Ім’я: Олег Рой

Дата народження: 12 жовтня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Магнітогорськ

Діяльність: письменник

Вага: 85 кг

Зріст: 177 см

Біографія Олега Роя

Дитинство Олега Роя

Олег Резепкин (псевдонім – Олег Рой), майбутній відомий сценарист і письменник, народився в 1965 році, 12 жовтня, у Російської Федерації в місті Магнітогорськ. По завершенню педагогічного інституту пропрацював у школі-інтернаті директором кілька років. Після чого прийняв рішення переїхати до Швейцарії.

Старт творчої кар’єри Олега Роя в Швейцарії

Олег Рой прожив за межами Росії трохи більше десятиліття. Саме на цей час припадає і початок його творчої кар’єри письменника.

Назва дебютного роману було «Дзеркало». Але для пострадянських читачів він був піднесений як «Амальгама щастя» в 2008 році. Вже після цієї книги він став відомим у книжкових колах.

За період до 2007 року письменником були написані ще ряд романів. У цей же період почали публікувати і в перекладах завдяки «Берлінському книжкового дому». Частина з них згодом увійшли до числа бестселерів в таких країнах, як Швейцарія, Англія, Франція, Німеччина, Італія.

Книги Олега Роя зараз дуже популярні в Росії

У період проживання у Швейцарії Олег крім написання книжок займався ще й давнім хобі – чорно-білою фотографією. Саме там побачили світ 2 книги з цим видом творчості.

2004 рік ознаменувався випуском його перших творів для дитячої аудиторії. Тоді були опубліковані «Пригоди Лешика на острові мрії», а також «Пригоди Лешика на острові страху». У 2005 році в якості їх продовження з’явилася «Казка про Лешика».

Зліт кар’єри Олега Роя

З 2007 року починаючи його романи почали виходити дуже часто. Першою в цьому списку книга «Світ над прірвою», слідом за якою вийшла і «Чоловік, дружина, коханка». А трохи пізніше вийшов бестселер, екранізований кінокомпанією RWS у вигляді восьмисерійного фільму, – «Посмішка чорного кота». 2008 рік ознаменувався появою його книг «Капкан подружнього свободи» і «Будинок без виходу». За другою у 2009 році Фелікс Герчиков відзняв чотирисерійний фільм.

Олег Рой – «Кругом брехня» Починаючи з 2009 року книги Олега Роя стали виходити один за одним. В той період була видана «Безглузда звичка жити», за якою зараз йдуть зйомки нового фільму. Також побачили світ книги «Відображення» (друга назва – «Обнятися, щоб вціліти»), «Барселонська галерея», «Украдене щастя» і «Едельвейси для Єви».

2010 рік став роком відкриття таких творів Олега Роя, як «Банкрутство уявних цінностей», «Чоловік у вікні навпроти», «Пасинки долі», «Галерея «Максим», «В мережах інтриг» і «Сценарій власних помилок». У «Галереї «Максим» зараз проходять зйомки нового восьмисерійного серіалу. Крім того, вийшло і твір для дитячої аудиторії – «Слід ангела».

Повернення в Росію, Олег Рой сьогодні

У 2008 році Олег Рой прийняв рішення повернутися в Росію. У Швейцарії він прожив трохи більше 10 років, і саме там відбулося його поступове становлення як письменника.

Після приїзду письменник став проживати в столиці. Майже відразу йому вдалося вирватися у провідні письменники видавництва «Ексмо», де продовжилася публікація його романів.

Олег Рой про стосунки письменників і видавців У 2011 році світ побачили такі його книги, як «Павутина брехні», «Далеко від раю» і у співавторстві з Діаною Машковою «Він & Вона». Також вийшла дилогія «Пастка», що складається з «Пастки для закоханих» і «Пастки для вершителя доль», і 2 книги із серії його порад по сімейному щастю. Крім того, продовжив Олег і творити для дитячої аудиторії. На цей раз з’явилася трилогія «Хранителі», куди увійшли «Повелитель книг», а також «Загадки Атлантиди» і «Ловці драконів».

У 2012 з’явилися в друку такі романи, як «Гра без правил», «Спокута», «Таємниця», «Шаль» і збірник «Ковзний мандрівник». Також у серії «Джинглики» вийшло твір «Другий поверх».

2013 рік відзначився також низкою нових книг. Вийшли «Леді-кішка», «Слід ангела», «Старьевщица» і «Той, хто стоїть за плечем».

Благодійна діяльність Олега Роя

Письменник багато років бере участь у благодійності. У нього під патронатом знаходяться 3 сім’ї, які мають важкохворих дітей. Також Олег Рой обирався віце-президентом Спілки інвалідів Росії.

Нагороди Олега Роя

На сьогодні у Олега Юрійовича є кілька літературних нагород. Але найбільш цінною з них можна назвати «Золотий лицарський хрест доблесті і честі» за вироблений уже внесок у благодійність та літературу.

Особисте Життя Олега Роя

На сьогодні Олег Юрійович двічі розлучений. Від обох дружин у нього було троє дітей. Але старший з них, Женя, загинув при нещасному випадку в 2008 році.

Письменник Олег Рой зараз другий раз одружений

Олег Рой – один з найбільш успішних російських письменників на сьогодні. Навряд чи ще багато можуть сказати про входження не тільки в Союз письменників Росії, але і в аналогічну європейську організацію. Він входить в топ-10 найпопулярніших письменників Росії і в топ-100 кращих європейських сучасних письменників.

Але навіть купаючись у славі він залишився простим російським людиною, якій абсолютно не чуже співчуття і який бачить проблеми в навколишньому світі, його участь у благодійності кращий показник в сьогоднішньому світі, де така діяльність в Росії поки ще не занадто популярна в порівнянні з Заходом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: