Ім’я: Олег Поляков

Дата народження: 6 липня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Туймази, Республіка Башкортостан

Діяльність: бізнесмен, керівник

Вага: 82 кг

Зріст: 187 см

Біографія Олега Полякова

Олег Володимирович Поляків – успішний бізнесмен, керівник, засновник мережі медичних лабораторій «Медиалаб», член Президії спортивної Федерації з киокусинкай Республіки Башкортостан. Одружений, виховує доньку.

Бізнесмен Олег Володимирович Поляков

Олег Поляков народився в сім’ї робітників в 1977 році. Місцем народження є місто Туймази, Республіка Башкортостан. Батько працював на заводі, а мати – бухгалтером в дитячому соду. До 1994 року Олег Поляків жив у Туймази, ходив в загальноосвітню школу №7.

Олег Поляків закінчив університет економіки і сервісу в Уфі

Після закінчення школи Поляків вступив у Уфимський державний технологічний інститут сервісу. Там він навчався на економічному факультеті і отримав диплом менеджера в соцсфері.

Кар’єра

Протягом своєї тривалої та успішної кар’єри Олег Поляків обіймав різні керівні посади – він був керівником підприємств, що працювали у нафтової, будівельної та соціальній сферах. На цьому терені чудові організаторські здібності Поляка сприяли успіху компаній.

Під керівництвом Олега Полякова реалізовано багато важливі проекти Уфи

Під керівництвом Олега Володимировича Полякова були реалізовані багато великі проекти в місті Уфі і на території Башкирії.

Одним із перших успішних проектів Полякова стало будівництво ряду об’єктів в Уфі. Компанія «Геомассив-Урал», у створенні якої важливу роль відіграв Олег Володимирович, зводила залізничний вокзал у столиці Башкирії, Монумент Дружби, а також будувала іподром «Акбузат».

Іподром «Акбузат» став окрасою Уфи

Успішним у всіх сенсах став проект Олега Полякова щодо створення мережі медичних лабораторій на території Башкирії. У 2008 році він виступив ініціатором та засновником створення мережі «Медиалаб». Тоді з допомогою власних коштів Поляків закупив високоякісне діагностичне устаткування в європейських країнах.

«Медиалаб» - один з успішних проектів Полякова

Для роботи на сучасній техніці були найняті провідні медичні фахівці. Поєднання висококваліфікованих кадрів і першокласного обладнання сприяло перетворенню «Медиалаб» в одного з лідерів свого сегменту ринку. Сьогодні лабораторії цієї марки вважаються кращими в регіоні.

Медичними послугами мережі користуються тисячі жителів Уфи і інших міст Башкирії. За допомогою медичних досліджень проводиться діагностика здоров’я, на ранній стадії виявляються захворювання, що сприяє більш якісному та своєчасному лікуванню.

Далі Олег Поляків зайнявся розвитком одного з найвідоміших підприємств Башкирії «Уфимкабель». Цей завод був створений ще у часи Великої Вітчизняної війни. Однак в останні роки перед тим, як його очолив Поляків, підприємство переживала непрості часи. Сам Олег Володимирович згадує, що на заводі використовувалося застаріле обладнання, а організація функціонувала лише за рахунок ентузіазму співробітників.

Олег Поляків за 2 роки збільшив прибуток підприємства в 2,5 рази

Тим не менш, пропрацювавши в «Уфимкабеле» з 2011 по 2013 роки, Полякову вдалося не тільки повністю модернізувати виробництво, але і досягти високих показників. При ньому виручка заводу зросла приблизно в 2,5 рази, була піднята зарплата співробітників. Також Поляків виступив ініціатором створення нового запатентованого кабелю, який і став каталізатором економічного розвитку підприємства.

Громадська діяльність і меценатство

Будучи успішним людиною, Олег Поляків знаходить час для благодійної і громадської діяльності. Він входить до складу Опікунської ради Фонду підтримки та розвитку науки Башкирії. Будучи членом ради, Олег Володимирович Поляків спонсорує шкільний конкурс «Ш. У. СТОР.І.До». В рамках даного конкурсу учні башкирських шкіл змагаються у будівництві різноманітних конструкцій.

Олег Поляків прихильник здорового способу життя

Велику увагу Олег Поляків приділяє розвитку спорту в Башкирії. З дитинства він активно займався спортом і тепер пропагує здоровий спосіб життя серед молоді. Поляків є членом Президії спортивної Федерації з киокусинкай (IKO). Бізнесмен надає фінансову допомогу, необхідну для проведення змагань та відправлення спортсменів на міжнародні турніри. Також він вносить свій внесок у розвиток дитячого спорту в республіці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: