Ім’я: Олег Погудін

Дата народження: 22 грудня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград

Діяльність: камерний співак, музикант, педагог

Біографія Олега Погудина

Олег Погудін – талановитий російський співак і музикант, якого заслужено називають «срібним голосом Росії». Його «розпізнавальний знак» – унікальний тембр, дивовижні вокальні дані і неймовірну різноманітність репертуару.

Маестро Олег Євгенович Погудін

З 11 років він вже активно виступав на великих сценах в якості вокаліста хору Ленінградського радіо. Ставши популярним артистом, Олег випустив кілька альбомів, у тому числі ті, які стали абсолютними хітами платівки «Зірка Кохання», «Жайворонок», «Романс» і «Любов і розлука». Олега неодноразово нагороджували престижними званнями та титулами, а в 2015 році він став Народним артистом Росії.

Дитинство Олега Погудина

Олег Погудін з’явився на світ 22 грудня 1968 року в заможній львівській родині. Його батьки більшу частину життя присвятили роботі в науково-дослідному університеті військово-промислового комплексу. У вільний від роботи час батько захоплювався співом – саме він прищепив синові інтерес до музики. Хоча, як зізнавався сам співак, в дитинстві він, як і тисячі радянських хлопчаків, мріяв про космічних просторах, але через слабке здоров’я про мрію довелося забути. З 7 років, чотири довгих роки хлопчик відточував свої навички, щоб у 1979 році його взяли в хор Ленінградського радіо. Юному Олегу не склало праці вразити викладачів, тому через кілька тижнів хлопчик став основним солістом.

Дитяче фото Олега Погудина (Ленінградський хор, другий праворуч у нижньому ряду)

У 1979 – 1982 роках юнака можна було зустріти на таких легендарних вітчизняних сценах: БКЗ Жовтневий, Державна Академічна Капела імені Глінки. В цей же період він вперше з’явився на радіо і телебаченні. Більш того, обдарований хлопчик зумів прославитися і за кордоном. Хлопчик мав неймовірно чистим і мелодійним голосом, яким заздрили навіть дорослі, і глядачі, хоча б раз побували на виступі Олега, запам’ятовували його на довгі роки.

Освіта Олега Погудина

Погудін всіма фібрами душі бажав стати студентом Ленінградської консерваторії театру і музики, але там, після закінчення школи, йому порадили почекати пару років, так як в цьому віці голос, зазвичай, ламається, стає більш грубим. Юнак відмовився чекати і ризикнув подати документи в ЛГИТМиК, де був прийнятий з розпростертими обіймами. Його наставником на курсі став Олександр Куніцин.

Олег Погудін виконує пісні Олександра Вертинського (2002 рік) Будучи студентом, юнак не переставав вдосконалювати свої вокальні навички. У 1990 році, коли прийшов час здавати дипломну роботу, Олег вибрав моновистава з композиціями Олександра Вертинського. Комісію підкупив той факт, що молодий чоловік навіть не намагався копіювати відомого шансоньє, а, навпаки, вразив комісію невластивими Вертинському інтонацією і вокальними фарбами.

Олег Погудін в молодості

Співоча кар’єра Олега Погудина

У 1988 році Олег співав у церковному хорі і навіть всерйоз замислювався про відхід в монастир. Через рік, після проходження стажування в Театрі імені Юджина в США, його життя змінилася – після окоНачиная з 1990 і закінчуючи 1993 роком Олег став актором в БДТ імені Горького. Паралельно з цим, у 1991 році вийшов дебютний альбом виконавця «Зірка Кохання». У 1992 році співак вирушив до Швеції з двома концертними турами, а через рік пішов грандіозний тур по Росії та ближньому зарубіжжю.

Олег Погудін – «У місячному сяйві» (1998) В першій половині 90-их співак знявся у ряді мюзиклів, присвячених його творчості: «Жайворонок», «Зірка кохання», «Циганський романс» і «Російська пісня і старовинний романс». Незважаючи на щільний графік, Олег продовжував творити, і незабаром світ побачили платівки «Жайворонок» (1993) і «Я збережу слова любові» (1996). У 29 років він був удостоєний престижної нагороди «Ангел Сурмач», а через 2 роки йому вручили Царскосельскую премію «За осягнення душі російського романсу». У 2004 році Олег став заслуженим артистом Росії. В цей же час вийшла його нова платівка «Я клянуся, що це любов була…».

Олег Погудін у ток-шоу «Наобум» (2002 рік) З 2005 по 2006 роки співак був ведучим проекту «Романтика романсу» на каналі «Культура». Передача являла собою цикл концертів із виступів добре відомих та молодих виконавців, які представляли публіці забуті старі романси, бардівські пісні, джазові імпровізації.

«Романтика романсу» з Олегом Погудиным В 36 років Погудін став викладати у своїй альма-матер. На цій посаді він пропрацював до 2010 року. У 2007 році чоловік став доцентом Петербурзької академії. Завдяки його безцінного досвіду і знань на сцені вищого закладу були поставлені такі відомі п’єси як «Червоні вітрила» та «Дорога без кінця». Через кілька місяців чоловік порадував своїх фанатів двома новими пластинками – «Співи ієромонаха Романа» і «Пісні Великої Війни».

Протягом довгих років Погудін радував своїх відданих шанувальників мелодійними романсами. У 2008 році у продаж надійшло ще 2 альбоми – «Народна пісня» та «Любов залишиться…». У 2010 і 2011 роках у продаж надійшли 2 нові платівки: «…Твоє легко дотик…» і «Любов і розлука». В наступному році чоловік увійшов до Ради при президенті Росії з питань культури. У 2015 він став «Народним артистом Росії».

«Спасибі, музика»: Олег Погудін, фрагмент концерту

Особисте життя Олега Погудина

Видатний співак Олег Погудін має мільйони відданих шанувальників, але, незважаючи на це, він жодного разу не був одружений. Кореспонденти дуже часто задають питання щодо інтимного життя чоловіка, але він завжди йде від відповіді. Одного разу він заявив: «Моя особиста життя не повинна виноситися на загальний огляд, тому я не бажаю ділитися нею зі ЗМІ». У вільний від гастролей час чоловік живе у своїй квартирі в Санкт-Петербурзі. Олег Євгенович – людина віруюча, його вірні супутники на гастролях це Євангеліє і ікона.

Про особисте життя Олега Погудін воліє не поширюватися

Олег Погудін сьогодні

У 2016 році відбулася прем’єра нового альбому Олега Погудина – «Міський Романс». Через 4 місяці Погудін з’явився у телепрограмі «Віражі часу».

У 2016 Олег Погудін випустив новий альбом – «Міський романс»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: