Ім’я: Олег Тиньков

Дата народження: 25 грудня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Ленінськ-Кузнецький, Кемеровської обл.

Діяльність: підприємець

Вага: 76 кг

Зріст: 178 см

Олег Тиньков

Олег Тиньков – це успішний бізнесмен, якого вже давно по праву називають одним з найталановитіших і заможних людей Росії. Його ім’я часто з’являється в списках журналу Forbes, який також неодноразово називав нашого сьогоднішнього героя одним з найбільш ексцентричних бізнесменів СНД. Але хто ж він насправді – геній або звичайний дивак? Розібратися в цьому ми постараємося сьогодні разом з вами.

Ранні роки, дитинство і родина Олега Тинькова

Олег Юрійович Тиньков з’явився на світ 25 грудня 1967 року в радянському промисловому місті Ленінськ-Кузнецький (Кемеровська область). Більшість з його родичів працювали в якості шахтарів, однак сам Олег вирішив обрати для себе дещо іншу дорогу в житті.

Вже в ранньому віці він почав цікавитися комерцією і різними схемами заробітку. Після закінчення середньої школи наш сьогоднішній герой вирушив на службу в прикордонні війська, а після демобілізації поїхав до Санкт-Петербурга, де незабаром поступив в місцевий державний гірничий інститут. Вельми примітно, що вже в цей період серед його друзів і знайомих були суцільно підприємці та комерсанти. Так, зокрема, серед його однокурсників числилися засновники відомих у Росії торговельних мереж – Андрій Рогачов («Пятерочка»), Олег Жеребців («Стрічка»), а також Олег Леонов («Діксі»).

Бізнесмен Олег Тиньков успішний у всьому

У студентські роки одним з улюблених захоплень Тинькова був шосейний велоспорт. У цьому виді спорту підприємець досяг чималих успіхів, однак основні його успіхи були пов’язані все-таки з комерційною діяльністю, займатися якою Олег Юрійович став уже в інститутські роки.

Секрети бізнесу Олега Тинькова

У Санкт-Петербурзькому державному гірничому інституті наш сьогоднішній герой провчився лише три курси. Причиною відходу з Вузу стала вдало формована комерційна діяльність. Так, зокрема, вже у 1992-му році Тиньков зумів відкрити власну торгову компанію, яка займалася торгівлею сінгапурської електронікою.

Дещо пізніше у Санкт-Петербурзі з’явилася також роздрібна мережа з продажу побутової техніки «Техношок», яка була створена Олегом Юрійовичем. Ще через деякий час до неї додалася також мережа магазинів, що реалізують продукцію музичного профілю («МиѕісШок»), а також звукозаписна компанія «Шоу-Рекордз», відома завдяки співпраці з Сергієм Шнуровим і групою «Цеглини».

Один день Олега Тинькова Комерційна імперія Олега Тинькова швидко зростала, однак у своєму первозданному вигляді проіснувала все ж порівняно недовго – близько п’яти років. У 1997-му році наш сьогоднішній герой успішно продав, компанії, що належать йому і почав займатися новими проектами. Одним з таких стала фірма з виробництва пельменів, що випускалися під маркою «Дарина».

Згодом цей бренд також приніс Олегу Тинькова чималий успіх, проте з плином часу все ж таки «обросла» чималими боргами і був проданий іншому російському бізнесменові Роману Абрамовичу. За повідомленнями ЗМІ, сума операції склала 21 мільйон доларів, з яких на погашення заборгованостей пішло близько семи мільйонів.

Займаючись продажем компанії, Олег Тиньков на деякий час виїхав до США, де знову почав займатися своєю освітою. У 2000-му році він пройшов піврічні бізнес-курси Diploma Marketing Program в Каліфорнійському Університеті.

Після цього наш сьогоднішній герой на деякий час випав з поля зору російських та європейських ЗМІ, однак згодом знову з’явився у світі бізнесу з новим проектом – пивоварною компанією «Тінькофф». Трохи пізніше до цього також додалася однойменна мережа ресторанів, відмінною рисою яких була наявність власних пивоварень. Продукція пивної компанії реалізовувалася як у Росії, так і в США. У період максимального розквіту ресторанна мережа включала в себе ресторани, розташовані в дев’яти російських містах.

Олег Тиньков: «Я не буду продавати банк!» Комерційний продукт Тинькова користувався великим успіхом і прославився завдяки досить ексцентричною рекламної компанії. Зокрема, добре відомий слоган «Горілка без пива – гроші на вітер», який широко

використовувався маркетинговим відділом пивоварної компанії. Підприємству супроводжував успіх, однак згодом російський підприємець все-таки знову продав створений бізнес. У 2005-му році тридцять, а потім залишилися сімдесят відсотків акцій фірми були продані шведському фонду Mint Capital. Сума угоди, за офіційною інформацією, склала 200 мільйонів доларів.

Олег Тиньков в банківському бізнесі

Після продажу колишнього підприємства Олег Тиньков почав займатися банківським бізнесом в рамках створеного ним банку «Тінькофф. Кредитні системи». Через деякий час російський підприємець створив в Італії велосипедну команду Tinkoff Credit Systems, яка, однак, згодом змінила спонсора і, переїхавши в Росію, і стала називатися «Катюша».

Через деякий час Олег Тиньков став генеральним спонсором інший велокоманди – Tinkoff – Saxo, яка перед цим кілька разів змінювала назви. В даному контексті варто зазначити, що велоспорт і донині є одним з головних захоплень в житті підприємця.

Бізнесмен Олег Тиньков з дружиною Риной

Що ж стосується бізнесу, то в цьому плані справи Олега Тинькова також складаються досить гладко. Його банк процвітає. За даними ряду авторитетних джерел, бізнес нашого сьогоднішнього героя оцінюється в 1 мільярд доларів. В структуру компанії крім банківського сектора також входить авіакомпанія Tinkoff Airlines, яка була утворена в середині 2013-го року.

В останні роки крім бізнесу Олег Тиньков займається написанням книг, а також створенням власної інтернет-програми «Бізнес-секрети з Олегом Тіньковим». Так чи інакше, обидва даних виду творчості стосуються різних аспектів ведення комерційної діяльності і будуються на радах по веденню бізнесу. Станом на 2013-й роки стан нашого сьогоднішнього героя з усіма активами оцінюється в 1,8 мільярда доларів.

Особисте життя Олега Тинькова

Олег Тиньков одружений. Його дружину звуть Ріна. У пари є троє дітей – сини Роман і Павло, а також старша донька Дарина.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: