Ім’я: Олег Мітяєв

Дата народження: 19 лютого 1956 р. (60 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Челябінськ

Діяльність: співак, композитор, поет

Вага: 88 кг

Зріст: 186 см

Біографія Олега Мітяєва

Дитинство і родина Олега Мітяєва

Рідне місто Мітяєва – Челябінськ. Його мама була домогосподаркою, а батько – робочим трубопрокатного заводу. В родині ніколи не було мата, всі шанобливо ставилися один до одного. Коли хлопчику було сім років, він пішов у школу. Спочатку це була школа № 59, потім школа № 55, а закінчував він вже 68-шу школу Челябінська.

За словами Мітяєва, до першого класу він виявився неготовим, абсолютно не відповідає потрібному рівню, навчався просто огидно, отримуючи одні лише двійки і коли. Школа видавалась суцільною мукою, де радісними подіями були лише зміни і канікули. Тільки до восьмого класу йому вдалося вийти на четвірки і трійки в табелі.

У дитинстві Олег багато часу возився з дворовими собаками і навіть мріяв по-дитячому, що буде «собаководом». Він приручав їх, годував, будував будки, ховав від отловщиков.

Пісні Олега Мітяєва популярні вже кілька десятиліть

Двір був «бандитським» по самому справжньому, де було багато шпани і мордобою. Хокеїст Сергій Макаров, який став багаторазовим чемпіоном світу, і відомий хокеїст Сергій Старих зросли у тому ж дворі. Були серед хлопців і ті, хто пізніше опинився за ґратами.

Незважаючи на те, що у дворі хлопчик проводив багато часу, батьки за ним уважно стежили, і ні про яку спробу закурити не могло бути й мови, все це тут придушували. Мама була суворою людиною. Мітяєв згадує, що якщо він дозволяв собі вийти з дому, голосно грюкнувши дверима, завжди отримував за це від матері. За це їй дуже вдячний, так як вона навчила його контролювати себе, бути стриманим.

Захоплення гітарою почалося в Олега, як і у багатьох в той час. Він намагався грати навіть без знання акордів. «Циганочку» взагалі грали на гітарі, де було лише дві струни. Після того, як з’явилися всі струни, репертуар значно розширився. Вперше почувши пісні й Дольского, Олег вивчив касети напам’ять, так само було з касетою Суханова.

Пісня «Марш монтажників» була однією з улюблених і багато в чому із-за цього, Мітяєв вирішив стати монтажником і вступив у 1971 році в монтажний технікум. Там він оволодів спеціальністю технік-електрик. Вибір професії стався зовсім випадково, Олегові здавалося, що саме це і є справжня чоловіча робота і реальна, справжня життя. Вже почавши вчитися, він зрозумів свою помилку, зрозумів, що це не його, особливо, коли зіткнувся з такою точною наукою, як опір матеріалів. Молодий чоловік дав собі обіцянку, що довчиться, незважаючи на те, що на навчання йому доводилося їздити через увесь промерзлий Челябінськ.

Олег Мітяєв – Літо це маленьке життя В цей час Мітяєв серйозно захопився плаванням, отримавши перший розряд. Йому обіцяли, що за умови занять спортом, армії можна буде уникнути, але вийшло все навпаки. Раптово його забрали служити до Москви, де він, будучи матросом в красивій морській формі, служив в охороні адмірала флоту Радянського Союзу.

Початок музичної кар’єри Олега Мітяєва

Після служби було прийнято рішення вступити в інститут фізкультури. Олег закінчив його з червоним дипломом у 1981-му, чого сам був дуже здивований. Він був учасником усіх конкурсів художньої самодіяльності. Починаючи з 1978-го, майбутній бард писав пісні, а з 1980-го він почав не тільки писати, а ще й виконувати їх скрізь, де просили.

Після закінчення інституту Олег Мітяєв протягом чотирьох років працював там викладачем і паралельно був завклубом пансіонату недалеко від Челябінська. У міській філармонії в 1985-1986 роках він працював в якості артиста. Мітяєв став замислюватися про акторській професії і в 1992 році став випускником Гітісу.

Ще в роки навчання в Інституті фізкультури, бард познайомився зі Старцевим, з яким почав виступати. Булат Окуджава в той час сказав, що у творчості Мітяєва відчувається невгасиме прагнення до досконалості, що іноді набагато важливіше, ніж рівна, постійний і середній рівень.

Олег Мітяєв – З добрим ранком кохана. З 1987-го автор-виконавець став виступати з Тарасовим, випустивши спільно кілька дисків та платівок. А в 1992-му Тарасов і Мітяєв разом з акторами театру Моссовета брали участь у постановці «Володимир Великий», де Мітяєв зіграв роль Маяковського. Прем’єра проходила в Італії. Пізніше Мітяєв став працювати з Марголиным. Він їздить з гастролями, його концерти тривають зазвичай близько трьох годин. Вони більше схожі на імпровізацію.

Особисте життя Олега Мітяєва

Ще в юності майбутній бард думав, що у нього буде одна жінка на все життя. Однак на ділі вийшло інакше. Не вважаючи своє особисте життя вдалою, він не дуже любить про неї розповідати. Від першого шлюбу, який тривав зовсім недовго, у нього є син, якого звати Сергій. Другий шлюб теж розпався. Дружина народила йому двох дітей. Зараз Мітяєв живе з третьою дружиною, виховуючи спільну доньку. Їх шлюб триває вже чотирнадцять років. Його дружина – актриса театру Вахтангова.

Олег Мітяєв і Оксана Федорова

Любов до свого рідного Челябінську бард проніс через все життя. Він приїжджає туди, щоб виступити з концертами хоча б один раз на рік, так як не може жити без цього міста, без того, щоб подихати його повітрям і походити знайомими вулицями. Зі слів Мітяєва, йому часто сняться сни про його дитинство, його дворі. Щастям він вважає те, що людина живе на білому світі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: