька разів. Частенько з-за чергового сеансу в кінотеатрі він пропускав шкільні заняття. Більше всього хлопцеві не подобалися фільми про героїчні подвиги, спасіння, стрільби. Сашу такі сюжети приводили в захват.

У шкільних постановках Арсентьев завжди брав участь, причому робив це дуже захоплено, проте сприймав гру на сцені виключно як хобі.

Юність майбутнього актора: Арсеньєв був електромеханіком

Після школи він збирався поступити в Самарський Університет на факультет філології, але провалився. Молодий чоловік здав документи в ПТУ, де отримав професію електромеханіка.

Далі була служба в армії. Відслуживши, він поступив на «АвтоВаз», де в його обов’язки входив ремонт холодильного обладнання. Саша працював, а сам роздумував над тим, ким йому стати, яку професію опанувати, щоб добре заробляти. Поміркувавши, він вирішив, що немає нічого більш прибуткового, як бути юристом. Зробивши вибір, почав готуватися до вступу на юридичний.

Півроку він студіював літературу та підручники. Однак на ділі все сталося інакше. За компанію він записався на театральні курси і вступив до театральної студії «Колесо». Олександр рік там провчився, по-справжньому захопився акторською грою і поїхав до Москви, щоб там оволодіти професією.

Арсентьєв поступала відразу в кілька театральних Вузів, але зупинився все ж на школі-студії МХАТ, хоча на той момент його вже взяли в ГІТІС на курс Марка Захарова. Забравши звідти документи, майбутній актор приніс їх у МХАТ. При надходженні він зумів здивувати комісію не байкою або уривок з прози, а скоромовкою і на одному диханні розказаної біографією. В ній не було нічого видатного, але те, як він це зробив – на одній ноті, викликало посмішки і сміх. Його зарахували, причому він потрапив на курс до самого Олегу Єфремову.

Олександр Арсентьев. Інститут благородних дівиць. Єфремова Арсентьев вважає геніальним викладачем і актором, каже, що йому пощастило вчитися у нього акторської майстерності. Олександр чудово пародіював його, але той, володіючи прекрасним почуттям гумору, прощав учневі цю зухвалість.

Початок акторської кар’єри Олександра Арсентьєва: театр

Ставши дипломованим актором, Арсентьев вступив в трупу Мхату. Його дебютним виставою там були «Маленькі трагедії», а дебютною роллю – роль Альберта. Він грав у «Бурі», «Ундину», в «Бісах».

Його чудова гра була помічена режисерами, і в 2001-му він отримав запрошення в театр імені Пушкіна. Там він взяв участь у цікавих постановках: «Кличте Печоріним», «Острів скарбів», «Безприданниця», «Ромео і Джульєтта».

В Пушкінському театрі Олександр зіграв головну роль у виставі «Босоніж по парку». Це була роль адвоката, який сліпо вірить своїй дружині, любить її і готовий виконувати всі забаганки.

Ювілейний вечір Марка Захарова. Олександр Арсентьев Арсентьев – характерний актор, часто грає в комедіях. Він вважає, що акторові простіше зіграти негативного героя, позитивних персонажів завжди грати не просто через відсутність поганих якостей.

Фільмографія Олександра Арсентьєва

Гарного стрункого молодого актора не могли не помітити кінорежисери. Він часто грає героїв-коханців, красенів. Вперше він знімався в 1998-му. Це була одна з серій «Чехов і До». Далі послідував цілий ряд невеликих ролей. Славу йому принесла роль графа Д Арні в картині «Ад’ютанти любові».

Молодий красень відразу підкорив серця багатьох жінок. Така роль для актора-початківця була справжньою удачею. Цей персонаж був і залишається для Олександра надзвичайно цікавим. Він не вважає свого героя негативним персонажем. Його шпигунові, як і багатьом людям у звичайному житті, доводиться протягом дня грати багато ролей. Його Д Арні змушений долати зустрічаються в його житті перешкоди, щоб продовжувати свій шлях.

В «Інституті благородних дівиць» Олександру дісталася роль красеня Воронцова. Він вважає, що таких нудотно-позитивних героїв у реальному житті не буває, але визнає, що в кіно подібні герої мають право на існування, так як і дорослі хочуть вірити в казку і її бачити на екранах.

Актор Олександр Арсентьев - зірка мюзиклу Чікаго

Актор знімається постійно, з’являючись то в одній кінокартині, то в інший. Його гру можна бачити в «Любові за розкладом», «Цікавою Варварі», «Новорічної дружині» та ін. Олександр працював разом з такими акторами, як Олена Яковлєва, Віталій Хаєв, Дарина Волга, Ілля Соколовський та інші.

У Арсентьєва є досвід зйомок у французькій стрічці «Дві Жизелі». Для роботи в цій картині йому довелося вивчити дванадцять сторінок тексту французькою мовою всього за три дні. Тепер у нього є мрія вивчити цю мову, як тільки з’явиться така можливість.

Арсентьєв сьогодні

На сьогоднішній день Олександр Арсентьев – один з найулюбленіших і найбільш затребуваних акторів. Кожен рік на екрани виходить по кілька картин з його участю. Він вважає себе більше театральним актором. Однак не всі ролі вдається грати на сцені. У цьому випадку втілити мрію можна граючи ролі в кіно, спробувавши себе в іншому жанрі, в якомусь іншому амплуа.

Особисте життя Олександра Арсентьєва

Актор одружений на Ганні Гарновой. Вона теж актриса, яка працює в театрі Моссовета. Те, що вони обидва актори, на думку Арсентьєва, їх тільки зближує. Вони можуть обговорювати багато професійні питання, ходити на вистави один одного.

Олександр колекціонує пивні кухлі. Часто буваючи на гастролях, завжди намагається поповнити колекцію. У актора практично не залишається часу на відпочинок, він постійно грає або знімається. Тому, коли видається вихідний, проводить його вдома, займаючись якимись домашніми справами, іноді готує щось смачне для дружини.

У Арсентьєва багато прихильниць. Вони, за словами Олександра, все дуже інтелігентні, виховані жінки і дівчата. Натовпами за ним вони не бігають, ведуть себе культурно, часто приходять на вистави актора, і він багатьох з них знає в обличчя. Вони дарують квіти, подарунки. Арсентьєв каже, що йому приємно увагу шанувальниць його творчості, він завжди готовий дати автограф тим, хто чекає його після виступів. Головне, що все це відбувається без фанатизму.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: