Ім’я: Олег Матвейчев

Дата народження: 1 лютого 1970 р. (46 років)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Новокузнецьк, Кемеровської обл.

Діяльність: політтехнолог, письменник, блогер

Біографія Олега Матвейчева

Олег Матвейчев – політолог, політконсультант, письменник, філософ, експерт федеральних ЗМІ (у т. ч. каналів НТВ, 1, ВГТРК, ТВЦ, Регнум, РІА-Новини та ін.), професор Національного Дослідницького університету, провідний політично-суспільної програми «В темі» на телеканалі «Москва-24». Входить в сотню найбільш читаних і цитованих блогерів Живого журналу. Записи в його блозі розкривають політику з прорадянською боку, з певною часткою консерватизму.

Знаменитий політтехнолог, письменник і блогер Олег Матвейчев

Ранні роки Олега Матвейчева. Наукова кар’єра

1 лютого 1970 року в родині офіцера міліції, експерта-криміналіста Анатолія Костянтиновича і фармацевта Світлани Миколаївни на світ з’явився Олег Анатолійович Матвейчев Рідне місто одного з найкращих політтехнологів Росії – Новокузнецьк Кемеровської області.

Після закінчення середнього навчального закладу № 31 в 1986 році юнак влаштувався на роботу в кооператив «Органіка», яку вдало поєднував з роботою діджея в молодіжному нічному клубі «Спектр». Був активним учасником молодіжної субкультурної життя.

У 1987 році Олег переїхав жити у Свердловськ, де вступив в Уральський державний університет. У 1993 році Матвейчев закінчив вуз з відзнакою й продовжив навчання в аспірантурі Інституту права та філософії уральського відділення РАН. В цей час він також почав вести викладацьку діяльність у школах та вузах Єкатеринбурга.

Олег Матвейчев: як стати популярним блогером 1995 рік ознаменувався для Олега Анатолійовича захистом дисертації з філософії права і політики Гегеля. Через рік він став науковим співробітником єкатеринбурзького Інституту права та філософії при РАН. Саме в цей період він почав брати участь у передвиборних кампаніях в якості політичного консультанта, а також забезпечувати інформаційний супровід в різних конфліктних ситуаціях, які стосуються питань власності.

У 1999 році Олег Матвейчев переїхав до Москви, де виступив засновником ряду інформаційних агентств. У 2003 році Матвейчев очолив Фонд підтримки футурологічних досліджень, в рамках якого займався дослідженнями і розробками в області інновацій, прогнозів, довгострокових трендів, футорологией, пропагандою і пошуком гуманітарних і технічних інновацій. Також вів спецкурси в МДУ і Вищій школі Економіки. Був постійним викладачем молодіжного табору «Селігер».

Олег Матвейчев: Інформаційні війни ХХІ століття (презентація книги) 2006 рік ознаменувався для Матвейчева роботою в Адміністрації президента: спочатку консультантом, а потім радником правління з внутрішньої політики. В цей же час Олег був визнаний найкращим викладачем Вищої школи управління. За рейтингом «Загальної газети» входив в 20-ку найкращих політтехнологів РФ.

У 2008 році Олег Матвейчев працював над передвиборчою кампанією Дмитра Медведєва. Отримав Подяку від Сергія Собяніна.

У 2010 році політконсультант обійняв посаду заступника губернатора Вологодської області спочатку по зв’язках з органами федеральної влади, а через рік – з інформаційної політики.

У 2014 році йому була вручена подяка Володимира Путіна, а роком пізніше – Орден Дружби від Придністровської Молдавської Республіки.

Олег Матвейчев про ситуацію на Україні (2014 рік) Олег Матвейчев – автор більше десятка книг з політології. Найвідоміша робота – «Вуха махають ослом», вперше видана в 2002 році. Також є автором низки наукових публікацій на релігійні та філософські теми.

Скандали з ім’ям Олега Матвейчева

У листопаді 2010 року Матвейчев викликав скандал в середовищі блогерів своїм коментарем, в якому він закликав опозицію давити танками». Обурені блогери визнали, що це була рекламна компанія до виходу нової книги політолога («Що робити, Росія? Проривні стратегії третього тисячоліття»). Матвійчук повідомив, що його висловлювання щодо танків було звичайної загальносітьового провокацією, для демонстрації «як легко насправді порушується всяка нечисть».

Після цього блогер Максим Авербух звернувся з особистим листом до Борису Гризлову і просив того пояснити, чи є загрози Матвейчева особистою думкою або позицією партії «Єдина Росія» (оскільки Матвейчев входив в комісію президії генради). Гризлов відповів, що таке подумати або сказати можна лише в стані неосудності, і пообіцяв розібратися.

Також політолог був одним з авторів популярного скандального проекту Медиаактивист.ру. Головний лозунг проекту – «Протестуй, не піднімаючись з дивана». Протестні акції були спрямовані проти Анатолія Чубайса, Євгена Петросяна, і Вайри Віке-Фрайберга (президент Латвії, оскорбившая ветеранів).

Сім’я Олега Матвейчева

Олег Анатолійович одружений, подружжя виховали п’ятьох дітей.

Політолог і блогер Олег Матвейчев зараз

Державний радник 3-го класу, дійсний член Національної академії Соціальних технологій, автор «культових» книг для політичних консультацій, Матвейчев зараховує себе до патріотів і вважає, що в громадян необхідно виховувати патріотизм. Крім того, він вважає, що всі без виключення хвороби товариств – від неповаги до своєї держави і безперервного «самообливания брудом».

Варто відзначити найбільш відому книгу Матвейчева – «Вуха махають ослом», яка пройшла 3 видання, стала культовою у сфері політтехнологів і піарників, її вивчають навіть в університетах. Основна думка книги – економіка вторинна, а нинішній меч – меч інформаційний».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: