Ім’я: Олег Штефанко

Дата народження: 7 вересня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Торез, Україна

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 183 см

Біографія Олега Штефанко

Олега Штефанко – актор театру і кіно, відомий глядачеві за роботами в серіалах «Група «Зета»», «Лісник» та епізодичними ролями в деяких зарубіжних фільмах.

Актор Олег Штефанко

Дитинство Олега Штефанко

Олег народився в невеликому місті Торез, який знаходиться недалеко від Донецька. Він навчався в школі номер сімнадцять. З молодших класів Олег займався спортом. Став майстром спорту з бойовим мистецтвам і з плавання.

Олег Штефанко молодості

Вже з дипломом на руках з рідного містечка Штефанко відправився до Москви і став студентом Щепкінського училища. Це було в 1976-му році.

Початок кар’єри актора Олега Штефанко, початок фільмографії

Другокурсник Штефанко був задіяний в декількох постановках Малого театру, і як тільки закінчив навчання, одразу став працювати, будучи зарахованим в трупу. Приблизно в ті ж роки він почав зніматися в кіно, де відразу сподобався режисерам, його часто запрошували, не дивлячись на те, що свою кар’єру Штефанко як актор тільки починав. До 1985-го року він встиг знятися в дванадцяти картинах, серед яких «Опудало», «Битва за Москву», «Бідна Маша», «Діти капітана Гранта» та інші.

Олег Штефанко у фільмі «Бідна Маша» (1981).

Прослуживши два роки в армії, будучи вже відбулися актором, Олег повернувся в рідний театр і продовжив там працювати, паралельно знімаючись в кінофільмах. У Малому він грав у більш ніж десяти виставах: «Агонія», «Берег», «Сірано де Бержерак» і ін

З настанням складних для багатьох акторів дев’яностих років, коли багато хто з них виявилися просто без роботи і якоїсь надії, Олег прийняв рішення виїхати до США.

Життя Олега Штефанко в Нью-Йорку

Приїхавши в Америку не знаючи ні країни, ні мови, Штефанко довелося нелегко. Він змінив декілька місць робіт, починаючи від офіціанта, закінчуючи водієм таксі і охоронцем. Щоб якось заробити, він пробував себе в модельному бізнесі, грав у невеликих виставах міського театру, знімався в малобюджетних кінострічках та студентських фільмах.

У той час, коли він працював офіціантом в одному з ресторанів, там його впізнали зайшли повечеряти актори – Олег Видів і Савелій Крамаров. Вони й порадили Олегу їхати в Лос-Анджелес і пробувати продовжити кінокар’єру там.

Штефанко в Лос-Анджелесі

Актор послухався ради і, приїхавши в Лос-Анджелес, продовжив освіту в «L. A. Actors Circle Theater School». До цього часу він вже отримав американське громадянство. Щоб його прізвище виголошувалася американцями без праці, він трохи змінив її на Oleg Stefan.

колекція фотографій Олега Штефанко Першими його ролями, зіграними в Лос-Анджелесі, були ролі в малобюджетних картинах. Важливим для нього стало знайомство з Робертом Де Ніро. У 2004-му він знявся у фільмі «Зрадлива спокуса». Через два роки картина вийшла на екрани і мала успіх, Штефанко ж став зіркою.

Олег Штефанко в даний час

Актор знову став отримувати запрошення на зйомки в Росії з 2003-го року. Першим фільмом став «Батьківщина кличе». У Сергія Федотова він зіграв в картині «Панове офіцери». Фактурний актор виявився затребуваний в російському кінематографі. Частіше він грає мужніх і сильних чоловіків. Однак Штефанко може створювати образи не тільки «крутих» хлопців, режисери використовують і інші грані його таланту. У драмі «Подвійне прізвище» він це довів.

Штефанко зіграв так само в «Здивуй мене» і в «Битві за космос». Одна з його останніх робіт – зйомки в «Морських дияволах».

Олег Штефанко: Актор – жорстока професія Зйомки в Росії займають у Олега багато часу. Протягом року він проводить на зйомках в рідній країні до семи місяців. В Америці актор продовжує працювати в телевізійних проектах і знімається в Голівуді. Однією з його важливих в останній час робіт став фільм «Нічого особистого», де разом з ним знімалися Клайв Оуен і Джулія Робертс.

Особисте життя Олега Штефанко

Зі своєю дружиною Ларисою Олег познайомився в Москві, просто побачив її на вулиці і підійшов. Як згадує актор, це не була любов з першого погляду, почуття прийшли пізніше. Зараз він ставиться до неї цінніше, ніж у молодості, цінуючи за терпіння і мудрість.

Вона – філолог, до театру й кіно не має зовсім ніякого відношення. У сім’ї двоє дітей – дівчинка і хлопчик. Актор вважає, що саме мама повинна приділяти дітям більше часу, читаючи і укладаючи спати, цілуючи перед сном. Він каже, що якщо і чоловік і дружина з акторської середовища, нормальної сім’ї у них не вийде.

Актор Олег Штефанко з дружиною і сином

Сімейних традицій у родині Штефанко немає, так як це практично неможливо через непередбачуваність професію глави сім’ї. Але ось Новий Рік завжди він зустрічає з сім’єю. Ялинка, гості, накритий стіл – все це обов’язково. Актор любить виїжджати з дітьми і дружиною в гори на п’ять-сім днів, добре, якщо збирається велика компанія. Там вони веселяться, паряться, катаються на лижах.

Актор віддає перевагу активний відпочинок. Його будинок – всього в півтора кілометрах від океану, тому не складно з родиною провести там кілька годин. З сином вони грають в баскетбол або відправляються в гори, де Олег катається на лижах, а Джон (син) – на сноуборді.

Дочка актора Христина вже доросла дівчина, вона живе окремо, навчається на медика. Син серйозно займається тенісом, успішно бере участь в турнірах. У Штефанко простора квартира в Америці, є квартира в Москві. У планах – придбання будинку, але з-за кризи і необхідності оплачувати навчання дочки, ці плани трохи відсунулися на другий план. Як каже Олег Степанович, треба вміти цінувати і радіти тому, що маєш зараз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: